3. Одеська область: відгуки про готелі

№27 з 171 готелів - Одеса

9,5

9,8

• Відгук від 30 травня 2024

• Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним або 2 односпальними ліжками та мансардним вікном

Чисто! Привітний персонал ,стильні номери і смачні сніданки Повернемося ще

• Відгук від 20 травня 2024

Не має такого

Зручне розташування, наявність гарного сховища, чисто, привітний і уважний персонал

• Відгук від 18 травня 2024

Все супер!
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Найкращий варіант у центрі. Персонал вирішував будь-які питання – праска, зубна щітка, таксі, замовлення їжі тощо...

• Відгук від 21 квітня 2024

• Бюджетний двомісний номер без вікна з 1 двоспальним або 2 односпальними ліжками

Хочу подякувати персоналу цього прекрасного закладу за гарні емоції та приємно проведений час. В готелі дуже чисто і затишно. До ваших послуг цілодобове обслуговування і ввічливий позитивний персонал. Сніданки теж досить класні. Із задоволенням повернусь сюди знову

• Відгук від 19 квітня 2024

Рекомендую для відвідування

Дуже привітні працівники Це дійсно чудово. Запропонували хороший номер. Сніданок був дуже смачний Звичайна яєчня , але ніби приготована з любовʼю ) Взагалі сподобалось

• Відгук від 19 квітня 2024

Класний готель, розгляну проживання в майбутньому. Порекомендую друзям.
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Чудовий готель в самому серці міста. Дуже привітний персонал. Номер не великий але затишний. Ідеально чисто. Заселили раніше 14:00

• Відгук від 7 квітня 2024

Доволі непогано
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Халати за додаткову оплату - це надто дивно було. Рушники були дещо застарілі. Опалення тільки кондиціонером, а у ванній кімнаті було холодно і не працювала сушарка для рушників.

Смачні сніданки, привітний персонал

• Відгук від 4 квітня 2024

Дуже сильно чути шумних сусідів. Я б пропонувала беруші

Чисто, приємний інтерʼєр

• Відгук від 27 березня 2024

Були дуже здивовані що в номері немає вікна . Точніше воно є але виходить в коридор .

Зручно, чисто ,гарний сервіс

• Відгук від 20 березня 2024

• Покращений двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками та видом на місто

Все супер,відпочиваємо вже не перший раз , охайні номери,та смачні сніданки . Дякуємо ,повернемося ще

• Відгук від 17 березня 2024

Пліснява в кутку стелі у номері

Готель знаходиться в свому центрі Одеси, привітний персонал, комфортні номери, крута зона для курці, смачні сніданки, ціна якість просто топ.

• Відгук від 9 березня 2024

Супер

Нема

Все сподобалось, розташування прямо в центрі. Номери чисті, просторі, сучасні, було вино, укриття. Дуже раджу всім

• Відгук від 7 березня 2024

Все сподобалось, нас заселили раніше зазначеного часу, дуже за це вдячні В готелі є укриття, і найцікавіше - наше вікно виходило в коридор готелю, ми такого ще ніколи не бачили, але враховуючи ситуацію в країні - це чудовий і безпечний варіант, проте про це бажано було б попереджувати.

• Відгук від 7 березня 2024

• Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Затишний готель, смачні сніданки, привітний персонал. Найголовніше, що є комфортне сховище. Повернемось знову, дякую!

• Відгук від 3 березня 2024

• Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

По-перше, дуже рекомендую бронювати номер саме з видом на місто, бо на жаль ніхто не попереджає, що при бронюванні звичайного номеру ви отримуєте вікна на звалище у дворі та чужий балкон. Тому штори потрібно тримати закритими, інакше вас дуже сильно видно прям впритул. Також в номері не вистачає халатів, та дуже холодні підлоги з плитки, які не нагріваються навіть при кондиціонуванні. Хто має важкі валізи - беріть до уваги, що відсутній ліфт

Дуже привітний персонал, дозволили заїхати на годинку раніше, також коли хвилювалась, що трохи затримуюсь з виїздом заспокоїли, та взагалі дали додатковий час для виселення. Як зрозуміла, в готелі є сховище в підвалі, що дуже важливо у такий час. Симпатична ванна кімната та гарний напір гарячої води. Хоча і при опції про велике двоспальне ліжко отримала два зіставлених односпальних, проте вони дуже зручні.

• Відгук від 12 лютого 2024

• Напівлюкс “Делюкс”

Нажаль відсутнє бомбосховище (

Місцезнаходження ідеальне , персонал дуже привітний

• Відгук від 29 січня 2024

Людям які цінують комфорт та чистоту я б радив цей готель.

Добре розташування готелю, привітний персонал. Знаходиться у самому центрі Одеси, виходячи з готелю ви потрапляєете одразу на Деребасівську.

• Відгук від 19 січня 2024

Готелем дуже задоволені,все було на вищому рівні. Дякую персоналу за теплий прийом🤗 обовʼязково ще повернемось

Немає мінусів

Дуже сподобалось розташування готелю,в самому центрі на Дерибасівській,близько всі розваги,ресторани,але при цьому в номері не було чути шум із вулиці. Також до душі припав інтерʼєр та екстерʼєр готелю,все стильно,нічого зайвого. Сподобався приємний персонал та дівчатка покоївки,скрізь чисто та тепло

• Відгук від 22 грудня 2023

• Напівлюкс “Делюкс”

Гарне розташування, чудовий вид з вікна. В номері є все що потрібно.

• Відгук від 15 грудня 2023

Дякую за неймовірний відпочинок! Рекомендую і рекомендуватиму!
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Проживав в даному готелі вперше, і впевнений, що наша співпраця продовжиться! Місцерозташування просто неймовірне, в самому центрі біля затишного Міського саду. Чисто, комфортно, тепло, затишно. Обслуговуючий персонал неймовірно щирий і професійний. Смачні та ситні сніданки, і що найбільше здивувало - комфортна кімната для паління на моєму поверсі)) Отримав масу задоволення від відпочинку! Дякую вам!

• Відгук від 4 грудня 2023

Perfection

Пропозиція №1 - це я б не хотів бачити кімнату для куріння на третьому поверсі. Мені більше подобалось би якби курці виходили на вулицю/кудись інше, а цю кімнату зробити якоюсь просто посидіти. Пропозиція №2 - в інстаграмі чимало фото круасанів на сніданок в ліжко, а в меню нема. Було б чудово якби вони були. Хотіли їх замовити.

Все абсолютно прекрасно. Тепер маю в Одесі готель, куди буду повертатись знову і знову. Номер готелю, локація, вид з вікна - все чудово. Каву готуєте чудово і чудово. Foundation <3 p.s. місяць тому бачив в твіттері відео, як хтось грає росняву музику на гітарі біля міського саду. зараз бачили, як хтось грав дуже дуже гучно українську музику. це дуже сподобалось!

• Відгук від 22 листопада 2023

Місце розташування, оформлення,те що є укриття. Перевагою є знаходження міні кафе на першому поверсі готелю,дуже зручно. Привітний і доброзичливий персонал)

• Відгук від 15 листопада 2023

Сподобалось розташування та персонал! Будемо повертатись знову

В номерах не було халатів...

Привітний персонал, прекрасне розташування прямо серед центральної вулиці, комфортні ліжка та чисто.

• Відгук від 13 листопада 2023

Чудовий варіант для зупинок при подорожжю до Одеси. Чисто, затишно, привітно та у самому серці міста.

Привітній персонал і сам сервіс просто топ, місцезнаходження чудове і чистота номерів відмінна.