2. Туреччина: відгуки про готелі

8,9

7,7

• Відгук від 15 травня 2024

• Бюджетний двомісний номер

По пляжу ходить представник спа центру, який нав'язливо лізе в розмову, вимагає уваги щоденно і... ображає відпочиваючих на трьох мовах. Він псує враження від отелю та спа процедур, які ми до цього купували. Мені не сподобалось що купа англійців та німців вимушені слухати музику держави - агресора, низькоякісну та примітивну. Ведучі програм говорять турецькою та російською, нібито інших гостей не існує. Наявність коктейлю "я люблю мацкву" може викликати сумніви в адекватності керівництва та власників отелю, хоча я розумію що русня то їх цільова аудиторія. На день побєдобесія вони співали пісні, водили хороводи, орали матом. Я розумію що ці особи не можуть інакше, що водка та нецензурна лайка то їх велика культура, але для цивілізованого суспільства вони дикуни та бидло.

Чудове розташування, краєвиди, ярусні поверхи отелю. Дуже багато дерев, квітів, кустарників. Співають птахи. Дуже чутно запах моря, вітерець несе прохолоду та відчуття моря у лісі, чудове враження. Якісна їжа, злагоджена робота персоналу, доброзичливе ставлення працівників. Чисто, постійне прибирання. Пляж постійно доглянутий, щодобово слідкує працівник. Якісні шезлонги та зонти. Красиве море, багато риби, гори напроти готелю як з картин чи фото. Багатий вибір напоїв і доволі якісний набір як для приготування автоматом. Стосовно алкоголю скажу що його багато, але напої не мої, хоча багато хто пив.

• Відгук від 2 жовтня 2023

Казкове місце
    • Бюджетний двомісний номер

Єдине, що не сподобалося - на дискотеці грало багато російської музики. Я думаю, що було б більш лояльно грати інтернаціональні хіти, " без "чорниє глаза". Для тих кому цікаво - росіян повальна більшість.

Готель знаходить у прекрасному, зеленому місці між соснами, осторонь від голосного міста. Пляж дуже комфортний, з кам'яної плитки. Види на гори казкові. Зручний і гарний променад до Мармарису прямо від готелю. 40-50 хв пішки до центру. Персонал дуже приємний і ненав'язливий. Анімація не дуже активна, але це було плюсом для нас. Кімнати були комфортні і чисті. Візуальний ремонт був би плюсом, але нічого критичного. Іжа непогана, ми завжди могли знайти щось смачне для себе. Алкоголь турецький - ок. Пиво і вино досить смачне.

• Відгук від 23 вересня 2023

Ми сюди обов'язково повернемось з друзями!
    • Бюджетний двомісний номер

Відпочинок для тихих сімейних пар, а хотілося б більше вечірніх розважальних програм.

Дуже сподобався відпочинок в цьому готелі, особливо СПА прроцедури. Вдячні турецькій чисельній сім'ї за щире та веселе спілкування.

• Відгук від 5 серпня 2023

Чудовий відпочинок
    • Бюджетний двомісний номер

В готелі ми відпочивали вдруге, так що все було передбачаване. В номері зроблена реконструкція, все було добре, щоденне прибирання, хороша іда, нам все сподобалося. Але найбільше нас приваблює море, хороший пляж і те що готель знаходиться в сосновому парку і на пляжі теж є сосни, правда найкращі місця під соснами приходилося займати о 6,00 ранку- по-іншому ніяк. Захід в море по металічних драбинках. Ми плаваємо і для нас це дуже комфортно - можна сказати що основна перевага цього готелю. Прекрасна набережна де можна погуляти ввечері.

• Відгук від 3 серпня 2023

Було дуже багато росіян ((((( В номері не було тапочок(((

Чистий оновлений номер. Гарні збалансовані прийоми їжі. Завжди було, що посмакувати.

• Відгук від 7 липня 2023

• Бюджетний двомісний номер

Велика територія ,багато сходів,це треба враховувати. 90% рашки,це єдине,що було максимально не комфортно. Адміністрація,судячи з відсутності українського прапору,Україну в своєму готелі ви не чекаєте??

Готель перевершив очікування.

• Відгук від 24 червня 2023