2. Туреччина: відгуки про готелі

8,8

7,8

• Відгук від 29 квітня 2024

• Стандартний двомісний номер

Дуже сподобалося відпочивати в цьому готелі. Все організовано до дрібниць: у нас був нічний заїзд, швидко заселили, погодували, в номері чекало солодке та вино. Харчування різноманітне, коли б не прийшов, їжі достатньо. Персонал, взагалі, на найвищому рівні: всі злагоджено працюють, усміхаються., готові виконати всі ваші побажання. Дуже задоволена цим готелем!

• Відгук від 9 серпня 2023

Все добре )

• Відгук від 15 липня 2023

• Курорт Gül - Тримісний номер (Додаткова будівля)

На мою думку мало музики на протязі дня. Було б добре , щоб басейни працювали довше.

Відпочинок сподобався. Буду рекомендувати друзям. Їжа різноманітна. Аніматор Джонні красавчик.

• Відгук від 18 жовтня 2023

1,0
    НЕ ЇДЬТЕ СЮДИ! НЕ РЕКОМЕНДУЮ! Бо відпочинок зіпсуєте собі!
    • Курорт Gül - Двомісний номер (Додаткова будівля)

По перше нас заселили не туди куди ми бронювали. Є два корпуси у них, один на першій лінії, а інший на другій.( про це до речі не сказано у них)щоб нам заселитись куди ми бронювали, нам довелось доплати гроші! Ми на це витратили майже цілий день, бо нам казали прийти на певний час і коли ми приходили, нам казали прийдіть пізніше і так було 3 рази. Потім нам просто дали карточки від номерів, щоб ми подивились номери в які переїжджати будемо, ніхто навіть з нами не пішов показувати. В одному з номерів жили люди ( тому майте на увазі що до вас може прийти будь хто, будь коли). По друге, дуже брудно, прям дуууже! В першому корпусі в який нас поселили в ночі в коридорі просто лежало чиєсь лайно….в номері дуже смерділо куривом. По трете, їжа одноманітна, не смачна і в столовій постійно літають мухи які садяться на іжу. З фруктів були тільки груші , яблуко і сливи…а ще зелені кислі мандарини. І для нас українців, що дуже важливо, там просто одні москалі в цьому готелі, більше, ніж турків! І вони там як хозяєва себе почувають! НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей готель! І прошу букінг зняти рейтинг і кількість зірок, бо то не відповідає дійсності! До речі, мене співробітники цього готелю благали не залишати негативний відгук!Бо в кінці сезону складно підняти рейтинг буде! Тобто їм все одно як нам відпочивалось, головне щоб рейтинг був, для якого вони нічого не зробили!

В помешканні нічого не сподобалось! Тільки море за яким я їхала, але це не стосується помешкання. А сам готель повне розчарування! Не знаю звідки такі відгуки та рейтинг!

• Відгук від 10 червня 2022

6,0
    Загалом на свою ціну досить не погано, але дуже маленький номер
    • Курорт Gül - Двомісний номер (Додаткова будівля)

Нам надали номер не той, що ми замовляли, номер вийшов із виглядом на дерева та поблизу генератора, який дуже шумів

Бармен робив дуже смачні та красиві коктейлі. Чистий номер.

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 13 травня 2023

Нам дуже сподобалось все, особливо менеджер Мехмет, їжа, персонал, чистота і море❤️ДЯКУЮ! Ще повернемось, дуже рекоменду
    • Курорт Gül - Двомісний номер (Додаткова будівля)

Багато ра…стів. Все інше цілком відповідає ціні!

Пляж, місце, номери, вид з номеру, менеджер Мехмет❤️, їжа.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 10 травня 2023

• Курорт Gül - Тримісний номер (Додаткова будівля)

Дата проживання: Травень 2023