3. Одеська область: відгуки про готелі

8,5

8,3

• Відгук від 31 травня 2024

• Одномісний номер

Пліснява на частину стіни і великі таргани

Хороший ремонт, комфортно

• Відгук від 30 травня 2024

• Двомісний номер категорії "Делюкс"(2 дорослих та 1 дитина)

Чистота в номері,а особливо санвузол.Унітаз був брудний,таке відчуття що його зовсім не мили((((

Зручне розташування,і номер зручний. Для недовго перебування підходить.

• Відгук від 16 травня 2024

Загалом добре.
    • Одномісний номер

Жовті плями на пострілі, павутина в душі і відсутність дверець чи шторки на душовій. А ще чомусь не регулювалась температура води.

Маленький затишний номер, тепло, що для мене мегаважливо. В номері був чайник, що теж плюс! Інтернет добре працював. Наявність кондиціонеру теж супер.

• Відгук від 4 травня 2024

• Двомісний номер категорії "Делюкс"(2 дорослих та 1 дитина)

Дрібниці, але є . В номері Люкс для трьох був тільки один набір гігієни, на кожного тільки один рушник.

Рекомендую! Персонал привітний, номер дуже великий, чистий.

• Відгук від 25 березня 2024

• Великий двомісний номер

холодний кахель на підлозі по всій площі номеру, відсутність тапочок і загалом відносно прохолодно в номері

готель знаходиться в підвалі, що наразі є більш безпечним у Одесі. Зручне ліжко, чистий номер

• Відгук від 16 березня 2024

Готель на одну ніч
    • Великий двомісний номер

Для своєї ціни в 500 грн - нормально. На фото зображені номери в чудовому стані, що не скажеш коли заселяєшся. Обдерті стіни, у ванній стіни брудні(якісь брудні плями), один рушник (мало бути два), два шматочки твердого мила (тому якщо хочете прийняти душ, то беріть все своє), душова кабінка теж брудна і багато «ржавщини», під ліжком кісточки від абрикос , білизна на ліжку була пропалена сигаретою. Очікувала кращого, чесно кажучи. Я розумію, що часи не прості, тому і оцінку не занижую.

Підвальне приміщення, безпечно під час повітряних тривог! Є телевізор, можна подивитися фільм. Є кондиціонер.

• Відгук від 15 січня 2024

• Великий двомісний номер

Зараз каналізації , так як душ це просто скляна перегородка в кімнаті , на стінах пліснява

Чистота

• Відгук від 12 січня 2024

Все

• Відгук від 4 січня 2024

Гарна якість житла за свої гроші! Дякую Вікторії!

Трохи присутній запах каналізації :(

Адміністратор-покоївка Вікторія дуже сильно допомгла під час мого перебування у готелі, велике їй ДЯКУЮ за її доброзичливість та доброту! :) Якби не вона, то може і загальне враження було б інакше. Ну і ще великий плюс - це підвальне приміщення, дуже зручно під час тривог та обстрілів.

• Відгук від 18 грудня 2023

• Одномісний номер

Крани в душевній потребують ремонту

Зручне розташування , класний дизайн. Приємний персонал .

• Відгук від 17 грудня 2023

• Великий двомісний номер

Єдине що не сподобалось це запах каналізації інколи бо приміщення підвальне

Всім раджу, заїзджав коли київстар ліг, і все було чудово зразу знайшли номер, спокійно забронював ітд

• Відгук від 4 грудня 2023

У санвузлі відсутня витяжка

Сподобалось все, але є один мінус-це у санвузлі немає витяжки, або вона не працює

• Відгук від 7 листопада 2023

За 300 грн з чоловіка переночувати можна)
    • Двомісний номер категорії "Делюкс"(2 дорослих та 1 дитина)

Квартира трошки "ушатана"))) в номері не був.

Була акційна ціна за три номери для 3 чоловік 900 грн за ніч - треба було переночувати тільки... Повинні були бути три одномісні номери, але нас розселили одного в одномісний, а двох в квартиру поруч... Про номер нічого не можу сказати, а квартира двокімнатна з кухнею. Машину припарковали біля супермаркету Сільпо. До моря 5 хвилин.

• Відгук від 27 жовтня 2023

Зручна локація для ділової поїздки
    • Двомісний номер категорії "Делюкс"(2 дорослих та 1 дитина)

Погана звукоізоляція, через що вимушена була вислуховували любителів голосно волати про політику)

Розташування, близько до центру та головне зараз-приміщення на нульовому поверху, що під час бомбардування мені особисто спокійніше.

• Відгук від 22 жовтня 2023

• Одномісний номер

Єдиний момент, запах каналізації.

Готель повністю відповідає опису. Все сподобалось. Дуже гарне співвідношення ціни та якості.

• Відгук від 19 жовтня 2023

• Одномісний номер

Раніше заселяти не хотіли, тільки за додаткову плату, а пізнє виселення ( всього на 2год пізніше планового ) коштувало майже як половина вартості доби. Будьте до цього готові.

Доволі зручне розташування, 15хв від найближчого пляжу, в цьому ж будинку є супермаркет, новий ремонт і підвальне приміщення під час війни залишають позитивні враження.

• Відгук від 18 жовтня 2023

Не погано
    • Одномісний номер

Таракани. Давно не бачив. А там є.

Місце

• Відгук від 17 жовтня 2023

• Великий двомісний номер

Підлога дуже холодна, і ходити босими ногами не зможеш, а тапочок одноразових немає))

Дуже чисто, привітна жіночка-адміністратор

• Відгук від 7 жовтня 2023

• Одномісний номер

Хороше розміщення. Поряд є Сільпо. Чисті номери, нормальна сантехніка. Є чайник та холодильник у номері. Чудовий варіант за невеликі гроші.

• Відгук від 5 жовтня 2023

Сподобалось. Близьке розташування до моря і всі зручності
    • Одномісний номер

Запах каналізації, якщо для вас це проблема - то він був присутній. Зверніть також увагу, що пізній виїзд (в правилах помешкання написано що він можливий до 18:00 з доплатою 50% від вартості - по факту максимум на що я домовилась - до 15:00). Якщо хочете виїхати пізніше - доведеться платити за повну добу. Це не дуже сподобалось, бо ну тоді змініть правила, які у вас прописані. Агрументувалось це тим, що потім вже не знайдуть людину на цю добу. Мені пощастило, бо домовилась з адміністратором щоб о 15:00 виселитись з номера і ще пару годин посидіти в кімнаті, яка раніше судячи з усього призначалася в якості коворкінга (на сайті фото саме такі), зараз там підсобне приміщення.

Мені все сподобалось і цілком влаштувало. Жила в одномісному номері. Приїхала в Одесу на декілька днів, і це прям супер варіант. Класне розташування - 10 хвилин до Собачого пляжу, всі зручності в номері, є чайник і міні-холодильник. Не вистачило чашки і ложки, але це питання вирішилось одноразовим посудом, тому не проблема. З іншого боку будівлі є Сільпо, тому питання щодо їжі було закрито. Сам готель у напівпідвальному приміщенні, зараз це великий плюс, було спокійно навіть коли був привід потурбуватися про безпеку Зручне ліжко. Також дуже привітна адміністратор, зверталася до неї з будь-якими питаннями. Я б сюди повернулась :)

• Відгук від 1 жовтня 2023

• Одномісний номер

гарний одномісний номер, велика душова кімната, привітний персонал. Виникла потреба продовжити проживання , одразу вирішили питання , жодних прроблем.

• Відгук від 28 вересня 2023

• Двомісний номер категорії "Делюкс"(2 дорослих та 1 дитина)

По приїзду в даний готель, консьєрж нам сказав, що сталася помилка і вільних місць немає. Вихідний день, Одеса переповнена людьми... місць майже не має, або ніхто не хотів брати на одну добу. Ми в паніці... час відпочинку втрачений пошуками нового готелю. Подзвонила менеджеру готелю, вона вибачилась за незручності, але я їй відписала що так бізнес не має працювати і що я незадоволена даною ситуацією. На що через деякий час нам вона перетелефонувала і запропонувала інший готель "Барон", який знаходиться у центрі. Нам звісно не дуже підійшло місце розташування, але діватися було нікуди, так як нас відшивали всі кому ми не дзвонили по вільним місцям. Я не можу оцінювати готель Довженко, лише щоб не псувати статистику вашого готелю по фото ставлю 9. Можу оцінити готель Барон - нас сподобався номер. Чисто, просторо. Лише гівно голубів на балконі трохи зіпсували картину. Звісно завжди є до чого пристібатись.

• Відгук від 25 вересня 2023

• Одномісний номер

Звукоізоляція, між підлогою і вхідними дверима є щілина, настільки велика, що все що відбувається в коридорі, чутно наче у мене в кімнаті, через це я погано спала, бо ніхто не поводиться тихо, навіть були гучні розмови на повишених тонах серед працівників, що є неповагою до відвідувачів і псує все враження. Хочеться, щоб було чистіше, раковина забита, підлога в душовій кабіні миється рідко були жовті плями на обідку. Засоби гігієни не розриваються просто руками, а ножиць в номері немає. Килимок біля душу сумнівна річ, бо мав ще на собі мокрі сліди ніг іншої людини, що не є гігієнічним. Якщо попрацювати над цими недоліками, то буде шикарне місце, в яке захочеться повертатись 😀

Достатньо світла кімната, невеличка, але місця достатньо, навіть є місце для столу, де можна попрацювати. Хороший душ з нормальним змішувачем, окремо подається вода зверху, окремо душ з ручкою. Зручний маленький холодильник. Поруч сільпо. Біла постіль і полотенця. Відносно тихий район. Можливість сплатити карткою. Привітний персонал.

• Відгук від 21 серпня 2023

• Одномісний номер

Не було тапочків і рушник треба було просити. Ну і за людину,яка залишились на ніч прийшлося доплатити