3. Lasithi: відгуки про готелі
  4. Айос-Ніколаос: відгуки про готелі
Греція Айос-Ніколаос Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Wyndham Grand Crete Mirabello Bay Оцінка за відгуками: 9,2

“Персонал готелю заслуговує на найвищу оцінку. Особливо хочеться відзначити жінку шеф-кухаря в ресторані Elia та менеджерів по роботі з клієнтами Eirini та Margarita. Завдяки їм я зміг зробити незабутній день народження для своєї коханої дівчини.“

• Filia's Memories Apartments Оцінка за відгуками: 9,7

“Прекрасне розташування! Одразу поряд прекрасний пляж і три таверни. Сподобалось абсолютно все. Чисте і нове помешкання з усім необхідним. Чудове оформлення. Будинок розташований на околиці, але це лише плюс. До міста зовсім не далеко. Навпроти будинку цвинтар, але це абсолютно не заважало. Нема слів, щоб описати, наскільки ми задоволені відпочинком! Філія - прекрасна господиня і приємна людина. В квартирі було все, що треба: чайник, мікрохвильова піч, кавомашина, праска, пральна машина.“

• Ariadne Beach - Adults Only Оцінка за відгуками: 8,2

“Гарна природа, море. Дівчина Галина єдина з персоналу, хто заслуговує на гарний відгук.“

• Eleni Studios Оцінка за відгуками: 7,8

“Зручне розташування: пляж, супермаркет, автобусна станція в радіусі 5-10 хв пішки. Привітний персонал. Двір насаджений квітами. Щодня забирали сміття з номеру.“

• Kalliopi Оцінка за відгуками: 8,9

“Все було просто супер😍 Апартаменти знаходяться дуже близько до моря. Власниця дуже хороша та привітна жінка, вона дуже тепло нас зустріла 🥹❤️ В кімнаті було чисто та комфортно , а ще там є дуже атмосферний балкончик з видом на місто“

• Naiades Marina Hotel Оцінка за відгуками: 8,3

“Відмінне розташування та прекрасний персонал! Поруч з готелем смачна таверна та супермаркет, за 50 м найкращий пляж у місті. Дуже привітна жінка на рецепції розповіла нам про місто, дала мапу та розклад автобусів, порекомендувала дуже хороші кафе поблизу.“

• Casa Porto Boutique Hotel - Adults only Оцінка за відгуками: 9,2

“Дуже хороший готель, відповідає своій ціні, новенькі номери, тераса, гарне розташування, дуже смачні сніданки, близько пляж, хороший і уважний персонал. Окреме дякую дівчинці на рецепції, яка була дуже приємною, уважною, порадила нам чудові місцеві заклади для вечері, ми були дуже задоволені. З задоволенням рекомендуватиму цей готель!“

• Ariadne Beach - Adults Only Оцінка за відгуками: 8,2

“Кухня чудова, багато різних страв і напоїв, привітний персонал. Чудові басейни і бари. Вода в морі дуже чиста, прозора, прохолодна. Готель недалеко від міста, є де прогулятися. Є балкон. Був ранній виїзд, тож пішли нам на зустріч і погодували о 6 ранку.“

• Wyndham Grand Crete Mirabello Bay Оцінка за відгуками: 9,2

“Дуже гарна територія готелю,також чудовий великий пляж. Море прозоре і чисте. Ми мали all inclusive (все сподобалося). Особливо хочу відмітити ресторан a la carte (ну просто шедеври готують!!!) Нам безкоштовно підвищили рівень номеру(з видом на море і власним басейном). Номери з клімат контролем👌 навіть не знаю,що ще додати… Хіба що власник готелю теж дуже приємна у спілкуванні людина!“

• El Greco Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Дуже сподобалось місце розположення, та увага персоналу.“

30 найкращих готелів - Айос-Ніколаос