3. Heraklio: відгуки про готелі
  4. Херсонісос: відгуки про готелі
Греція Херсонісос Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Mikes Beach Lux Оцінка за відгуками: 8,9

“Знаходиться готель дуже близько до моря, гарні кімнати достатнього розміру , сучасний дизайн ( повністю відповідає фото) , прибирання кожного дня, поповнюють запаси кави та чаю , заміна постільної білизни та рушників. Дуже ввічливий персонал та власники, виповнюються будь які забаганки ( все що ми просили нам надавалось максимум за кілька годин)“

• Pollis Hotel Оцінка за відгуками: 8,5

“смачні сніданки: йогурти, фрукти, молочні каши, яєшня, бекон, сосиски. бар - кава чай - цілий день до моря 3 хвилини пішки постійно прибирають, міняють постіль, дуже чисто. Відпочивають українці, поляки, молдавани“

• Star Beach Village & Water Park Оцінка за відгуками: 8,2

“Сподобалися великі і просторі номери, басейни , їх ми нарахували 13 , аквапарк, для маленьких дітей супер розваги“

• Lyttos Mare Оцінка за відгуками: 9,1

“Готель новий. Номер чудовий, новий, вид з номеру шикарний. Лежаки супер зручні, вперше бачили такої якості. Басейни з морською водою. Дитячий з прісною. Вразила дитяча площадка на території сусіднього готелю. Гарний аквапарк для дітей в сусідньому готелі. Інтерєр готелю вражає.“

• Infinity Blue Boutique Hotel & Spa - Adults Only Оцінка за відгуками: 8,7

“Дуже сподобався наш відпочинок в цьому готелі! Персонал, сніданки, розташування все було ідеально! Також отримали покращення номеру, що було дуже приємно ❤️❤️❤️“

• Sergios Hotel Оцінка за відгуками: 8,7

“Зручне розташування, дуже смачна їжа, привітний персонал, гарні краєвиди, тепле море. Хочу особливо відмітити привітність адміністратора Айріса, офіціанта Марії та шеф-кухара Хелен.“

• Elmi Beach Hotel & Suites Оцінка за відгуками: 7,9

“Чудовий отель, смачна їжа, сподобалось все“

• Lyttos Mare Оцінка за відгуками: 9,1

“Сучасний готель з хорошим номерним фондом. Чудова їжа: багато риби та морепродуктів, постійно великий асортимент м'яса, сирів та овочів, є їжа без цукру та глютену та дитячий стіл (овочі пюре, кілька видів пасти, варені овочі, нагетси, м'ясо гриль). Пляж - в двох хвилинах від номеру зі зручними доріжками та лежаками. Зручно пересуватись навіть з дитячими візочками. Море в жовтні було чистим та дуже теплим (зелений прапор). Чиста та мальовнича територія. Користувались послугою прання дитячого одягу з серйозними плямами. В той же день віддавали чистий одяг.“

• Maria Apartments Оцінка за відгуками: 6,5

“Простора та світла студія ,зручна,з гарним краєвидом і неперевершеними власниками і персоналом!!! Пані Марія і її донька надзвичайні!!! Завжди і в усьому готові допомогти! Відчуваєш себе немов приїхав до родичів! Незабутні враження!!!“

• Harma Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 7,9

“Готель в 5 хв від моря, дуже чисто, прибервння щодня, дуже привітний персонал. Дуже сподобалося“

30 найкращих готелів - Херсонісос