2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Мармуровоморський регіон: відгуки про готелі
  4. Стамбул: відгуки про готелі
Туреччина Стамбул Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Terra Suites Оцінка за відгуками: 8,7

“Чистий, затишний номер. Є усе необхідне. Рушники міняли за 7днів - 3 рази👍постільну білизну також замінили. З чистотою все добре, номер світлий. Відповідність номера фото. Жодних проблем з водою, холодильником чи чимось іншим. Ліфт працює. Персонал привітний. Номер з балконом, сам балкон зовсім маленький. Вид з вікна на дахи будиночків, і в цьому є свій шарм. В цілому, дані апартаменти можу сміливо рекомендувати“

• Biter Hotel Оцінка за відгуками: 8,7

“Сподобалися сніданки, вони були ситні, завжди було з чого обрати. Чай, кава були доступні протягом всього дня. Доступна ціна. Поблизу знаходився ринок із різними місцевими продуктами: сири, пахлава та різні кафе. Красивий краєвид на місто, мечеті. Є невеличкий балкон. Та оглядовий майданчик зверху готелю.“

• Santra Bosphorus Hotel Оцінка за відгуками: 7,9

“Чудовий номер зі свіжим ремонтом. Чисто та затишно.“

• Perla di Pera Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Я абсолютно задоволений своїм досвідом. З моменту мого прибуття центральне розташування готелю виявилося неймовірно зручним, завдяки чому я знаходився в декількох хвилинах ходьби від торгових районів. Моя кімната була бездоганною та доглянутою. Декор був сучасним і стильним, а ліжко було неймовірно зручним, що гарантувало хороший нічний сон. Персонал був винятковим. Усі були готові допомогти з будь-якими запитами чи проханнями. Їхня відданість обслуговуванню клієнтів справді покращила моє перебування. Було зрозуміло, що адміністрація дуже пишається забезпеченням незайманого середовища для своїх гостей.“

• Sultanahmet Black Pearl Apart Hotel Оцінка за відгуками: 8,2

“Місце чудове. Все поруч: базар, магазини, є де поїсти, транспорт. Вид з тераси дуже гарний!!!“

• White Corner Hotel Оцінка за відгуками: 8,9

“Зупинялася два рази, потрібно було житло саме в цьому районі. Сподобався ненав'язливий сервіс, хлопці на ресепшені завжди успіхнені та готові допомогти. Неймовірно зручне ліжко)“

• Sogut Hotel Old City Оцінка за відгуками: 7,6

“Гарне розташування. До Блакитної мечеті можна дістатися за допомогою громадського транспорту за 10-15 хвилин, поруч є невеликі продуктові та речові магазини. Приємний персонал. Організували паркування. Різноманітний сніданок, в основному, місцеві страви“

30 найкращих готелів - Стамбул

на основі 1 490 806 відгуків про готелі на Booking.com