3. Одеська область: відгуки про готелі
  4. Одеса: відгуки про готелі
Україна Одеса Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel 52 Оцінка за відгуками: 9,2

“Відремонтований та оновлений готель. Ідеальне розташування, в центрі та навпроти Собору. Подобається, що є безкоштовна парковка. Смачні сніданки (на вибір декілька варіантів).“

• Dovzhenko Оцінка за відгуками: 8

“Маленький затишний номер, тепло, що для мене мегаважливо. В номері був чайник, що теж плюс! Інтернет добре працював. Наявність кондиціонеру теж супер.“

• Premier Hotel Odesa Оцінка за відгуками: 9,2

“SPA зона,розташування,хороші сніданки.Чудовий персонал“

• Premier Hotel Odesa Оцінка за відгуками: 9,2

“Відмінна SPA зона,смачні сніданки.Чудовий персонал“

• UNO Design Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Даже затишний та світлий номер, новий ремонт, зручне планування. Є паркінг за невелику плату. Особливо вдячні персоналу за турботу та привітність“

• Club House Arkadia Beach Оцінка за відгуками: 8,7

“Минулого літа ми вже проживали на території даного комплексу, оцінка була нижча , але ми повернулись і хочемо подякувати персоналу і адміністрації за враховані коментарі і за вашу турботу про клієнта! Прибирання відмінне, територія з живими квітами ( яких не було) , кухня - 🤤🤤🤤 Ми проживали 6 ночей, на 4 день виникли проблеми із туалетом і нас переселили у номер вищої категорії , щодня прибирання і заміна рушників, офіціанти Влад і Олексій були постійно поруч і за першим дзвінком реагували на наші прохання . Ми задоволені на всі 100%.“

• Amsterdam Hotel Оцінка за відгуками: 9,1

“Розлоге та широке ліжко 🛏️“