2. Туреччина: відгуки про готелі
  3. Aegean Region: відгуки про готелі
  4. Бодрум: відгуки про готелі
Туреччина Бодрум Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Costa Bodrum City Оцінка за відгуками: 9

“Дуже затишне місце в самому центрі. Тихий і спокійний оазис. Чудові сніданки, прибирання кожного дня, дуже класний та привітний персонал! Почувалася наче вдома) Дуже дякую за гостинність🙏“

• Oscar Seaside Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 8,4

“Велике спасибі пану Фаруку, менеджеру з рецепції, який піклувався про нас з моменту нашого входу в готель. Інші співробітники також дуже добре ставилися до клієнтів. Готель взагалі супер. Це ідеально, особливо біля моря. У барі на пляжі достатньо напоїв та їжі. Загалом рекомендую.“

• Costa Sariyaz Hotel Bodrum Оцінка за відгуками: 9,1

“Красива та затишна територія, гарне місце для сніданку, коти скрізь“

• Hotel Centro Bodrum Оцінка за відгуками: 9,4

“Все сподобалось. Дякую персоналу, все сподобалось.“

• Oscar Seaside Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 8,4

“Обережно. Можуть бути росіяни! :( Готель трохи потребує ремонту і оновлення, проте він недорогий. Дуже круто відвідувати не в сезон. На береговій лінії. Гарний вигляд з вікна - море. Є кондиціонер. Двері дуже погано закривались. На сніданок була картошка і ковбаса, а також овочі і смачний турецький сир.“

• RÜYA BOHEME HOTEL BODRUM Оцінка за відгуками: 8,3

“Затишок“

• Costa Maya Bodrum Оцінка за відгуками: 9

“Чистий і просторий готель у самому центрі Бодруму. Крім зручних ліжок з жорсткими матрацами, приємного освітлення та великого басейну, співробітники також порекомендували нам, де можна смачно поїсти (хто довго живе в Туреччині, розуміє, наскільки це важливо), дозволили залишити машину на місцевому паркінгу на пару днів, а також наприкінці нашого перебування там подарували коробочку з рахат-лукумом. Це було дуже приємно! Також приємно вразила ціна - обов'язково запунимося там ще раз, якщо будемо в Бодрумі знову.“

• DIAMOND OF BODRUM Оцінка за відгуками: 6,9

“Дуже круте розташування з неймовірними краєвидами. До Маріни пішки, прогулюючись, доходиш за 7 хвилин. Таксі до Гумбета 5€ (в лірах 150 лір). Дуже смачне харчування, неймовірно привітний персонал. Пляж чистий та прибирають сміття у воді, яке може приплисти від кораблів. Мені дуже сподобалось та дуже рекомендую. Окреме величезне дякую за кондиціонер, який працює постійно. Класс! Ти приходиш із пляжу, заходиш з вулиці де жарко дуже, а у кімнаті прохолода 🥰 Я б точно не поїхала сюди з дітьми, бо немає для них нічого. Тому що території в принципі немає, так як міський готель. Готель для пар, для друзів.“

• La Quinta by Wyndham Bodrum Оцінка за відгуками: 7,9

“Чудовий, уважний персонал“