2. Туреччина: відгуки про готелі

9,9

9,3

• Відгук від 27 жовтня 2023

• Номер Прем'єр із патіо

В готелі сподобалось все. Основі моменти це чистота, смачні сніданки, близькість всіх визначних місць та атмосферні номери з чудовим патіо та головне це люди які працюють там,вони зробили нашу відпустку ще комфортніше. Однозначно рекомендую цей готель.

• Відгук від 2 липня 2021

Неодмінно рекомендую для вашого перебування в Стамбулі.
    • Номер Прем'єр із патіо

Готель перевершив наші очікування. Вішукані номери, в інтер'єрі яких продумана кожна дрібничка, я отримала естетичне задоволення. Кожен номер має ім'я письменика та тематично оформлений. В номері є електрочайник, безкоштовний бар, чай та кава. Номери прибирають щодня. Уважний та привітний персонал, особисто мені допомогли в організації привітання чоловіка з ДН. Запропонували підвищити безкоштовно категорію номеру з видом на море. Зовнішньо отель приваблює увагу та вирізняється серед інших. Сніданки різноманітні та сервіруються персоналом, свіжа турецька випічка власного приготування та апельсиновий фреш. Місцерозташування відмінне: до зупинок громадського транспорту, до моря набережної, до історичного центру( АЙЯ СОФІЯ, БЛАКИТНА МЕЧЕТЬ, ТОПКАНИ) 5хвилин. За рогом кафе та ресторни на всяк смак, є хлібна лавка та мінімаркети, сувенірна продукціяю. Неодмінно рекомендую для вашого перебування в Стамбулі. Дуже атмосферне місце. Обходивши пішки весь район Султанахмет, прийшли до висновку, що ми жили в найкращому районі та готелі.

Дата проживання: Червень 2021

• Відгук від 23 червня 2021

• Номер "Прайм" із балконом та видом на море

На мій погляд, в номері було досить пильно. Але щоденне прибирання номерів, звичайно, корегує цей недолік)

Неймовірно затишний готель. Орендували саме цей номер здебільшого заради виду з вікна та тераси. Отримали саме ту красу, на яку і розраховували) Номер досить зручний: є куди скласти речі, велике зручне ліжко, до нас не доходили жодні сторонні звуки, а на терасу навідувались місцеві коти) Готель дійсно в самому центрі, навколо купа ресторанів. Але я б радила ходити вечеряти трошки далі від центру. Практика показує, чим більше в закладі місцевих, що їдять - тим там смачніше)

Дата проживання: Квітень 2021

• Відгук від 3 жовтня 2021

• Номер Прем'єр

Дата проживання: Вересень 2021

• Відгук від 29 серпня 2021

• Номер Прем'єр

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 16 жовтня 2021

• Покращений тримісний номер з видом на море

Дата проживання: Вересень 2021