2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Aegean Region: відгуки про готелі
  4. Мармарис: відгуки про готелі
Туреччина Мармарис Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Marmaris Park Hotel Оцінка за відгуками: 8,6

“Чудове розташування, краєвиди, ярусні поверхи отелю. Дуже багато дерев, квітів, кустарників. Співають птахи. Дуже чутно запах моря, вітерець несе прохолоду та відчуття моря у лісі, чудове враження. Якісна їжа, злагоджена робота персоналу, доброзичливе ставлення працівників. Чисто, постійне прибирання. Пляж постійно доглянутий, щодобово слідкує працівник. Якісні шезлонги та зонти. Красиве море, багато риби, гори напроти готелю як з картин чи фото. Багатий вибір напоїв і доволі якісний набір як для приготування автоматом. Стосовно алкоголю скажу що його багато, але напої не мої, хоча багато хто пив.“

• TUI BLUE Grand Azur Оцінка за відгуками: 8,7

“Чудові номери, гарний вид з вікон. Ми залишались на 10 ночей і з першого дня перебування починаючи з рецепції і весь інший персонал був привітним та готовим до задоволення всіх необхідних потреб. Є постійна програма на вечір, гарні коктейлі на барі. На весь день можна спланувати свій день та зайнятись чимось. Звісно, це не для тусовок та молодіжного движу, але якщо є бажання гарно та якісно відпочити, цей готель має і чудове розташування, і гарну якість за свої кошти, і класну територію порівняно з іншими. При цьому, якщо ви дійсно хочете вночі мати спокій, в цьому готелі вам вдасться виспатись навіть з відчиненими вікнами. Гарне меню та їжа не набридла за всі ці дні. Потребують оновлення деякі речі (наприклад халати). Є обмеження по території: після певної години ви вже не вийдете через територію готелю на пляж, закрита вночі територія басейну. Але нам це не було потрібно. Тому ми залишились задоволеними своїм відпочинком.“

• Labranda Mares Marmaris Hotel Оцінка за відгуками: 8,2

“I really liked everything, the staff is just super, view from the room at the sea. Location Excellent near the bus stop. The territory is huge, a lot of places for walking. A large number of restaurants with a variety of kitchens, hungry will not be left. Be sure to come back if possible. все дуже сподобалося, персонал просто супер, вид з номера на море. Розташування відмінне поруч автобусна зупинка. Територія Оцінка: 5 Територія величезна, дуже багато місць для прогулянок. Велика кількість ресторанів з різноманітними кухнями, голодні не залишитеся. Обов'язково за можливості повернемося.“

• Begonville Beach Hotel - Adult Only Оцінка за відгуками: 7,9

“Приємний готель на першій лінії, біла ТЦ Blue Port. Чудовий краєвид з балкону і з кафе, чемний персонал, помітно що вони стараються "держати марку" обслуговування. В номерах є все, що потрібно.“

• The Marmaris Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 7,5

“За свою ціну в низький сезон - гарний готель. Зручне місцерозташування, приємний персонал. Кімнати і меблі трохи "зморені часом", але все є і працює. Сніданки дуже прості, але на 2-3 дні в цілому нормально, можна перекусити зранку, поки не набридло.“

• Moni Hotel Оцінка за відгуками: 8,8

“Все супер,прекрасні ввічливі люди,продуманий дизайн інтер'єру,достойний сніданок,можна замовити обід і вечерю,,басейн десь1.5 м глибиною,плавали,пірнали.До пляжу 5-7 хвилин пішки.Холодильник в номері,ще б чайник в номер - і фулпакет!“

• FİFTY5 SUİTE HOTEL Оцінка за відгуками: 8,5

“Дуже затишно, ввічливий персонал, комфортні номери“

• Asli Hotel Оцінка за відгуками: 8,4

“Приємий персонал, чистий великий номер з видом на море. Номер чистий і новий. Прям на березі моря, дуже зручно. До пляжу буквально 2 хвилини. Чиста територія, хороші сніданки.“

• Marmaris Park Hotel Оцінка за відгуками: 8,6

“Готель знаходить у прекрасному, зеленому місці між соснами, осторонь від голосного міста. Пляж дуже комфортний, з кам'яної плитки. Види на гори казкові. Зручний і гарний променад до Мармарису прямо від готелю. 40-50 хв пішки до центру. Персонал дуже приємний і ненав'язливий. Анімація не дуже активна, але це було плюсом для нас. Кімнати були комфортні і чисті. Візуальний ремонт був би плюсом, але нічого критичного. Іжа непогана, ми завжди могли знайти щось смачне для себе. Алкоголь турецький - ок. Пиво і вино досить смачне.“

30 найкращих готелів - Мармарис