2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Black Sea Region: відгуки про готелі
  4. Трабзон: відгуки про готелі
Туреччина Трабзон Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Sağıroğlu Otel Оцінка за відгуками: 7,2

“Гарний готель щоб зупиниться на недовгий термін. Місце розташування дуже гарне - в самому центрі міста. Номери трохи застарілі, але ліжко комфортне. Нам треба було тільки переночувати. Дякуємо що дозволено перебування з тваринами. Окремо відмічу дуже привітний персонал, який завжди готовий допомогти у будь-якому питанні! Сніданок простий, але смачний, нам сподобалось. За таку ціну це дуже гарна пропозиція!“

• Doa Suite Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Дуже все сподобалось!!! І місце розташування і умови дуже гарні! В центрі міста і не дуже дорого!“

• Doa Suite Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Персонал респект парковка близко к центру“

• REAL KiNG SUiTE HOTEL Оцінка за відгуками: 7,8

“Чисто, комфортно. Кожного дня прибирали і міняли рушники. Окрема подяка персоналу, що пішли нам на зустріч і перенесли сніданки на 7.30 оскільки нам потрібно було рано іти на конференцію. Персонал дуже привітний, до моря недалеко, хвилин 10. Поруч продуктові магазини і великий вибір фруктів.“

• REAL KiNG SUiTE HOTEL Оцінка за відгуками: 7,8

“Керівництво готелю пішло на зустріч і перенесли подачу сніданку (зазвичай у них сніданок починається о 8:30, для нас зробили початок сніданку на 8:00). Також тут привітний персонал.“

“Розмір апартаментів“

30 найкращих готелів - Трабзон