2. Туреччина: відгуки про готелі

На основі 1 відгуку про апартаменти

7,5

2,5

• Відгук від 28 квітня 2024

Дуже неприємні емоції про власників!
    • Одномісний номер

Найголовніше що не сподобалося - комунікація з власником/персоналом! Тобто, цієї комунікації взагалі не було! Історія така: ми забронювали за кілька місяців до поїздки апартаменти на 2 людини, протягом часу додалась ще одна людина. Ми повідомили в апартаменти (зв'язок через сайт), що нас буде 3, хоча а офіційному бронюванні вказані 3 людини і тут головне!!! ми отримали відповідь, що все добре, все буде підготовлене!!! За тиждень до поїздки ми нагадали про цей факт, але на повідомлення ніхто не відповів! За добу до приїзду нам як і годиться скинули інформацію для заселення, у відповідь ми знов написали про те що нас буде 3, чи все буде підготовлене (постіль, рушники), але на це повідомлення знову не було відповіді По факту приїзду ми виявили що в апартаментах наявна постіль та рушники лише на 2 людини!!! На всі повідомлення та дзвінки до власників ми не отримали жодної відповіді за тиждень перебування в Стамбулі!!! При в'їзді з апартаментів виявилося, що код в сейфі для ключів змінили і нам не повідомили, то ми мусили шукали людей на районі, які знають власників щоб ті якимось чином їх повідомили чи передали ключі, оскільки якщо просто їх залишити десь то можуть бути штрафи зі сторони сайту бронювання... Нам повезло, що ми маємо друзів в Стамбулі і вони дали нам ковдру та рушники! Але так не має бути! Це неповага і безвідповідальність власників!

Квартира нова, це одразу відчувається, все що необхідно для комфортного проживання є в наявності (посуд як столовий так і для приготування, все для прання (навіть правильний порошок залишили), фен, праска, стійка для сушки білизни після прання якась хитка чи зламана - не зрозуміло, але вже пристосували її як змогли), все чисте! З того що не вистачало (це не недоліки, це просто наші були побажання) - відсутні гачки в ванній кімнаті, тому повісили рушник чи речі немає де, також відсутня ложка для взуття і ми просили у своїх друзів дати нам в тимчасове користування турку для кави, оскільки в квартирі її також немає Розташування прекрасне! До площі Таксім пішки 5-7 хвилин, ніби і поруч, але на вулиці де знаходяться апартаменти вже тихо і немає туристів. Відповідно недалеко знаходяться станції метро, фунікулеру, яким можна швидко дістатись паромної станції та трамваю!