2. Grčka: recenzije hotela
Grčka Hersonissos Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Semiramis Village Prosječna ocjena: 8,2

„Nista posebno”

• Harma Boutique Hotel Prosječna ocjena: 7,9

„Hotel, tj soba koju smo rezervirali je na odličnoj poziciji na plaži i šetnici sa prelijepim pogledom na more, dok je glavna ulica vrlo blizu kao i agencije za izlete koje je bolje rezervirati direktno nego preko interneta. Pozicija hotela je dobar adut i kao baza ukoliko želite odlaziti na izlete diljem Krete pošto vas bus pokuplja de facto na 20 metara od hotela. Osoblje je izuzetno ljubazno, sobe vrlo čiste, jedino nismo dobili nove šampončiće kad su se prvi potrošili već smo dobili sapun u rinfuzi, no to je doista sitnica, iako za cijenu koju smo platili 12 noćenja je moguće moglo i bez te male štednje od strane hotela. Hrana je vrlo ukusna, možda je doručak malo jednoličan no nama nije smetalo. No, to je stvarno jedna jedina promjedba i zato je ocjena 10.”

• Sergios Hotel Prosječna ocjena: 8,7

„Izuzetno pristupačno i ugodno osoblje. Hotel je na izvrsnoj lokaciji, hrana je odlična i imaju tematske večeri i zabave tijekom tjedna.”

• Sergios Hotel Prosječna ocjena: 8,7

„Hotel je odličan, hrana izvrsna, lokacija u centru Hersonisosa. Ljudi koji rade su fenomenalni, sve preporuke za ovaj hotel. Pozdrav za sve ljude Sergios hotela, nastavite tako”

• Thalia deco City & Beach Hotel Prosječna ocjena: 9,2

„Odlična usluga, cistoca hotela, raznovrstan doručak, pozicija hotela nedaleko od plaže i ljubazno osoblje. Hotel je odlično uredjen i ima dušu.”

• „Resort u centru grada 👍”

• Elmi Beach Hotel & Suites Prosječna ocjena: 7,9

„Najbolja od ovog hotela je osoblje, jako su ljubazni i profesionalni. Osoblje zasluzuje vecu ocjenu od 10 i to vrijedi za kompletan tim iz hotela”

• Okirroi Villas Chersonissos Prosječna ocjena: 9

„Susretljivost domaćina je definitivno na prvom mjestu te čistoća apartmana i bazena. Fora je namješten apartman, ima neke tradicionalne detalje što nam se baš svidjelo. Lijep pogled na more iz bazena i s mjesta za sjediti iznad parkirališta.”

• Private Studio Korifi sea view Prosječna ocjena: 6,9

„Terasa”

• Elmi Beach Hotel & Suites Prosječna ocjena: 7,9

„Osoblje je vrlo ljubazno, apartman je bio vrlo cist, teta cistacica se uvijek trudila da ne probudi mog jednogodisnjeg sina dok bi spavao. Hrana je vrlo ukusna i raznolika samo steta sto nema nikakve juhe ili variva. Najbolje od svega je plaza , voda kristalno cista i topla a plaza pjescana taman za male i velike i pravljenje kula od pijeska 😃 Jedini minus je sto ako imate lak san i smeta vam muzika do kasno u noc bolje da potrazite smjestaj koji nije uz obalu jer su okolni kafici jako glasni. Najbliži i najglasniji do smjestaja radi do tri ujutro i nemoguce je spavati sa otvorenim prozorima. Sve u svemu moja ocjena je 8/10”

30 najboljih hotela u gradu 'Hersonissos'

na temelju 50.332 recenzija hotela na Booking.com-u