3. Cyclades: відгуки про готелі
  4. Пірґос: відгуки про готелі
Греція Пірґос Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Pantelia Pyrgos Оцінка за відгуками: 9,2

“Помешкання надзвичайно просторе. Ліжка зручні. Великій родині достатньо місця. Прекрасна тераса для сніданків, а також солярій для сонячних ванн або спостереження заходу сонця. Пиргос - найкраще містечко на острові, тут тихо, дуже гарно, є прекрасні ресторани місцевої кухні, достатньо бюджетний шопінг, якщо потрібно щось купити в магазині чи сувенірній лавці. І головне, що тут ти можеш уявити себе трохи місцевим. Ми потрапили на свято Св.Димитріуса до церкви, що була від нас через дві стінки і розбудила нас дзвонами о 7 ранку і це була найкрутіший досвід. Взагалі рекомендую вставати раніше, щоб насолодитися місцевими світанками і часом без туристів. У жовтні погода ще тепла. Приїздіть сюди не в сезон. Джорж, а також Віталіна були прекрасними провідниками в життя острова, детально пояснили нам, що неодмінно треба побачити. Але я б радила брати авто, не втрачати час на очікування автобуса.“

• Art Hotel Santorini Оцінка за відгуками: 8,9

“Прекрасний сніданок, уважний персонал, тихе та зручне розташування“

• Cultural House Оцінка за відгуками: 8,7

“Апартаменти гарні“

• Ampelos Executive Houses Оцінка за відгуками: 9,7

“Дуже затишні і комфортні апартаменти. Справді, відчуваєш себе,як дома. Великі, просторі, комфортно буде розміститися і в чотирьох, і родині з дітьми. Всім буде місце. Дуже чисті. Продумане все до дрібниць. І свічки, і капці, і додаткові рушники, засоби для душу і гігієни. Повністю укомплектована кухня з повним набором посуду, необхідною технікою. Господарі намагаються зробити все, щоб гостям сподобалося перебування в апартаментах. Перебування в апартаментах сподобається найвибагливіших мандрівникам. Рекомендую!“

30 найкращих готелів - Пірґос