2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  3. Comentarii despre hoteluri în Turcia
Mugla Province Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Yel Holiday Resort Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat! Personal foarte amabil și atent, gata sa te ajute cu orice ai nevoie. Mâncarea a fost delicioasa și diversificata. Întregul hotel este foarte curat. Recomandare: sa se specifice pe booking ca internetul funcționează în întregul hotel,inclusiv în camere(nu numai în zonele comune). Raport calitate-preț excelent! As reveni cu drag aici!”

• Hotel Meri All inclusive Scor din comentarii: 8

„Localizare, angajații, mâncare bună.”

• „Hotel bun la banii lui, mancare buna, bautura ok, management atent la toate problemele, curat, piscina ok, are plaja proprie la circa 150 m, doar cu sezlonguri si umbrele, fara alte servicii la plaja. Un hotel corect, cu raport calitate pret foarte bun.”

• Ada Julian Marmaris Scor din comentarii: 10

„Hotel localizat foarte bine, in zona cu foarte multe magazine, aproape de mare. Deși nu am stat decât o noapte, serviciile au fost la înălțimea așteptărilor. Mâncarea a fost foarte bună, am prins cina și mic dejun. Personalul amabil,in special cei de la restaurant. Camera a fost foarte curata, dotată cu minifrigider, cana fierbător, cafea, ceai. Internetul a funcționat foarte bine.”

• „Destul de bun hotelul , mesele bune spre foarte bun chiar , spatios , curat .”

• Duja Bodrum Scor din comentarii: 10

„Totul”

• Xanadu Island Scor din comentarii: 10

„Totul a fost foarte bine. Recomandam. Ne-am simtit excelent, servicii de calitate.”

• Astoria Beach Hotel Scor din comentarii: 10

„Un loc in care ospitalitatea e la ea acasa o bucatarie wow o receptie care te ajuta cum poate mai bn o locatie excelenta cu camere minunate si confortabile”

• TUI MAGIC LIFE Bodrum - Adults Only Scor din comentarii: 10

„A fost locația pe care am ales-o dintre alte locații și a fost conform așteptărilor noastre.”

• Costa Viva Bodrum Scor din comentarii: 10

„Părea a fi tot noi. Foarte amabili. Poziționare excelentă.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Mugla Province