3. Μακεδονία κριτικές ξενοδοχείων

Τοποθεσια και διαρρύθμιση χώρου

Έμεινε: Μάιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 20 Απριλίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Όλα ήταν υπέροχα.Το διαμέρισμα ήταν πεντακάθαρο.Ηταν επίσης πολύ κοντά στο κέντρο και πολύ άνετο.Η κ Ελένη πολύ ευγενικη . Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

Έμεινε: Απρίλιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 14 Μαρτίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Συννενόηση. Ευγένια. Τοποθεσία. Καθαριότητα. Προσοχή στη λεπτομέρεια. Εξοπλισμός. Υπέροχη διαμονή

• Υποβολή σχολίου: 11 Μαρτίου 2024

• Παρέες φίλων
    • Έμεινε 1 βράδυ

Καταρχήν μου άρεσε ότι ήρθε η ιδιοκτήτρια να μας δείξει το σπίτι και να μας δώσει πληροφορίες για τη πόλη! Το σπίτι ήταν άνετο με όλες τις απαραίτητες ανέσεις. Μας είχε και κεράσματα! Επίσης ήταν στο κέντρο περίπου της πόλης και όλα ήταν κοντά, από τα αξιοθέατα, μέχρι τα καταστήματα και τα εστιατόρια.

• Υποβολή σχολίου: 3 Μαρτίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Οι οικοδεσπότες ήταν πάρα πολύ ευγενικοί και πρόθυμοι να βοηθήσουν σε οποιαδήποτε απορία μας. Το σπίτι ήταν πεντακάθαρο, πλήρως επιπλωμένο και καλύπτει όλες τις ανάγκες. Μας είχαν πράγματα για πρωινό και μήλα και είχε όλα τα σκεύη για να μαγειρέψεις, να κάνεις πρωινό, καφε κλπ. Είχε μέχρι και παιχνίδια για το αν κάποιος έχει παιδιά, είδη γυναικείας υγιεινής, σαμπουαν, ομπρέλες σε περίπτωση που κάποιος δεν έχει... Σίγουρα θα ξαναέμεινα. Η τοποθεσία είναι ιδανικη!

Έμεινε: Φεβρουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 3 Μαρτίου 2024

• Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Ήταν όλα άψογα! Η τοποθεσία,η καθαριότητα .το σπίτι απόλυτα λειτουργικό και η οικοδέσποινα είχε φροντίσει για τα πάντα . Είναι ιδανικό για οικογένεια.

• Υποβολή σχολίου: 2 Μαρτίου 2024

«Θα ήθελα να μπορούσα να ξαναπάω σύντομα!!!»
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Πεντακάθαρο πλήρως ανακαινισμένο διαμέρισμα, καλόγουστα διακοσμημένο, με ολες τις παροχές. Ανετο διπλό κρεβάτιμε υπέροχα κλινοσκεπάσματα. Ιδανικο για ζευγαρι,ισως και με ένα παιδί. Η ιδιοκτήτρια κυρία Ελένη, συνεπής, ευγενικη,και πρόθυμη να εξυπηρετηση σε οτι της ζητηθεί. Οσο για το παρκινγκ, είναι λίγο δύσκολο όμως με λίγη υπομονή βρίσκετε λύση.Απολυτη ησυχία στο κτήριο, και στην γύρω περιοχη,αν και στο κέντρο της πολης. Παντού με τα ποδια,κοντινες αποστάσεις, μεγάλη και σύγχρονη αγορά κοντά στο κατάλυμα.

• Υποβολή σχολίου: 7 Φεβρουαρίου 2024

«Υπέροχη διαμονή, υπέροχος οικοδεσπότης,»
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης

Τίποτα απολυτως

Όλα αριστα

Έμεινε: Φεβρουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 22 Ιανουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Πολύ καθαρό και μεγάλο δωμάτιο , ακριβώς μέσα στο κέντρο . Η κυρία Ελένη μας υποδέχθηκε με το χαμόγελο και πρόθυμη να μας βοηθήσει σε ότι χρειαζόμασταν . Μας είχε ζεστάνει το δωμάτιο και ειχε ετοιμάσει κάποια σνακ για το καλωσόρισμα . Ευρύχωρο δωμάτιο με όλες τις παροχές που χρειαζόμασταν ! Αν επισκεφτούμε ξανά τη πόλη της Εδεσσας θα θέλαμε σίγουρα να μείνουμε εκεί !

• Υποβολή σχολίου: 21 Ιανουαρίου 2024

• Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Το σπίτι ήταν στο κέντρο,εύκολο parking,όλα τα μαγαζιά σε πολύ κοντινή απόσταση και η οικοδέσποινα πολύ εξυπηρετική και φιλόξενη!

• Υποβολή σχολίου: 20 Ιανουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Φ α ν τ α σ τ ι κ ό! Υπέροχο κατταλημα, ζεστό, φιλόξενο, καθαρό!! Η οικοδέσποινα πάντα στην διάθεση μας!! Το συνιστώ ανεπιφύλαχτα!!

• Υποβολή σχολίου: 7 Ιανουαρίου 2024

• Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Όλα ήταν καταπληκτικά!! Πεντακάθαρα άνετα βολικά!! Η εξυπηρέτηση φανταστική!! Το σημείο του σπιτιού κεντρικοτατο!! Η διαμονή μας ήταν άριστη!!

• Υποβολή σχολίου: 29 Δεκεμβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Άψογη εξυπηρέτηση, και ιδανική φιλοξενία. Όλα πεντακάθαρα, όλες οι παροχές και με το παραπάνω, φρόντισαν τις ανάγκες του μωρού μας, μέχρι και δωράκι μας είχαν αφήσει. Σπιτική μαρμελάδα άψογη, καφές ελληνικός από καφεκοπτειο.... Άριστη σε όλα

• Υποβολή σχολίου: 29 Δεκεμβρίου 2023

«Εξαιρετικό διαμέρισμα στο κέντρο της Έδεσσας»
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν μπορούσαμε να μείνουμε περισσότερες μέρες!

- Εξαιρετική τοποθεσία, πολύ κοντά σε όλα τα μέρη που θα ήθελε κανείς στις διακοπές του (σουπερμάρκετ, καφετέριες, εστιατόρια, αξιοθέατα κλπ.). - Το διαμέρισμα ήταν πεντακάθαρο και ζεστό. Οι πετσέτες και τα σεντόνια μύριζαν καθαριότητα. Μικρές πινελιές στη διακόσμηση που έκαναν το σπίτι πιο όμορφο (πιπεριές στην εξώπορτα, η πιπεριά στην κουζίνα και τα καδρακια). - Οι οικοδεσπότες έχουν σκεφτεί και την παραμικρή λεπτομέρεια για να κάνουν τη διαμονή των επισκεπτών πιο άνετη και αυτό είναι που έκανε τη διαφορά. Το διαμέρισμα είχε ο,τι θα μπορούσαμε να χρειαστούμε και πολλά παραπάνω που έδειχναν ότι οι οικοδεσπότες σκέφτηκαν καλά πώς να κάνουν το σπίτι πιο φιλόξενο. - Η κυρία Ελένη πολύ ευγενική, φιλόξενη και πρόθυμη να μας βοηθήσει, προτείνοντας μας μέρη να δούμε και εστιατόρια. Αν ξαναβρεθούμε στην Έδεσσα, σίγουρα θα προτιμήσουμε το Pepper House!

• Υποβολή σχολίου: 3 Δεκεμβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετική φιλοξενία. Το σπίτι ήταν καθαρό και οργανωμένο μέχρι την παραμικρή λεπτομέρεια. Η ιδιοκτήτρια ήταν πρόθυμη για ό,τι χρειαστούμε. Μας παρείχε πληροφορίες για την πόλη και προτάσεις για την περιοχή. Θα το ξαναπροτιμήσουμε!

• Υποβολή σχολίου: 23 Νοεμβρίου 2023

«Απροσδόκητη προς το θετικό»
    • Γκρουπ

Όλα είχαν θετικό πρόσημο

Ήταν όλα υπέροχα.....Ένα τέλειο διήμερο στην πόλη των καταρρακτών, με άμεση πρόσβαση σε όλα τα αξιοθέατα

Έμεινε: Νοέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 13 Νοεμβρίου 2023

Τιποτα αρνητικο

Η καθαριοτητα ηταν αριστη, δεν ελειπε τιποτα απο το σπιτι, πολλες λεπτομερειες που εκαναν την διαφορα!!! Οι οικοδεσποτες παντα προθυμοι και με χαμογελο

Έμεινε: Νοέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 8 Οκτωβρίου 2023

«Υπέροχη εμπειρία, ορισμός του Bed n' Breakfast»
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Το βράδυ, λόγω κεντρικοτατης τοποθεσίας, υπάρχει λίγο παραπάνω θόρυβος που ίσως είναι λίγο ενοχλητικός (να σημειωθεί, ωστόσο, ότι το σπίτι έχει πολύ καλά κουφώματα στις μπαλκονόπορτες που μπλοκάρουν πολύ μεγάλο ποσοστό αυτού του ήχου)

Οργάνωση χώρου, παροχές, κεντρικοτατη τοποθεσία, εξυπηρετικοτατη κι ευγενέστατη οικοδέσποινα, ορισμός του Bed n' Breakfast.

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 29 Σεπτεμβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Το κατάλυμα ήταν πολύ άνετο, ευρύχωρο, σε καλή τοποθεσία. Ο ιδιοκτήτης πολύ φιλόξενος και πρόσχαρος και μας έδωσε προτάσεις για μέρη να επισκεφθούμε στην πόλη.Το κρεβάτι ήταν άνετo και η διακόσμηση προσεγμένη.

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 31 Αυγούστου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Το κατάλυμα ήταν καθαρό και άνετο. Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης και πολύ κοντά στα αξιοθέατά της. Όλα ήταν εξαιρετικά και σίγουρα θα το προτιμήσουμε ξανά!

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 15 Ιουλίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Νιώσαμε σαν το σπίτι μας! Μείναμε με τα διδυμάκια μας 2,5 ετών δύο μέρες και ήταν όλα εξαιρετικά! Ήταν όλα πεντακάθαρα, η τοποθεσία είναι ιδανική και οι οικοδεσπότες έχουν φροντίσει για τα πάντα! Εκτός από το ότι μας υποδέχτηκαν με χαρά και μας ξενάγησαν στο διαμέρισμα έχουν εξοπλίσει το χώρο με ότι μπορεί να χρειαστεί είτε ένα ζευγάρι είτε μία οικογένεια (είχε μέχρι και παιδικό αφρόλουτρο). Εννοείται ότι θα το προτιμήσουμε ξανά όταν επιστρέψουμε στην όμορφη Έδεσσα καθώς δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από ένα πεντάστερο ξενοδοχείο!

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 26 Ιουνίου 2023

«άνετη και όμορφη διαμονή»
    • Γκρουπ

Τα πάντα

Έμεινε: Ιούνιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 11 Ιουνίου 2023

«Πολύ καλή επιλογή για διαμονή στο κέντρο της πόλης»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Πολύ καθαρό και άνετο διαμέρισμα στο κέντρο της Έδεσσας. Η κυρία Ελένη πολύ ευγενική και φιλόξενη. Το διαμέρισμα είχε όλες τις παροχές για μια άνετη και όμορφη διαμονή. Σας το συστήνω!

Έμεινε: Ιούνιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 26 Μαΐου 2023

«Το κατάλυμα είναι άριστο. Ανακαινισμένο, προσεγμένο , όμορφα διακοσμημένο , άνετο και αστράφτει από καθαριότητα. Η κυρία»
    • Παρέες φίλων

όλα