3. Lasithi: відгуки про готелі

7,2

• Відгук від 13 вересня 2023

1,0
    Дуже погано
    • Покращене бунгало з бічним видом на море

Трансфер. Намагаються максимально завищити ціну, коли бачать що ми трохи спантеличені, то пропонують таки стандартну вартість. Нас було чотири людини, дві великі валізи і дві маленькі. Хотіли напарити мінівен за 150 євро замість стандартного авто за 90 євро. По причині, що ми там всі не помістимось з багажем – комфортно помістились. Готель. На перший погляд все ок, поки не потрапляєш у номер. Все старе і потребує реновації, меблі наче з мого радянського дитинства. Постільна білизна з дірками і місцями брудна. Прибирання щоденні але по факту тільки міняють рушники та додають за потреби туалетний папір. Підлогу наче взагалі ніхто не мив жодного разу. Пляжний рушник не міняють взагалі, як видали у перший день так він і лишається до виселення. У нас був номер нібито з «боковим видом на море», по факту з видом на басейн та ресторан, щоб побачити море треба було ризикуючи життям перехилятися через балкон. Ресторан (столовка). Виглядає реально як столовка)) Персонал наче коршуни-наглядачі, не дуже привітні. Одного разу один з таких наглядачів (Фантомас) не пустив мою подругу до столовки оскільки вона була у спортивному топі та велосипедках, сказав що у такому вигляді всередину не можна, тільки на вулиці. Їй довелося йти перевдягатись, що було незручно бо далеко й високо йти до номеру. Коли ми зайшли всередину, виявилось, що там сидять люди взагалі у купальниках. Про цей інцидент ми повідомили на ресепшен і, увага – наступного дня персонал ресторану- столовки всім виглядом показував своє неприязне ставлення до нас – доходило до того, що офіціант цокав язиком, обслуговуючи нас, воду треба було випрошувати. В цілому, склалося враження, що до українців ставлення негативне. Між собою ми спілкувались виключно на українській мові. Їжа досить посередня, вибір невеликий і знайти щось смачне складно. Повний відгук на Tripadvisor - www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g189413-d283148-r916331355

Гарна природа, море. Дівчина Галина єдина з персоналу, хто заслуговує на гарний відгук.

• Відгук від 12 липня 2023

• Bungalow with Inland or Side Sea View

• Відгук від 11 липня 2023

• Bungalow with Inland or Side Sea View