2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  3. Comentarii despre hoteluri în Regiunea mării Egee
  4. Comentarii despre hoteluri în Bodrum
Turcia Bodrum Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• TUI MAGIC LIFE Bodrum - Adults Only Scor din comentarii: 8

„A fost locația pe care am ales-o dintre alte locații și a fost conform așteptărilor noastre.”

• Costa Viva Bodrum Scor din comentarii: 8,5

„Părea a fi tot noi. Foarte amabili. Poziționare excelentă.”

• Costa Viva Bodrum Scor din comentarii: 8,5

„Părea a fi tot nou. De la balcon se vedea marea. Amabilitate excelentă.”

• Gözegir Hotel Scor din comentarii: 9

„Poziția camera este ok”

• Costa Maya Bodrum Scor din comentarii: 9

„Locația hotelului este foarte buna, la 5 minute de mers pe jos de centrul orașului. De asemenea hotelul asigura parcare ceea ce este un mare plus pentru zonă. Personalul este foarte drăguț și de ajutor. Micul dejun excelent. Camerele sunt spațioase, lenjeria și prosoapele sunt curate.”

• Prive Hotel Bodrum - Adult Only Scor din comentarii: 8,9

„Este a 2a oara când vizitez acest hotel și as reveni. Poziția lui este f bună, f aproape de centru, se poate merge și pe jos sau cu un taxi boat foarte dragut și ieftin Angajații se poarta f frumos iar mâncarea este variata și absolut delicioasa! Felicitări!”

• „Un complex hotelier excelent, cazare, curatenie, mese, plaja, facilitati, totul la superlativ. Personalul tanar, foarte amabil, placut, binevoitor, de mare ajutor pentru orice aveam nevoie. Ma refer la personalul de la receptie, restaurant, plaja, curatenie, masinutele electrice pentru plaja sau restaurant..... In special, remarc pe Serhat, care ne-a indrumat si ne-a sprijinit pe toata perioada sejurului. Este intr-adevar hotel de 5 stele.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Bodrum