2. Тайланд отзиви за хотели
  3. Област Пукет отзиви за хотели
  4. Пукет отзиви за хотели
Тайланд Пукет Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Phuket Nonnita Boutique Resort - SHA Plus Оценка от отзивите: 9.2

„Всичко. Всъщност през цялата ни почивка ползвахме таксиметровият шофьор, който те ни препоръчаха. Той ни направи обиколка на почти целия остров и сме много благодарни за това. Всичко е много добре организирано. Стаите и мястото отговаря на информацията в интернет. Има много животни и обстановката е прекрасна. Има зали за забавления и е прекрасно за семейства с деца, както и за двойки. Закуската е повече от добра и обилна и всъщност продължава до обяд - това е чудесно, ако искате да спите до късно и въпреки това да имате въжможност да хапнете. Прекрасен ресторант на място - уникална атмосфера, автентична кухня и изгодни цени - много хубаво манго смути и дори за европейския вкус храната е чудесна. Предлага и бира, която определено беше уважена от нас. Има възможност за готварски курс и други занимания. Чисто и близко до природатата и много забележителности. Определено си заслужава цената и престоя при тях. Не се колебайте да ги посетите.“

• Island Escape Burasari - SHA Extra Plus Оценка от отзивите: 8.5

„Всичко. Това беше първият ни хотел за пътуването. Пристигнахме с багажа директно от летището на пристанището за лодки. Има организирани маси и столчета за изчакване на лодката за извозване до хотела. Много е удобно и добре организирано. Хората се справят много добре с настаняването и лодките. Самия хотел е голям и базата е добре поддържана. Има възможност да се придвижвате пеш или да повикате бъги от хотела. Хората са любезни, а храната и гледките прекрасни. Красив басеий и бар, както и маси във водата. Възможност за поръчка на тук-тук с възможност за излизане от хотела и обиколка извън него на останалата част от острова, това определено си заслужава, може също така да се купят плодове и храна и от вън, ако не сте на база с изхранване. Определено добър избор и за 2-8 дни престой.“

• Seabed Grand Hotel Phuket - SHA Extra Plus Оценка от отзивите: 8.4

„Персонала от рецепцията беше много внимателен и дружелюбен. Помолихме да ни сменят стаята с гледка към басейна и веднага се съгласиха, разбира се с доплащане в избора. Както и ни повикаха такси от хотела до летището.“

• The Palms Residence - SHA Extra Plus Оценка от отзивите: 7.8

„Всичко беше повече от отлично - ежедневно почистване на стаите, отношението към гостите те кара да се чувстваш най-специалният човек, WiFi сигнал има на всеки етаж и смея да твърдя, че е доста бърз... Всичко е отлично, даже се чудя защо хотела е в категорията "2 звезди".“

• Hotel Midtown Ratsada Оценка от отзивите: 8.7

„Хотела отговаряше на звездите си. Големи и чисти стаи. Местоположението също беше много добро, основната търговска улица и заведенията са буквално на 5 мин пеш.“

• Island Escape Burasari - SHA Extra Plus Оценка от отзивите: 8.5

„Мястото на комплекса "Коконът Айлънд" е чудесно местенце. Самият комплекс е нов и някои неща не са доизпипани, но нон стоп се работи върху тях.“

• Barcelo Coconut Island, Phuket Оценка от отзивите: 8.1

„Бяхме 10 дни в хотела във вила с джакузи прекарахме си чудесно, храната е много вкусна, обслужването е на ниво, има много хубав остров със страхотен плаж на 10 минути от хотела с безплатен трансфер всеки ден от 11 до 14 часа. Препоръчвам отново ще отидем!“

• Island Escape Burasari - SHA Extra Plus Оценка от отзивите: 8.5

„Хотелът и обстановката са много добри. Закуската е перфектна. За тези, които търсят спокойствие хотелът е супер.“

30-те най-добри хотела в Пукет

на базата на 61 977 отзива за хотели на Booking.com