3. Μακεδονία κριτικές B&B και πανδοχείων
Μακεδονία Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Ξενώνας Τσόκα Βαθμολογία σχολίων: 9

«Τέλεια τοποθεσία»

• Grand Port Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν τέλεια.. ενθουσιάστηκα και με το προσωπικό και με το ξενοδοχείο.. το στρώμα στο κρεβάτι και τα μαξιλάρια άψογα . Όλα τέλεια..»

• Ξενώνας Μηλίτσα Βαθμολογία σχολίων: 10

«Είμαι πωλητής επί αυτοκινήτου και έχω φάει με το κουτάλι την Βόρειο Ελλάδα!Ήταν μακράν το πιο όμορφο κατάλυμα που έχω μεινει»

• Blossom rooms & suite Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η ησυχία, η ηρεμία της περιοχής.Το προσωπικό ηταν ευγενικό, φιλικό.»

• Μύλος Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραίο και ήσυχο μέρος. Αν και για ένα βράδυ ήταν πολύ ήσυχα. Μέσα στην φυση, στην πρασινάδα. Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε.»

• 72 AD Suites Βαθμολογία σχολίων: 3

«Το προσωπικό»

• Παραδοσιακός Ξενώνας Ραχάτι Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο ήταν πάρα πολύ καθαρό και ηταν 5 λεπτά από τα λουτρά Πόζαρ. Η Κατερίνα και ο Στέφανος ήταν ευγενικοί και πολύ εξυπηρετικοί. Το πρωινό φανταστικό με πολλές επιλογές. Σίγουρα θα το επιλέξω ξανά για την διαμονή μου»

• RentRooms Thessaloniki Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα καλά.»

• The Mavili urban stay Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραίο ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη! Είχαμε ξαναμείνει και το καλοκαίρι του 2023. Σε πολύ ωραίο σημείο, κοντά στην Τσιμισκή, στην αγορά, σε εστιατόρια και καταστήματα. Η junior suite είναι εξαιρετική επιλογή για 4μελή οικογένεια. Το πρωϊνό πολύ ωραίο με πολλές επιλογές!»

• Villa Vadola Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική τοποθεσία με απίστευτη θέα μέσα στο πράσινο. Όμορφα δωμάτια με ξύλο και πέτρα, πρωινό με πολλές επιλογές. Θα το ξαναπροτιμήσουμε.»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Μακεδονία

βάσει 42.204 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com