3. Одеська область: відгуки про готелі

№10 з 174 готелів - Одеса

9,2

8,8

• Відгук від 29 квітня 2024

• Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками, з видом на сад

Надзвичайно зручна та спокійна локація, особливе дякую за каву.

• Відгук від 24 квітня 2024

Дякую за чистоту, комфорт, сервіс та супер смачні сніданки🥰

• Відгук від 29 березня 2024

• Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками й видом на море

Стильний, класний, комфортний готель, в який хочеться повернутися знову)

• Відгук від 21 березня 2024

• Покращений двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на море

Сподобалось все!

• Відгук від 9 лютого 2024

Загалом все чудово 10/10

Не сподобалось, що не попередили, що хамам і сауна працює тільки в окремі дні.

Сподобалось майже все, чистота, сервіс, кухня, басейн, хамам, сауна. Все було чудово. Можливо так співпало, що інших людей майже не було, тому спа і ресторан тільки для вас. Цікавим моментом є те, що спа поділене на жіночу і чоловічу частину. Тому якщо ви їдете з подругою чи мамою-чудовий варіант. Якщо це чоловік чи хлопець, то краще обрати інше помешкання.

• Відгук від 4 лютого 2024

Гарний готель для сімейного відпочинку
    • Люкс із краєвидом на море

Неприємний запах каналізації у санвузлі

Дуже смачні сніданки. Ідеальне розташування. Гарний вид з номера і ресторану. Супер комфортні ліжка і подушки, білосніжна постільна білизна. В пішій доступності гарні локації для прогулянок, пляжі, ресторани, кав'ярні, дитячі майданчики

• Відгук від 30 січня 2024

Найкраще, що можна знайти в Одесі для відпочинку.

Все сподобалось. Єдине, що ніяковів, як дівчата на рецепції при моїй появі вставали, але, напевно, це такий стандарт.

Тихе і спокійне місце, над трасою здоров'я, 15 хв до Аркадії . Панорамні вікна на всю ширину/висоту кімнати, вид на море неймовірний (правда прямо праворуч побудували багатоповерхівку і вона може з деяких номерів закривати краєвид. Дуже привітні дівчата на рецепції. Сніданки: ви можете обрати два сніданки з їх меню (вони там розкішні), каву, фреш, воду моршинську на вибір. Все це з панорамою на море.В басейні вода 30-31 градус. Чоловічий і жіночий басейни (і СПА) окремо. Басейни теж з панорамою на море. Готель оформлений в східному стилі.

• Відгук від 2 січня 2024

Точно буде рекомендувати друзям та повернусь сюди

Готель ТОП! Привітний персонал Просторі номери Зручні ліжка Великі ванні кімнати Смачнющі сніданки Басейн/хаммам/сауна включені в вартість Уважність персоналу Новорічні подаруночки

• Відгук від 2 січня 2024

Проводячи процедуру в хамам – не потрібно забороняти клієнтам перебувати їм на бічних лавах у хамам.
    • Покращений двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на море

Два дні поспіль не міг користуватися хамамом через те, що співробітник, який проводить клієнтам процедури в хамамі, забороняв мені перебувати в цей момент у ньому. Чекав одного дня 2 години і другого дня одну годину. Крім цього, цей співробітник робив процедуру жінці в чоловічому хамамі, пройшовши з нею через відкриту чоловічу роздягальню, а виходила жінка самостійно також через відкриту чоловічу роздягальню, в якій в цей момент могли бути абсолютно голі чоловіки. Це при тому, що в готелі для жінок і чоловіків введені обмеження та обладнані окремі басейни, хамам і сауна! Був дуже обурений таким ставленням співробітника, який не дозволяв клієнтам користуватися хамами і дозволив собі таке ставлення! Біля штор був накопичений пил. Деякі розетки у кімнаті не працюють.

Пізнє висилення, смачний та чарівний сніданок, вид на море, комфорт, теплий басейн, хамам, безкоштовна паркування авто, що охороняється, Послужливість рецепції, відносна новизна будівлі.

• Відгук від 20 жовтня 2023

• Покращений двомісний номер

Все сподобалось

• Відгук від 9 жовтня 2023

• Апартаменти Делюкс

Все просто чудово! Дякуємо за якісний відпочинок!

• Відгук від 28 вересня 2023

Дякуємо за гостинність! Радимо готель усім, хто налаштован на високу якість та затишок!

Сніданки, номери, басейн та гостинність

• Відгук від 27 вересня 2023

• Покращений номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Дуже гарне розташування - поблизу Траси здоров’я та пляжу на Малому фонтані. Прекрасні краєвиди моря з номеру та ресторану, вишукані сніданки і дуже приємний персонал.

• Відгук від 22 серпня 2023

Привітний персонал, вишукана кухня, добре прибирали.

• Відгук від 5 травня 2023

Чистий РЕЛАКС для душі та тіла
    • Апартаменти Делюкс

завелики та жорстки подушки - спали без них)

Чудовий та уважний персонал починаючи з дівчат на рецепції, охорона,офіціанти усі намагались , щоб нам було зручно , затишно, смачно та комфортно, надавали потрібну нам інформацію, по проживанню та по локаціям в місті ОДЕСА;) Неперевершене враження, від смачних та сучасних европейських сніданків з мікрозеленню та фрешів на любий смак - навіть селеровий ) Особливою родзинкою були - окремі ФІТНЕС та СПА зони для жінок та чоловіків, так чудово провести декілька годин або весь день лише для себе та своєї краси.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 17 жовтня 2021

• Двомісний номер "Комфорт"

Жахливий WIFI: неможливо спілкуватись у скайпі/телеграмі з ним. Мобільний інтернет більш менш в номері працює, особливо біля вікна, це виручало. Не дуже комфортно під'їзджати на таксі до готелю, охоронці кілька разів перепитують куди ви їдете, перш ніж відкрити шлагбаум.

Дуже хороше приємне комфортне ліжко, гарний вигляд з вікна на море, смачний французький сніданок (круасан дійсно хороший як у франції), ввічливий персонал.

Дата проживання: Жовтень 2021

• Відгук від 13 вересня 2021

відсутність одноразових зубних щіток і пасти

Чудовий сніданок! Відмінне розташування! Дуже чисто і спокійно. Хороша звукоізоляція. сподобався розподіл спа по східному типу (чоловіки окремо, жінки окремо)

Дата проживання: Вересень 2021

• Відгук від 21 серпня 2021

Коли загорати на терасі, спекотно від стікляної стіни готелю, яка працює як рефлектор.

Місце розташування. Вид на море. Басейн. Сніданок.

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 9 серпня 2021

Зручне ліжко, постіль👍 Ідеальні сніданки та обслуговування Чистота всюди

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 24 травня 2024

• Відгук від 22 березня 2024

• Відгук від 1 березня 2024

• Двомісний номер - доступ для осіб з обмеженими фізичними можливостями

• Відгук від 7 лютого 2024

• Відгук від 24 грудня 2023