2. Тайланд отзиви за хотели

Тайланд Отзиви за хотели от реални гости

Скорошни отзиви за хотели в Тайланд

• SKYVIEW Resort Phuket Patong Beach

• Положителна част на отзива

Приятно, спокойно място, далеч от лудницата на Патонг. Персонала винаги е усмихнат, поздравява и гледа да ти помогне, в това число и охраната на входа на комплекса (много мил човек). Има голям паркинг и директен асансьор към хотела. Хотела предлага няколко пъти на ден безплатно "такси" до плажа на Патонг и обратно, което е много удобно, защото минава и покрай мола. Стаите и баните са големи и удобни. Балконите имат вентилатор, който е приятен в горещите дни. Басейна е чист, а в близост има винаги чисти и приветливи тоалетни. Закуската е хубава, но не уникална. Има различни активности вечер в хотела, които ни харесаха.

• Отрицателна част на отзива

Климатиците са шумни и духат право в теб и няма как да ги регулираш. Декинга около басейна има нужда от повече поддръжка.

Оценено на: 18 април 2024 г. Престой през март 2024 г.
  • SKYVIEW Resort Phuket Patong Beach

• Отрицателна част на отзива

Оценено на: 18 април 2024 г. Престой през март 2024 г.
  • Yuka residence

Ко Самуи, Тайланд

Средна оценка от отзиви: 9.8
    • Положителна част на отзива

Всичко беше перфектно! Домакина и неговата съпруга са усмихнати, млади хора, с които се радваме,че се запознахме. Помислено е за всичко. Чистотата е на ниво, басейна невероятен за горещите дни и нощи. Къщата напълно отговаря на снимките и описанието. Бяха се погрижили нашата малка госпожица на 2,6г, да има всичко необходимо за чудесен престой, включително бебешко креватче с матраче, завивка и т.н. Каквото и да кажем, ще е малко. Пожелаваме си да остареем на подобно място.

• Отрицателна част на отзива

Една ранобудна шумна птичка, която бих сготвила ако хвана (шега) :)

Оценено на: 18 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
  • LiT BANGKOK Residence - SHA Extra Plus

Средна оценка от отзиви: 8.9
    • Положителна част на отзива

Добро местоположение (непосредствено до моловете), до метростанция, спирки на всякакъв вид градски транспорт. Апартамента в който бяхме имаше всичко необходимо. Снимките напълно отговарят на това, което получихме. Бесейна е приятен за горещите дни. Предоставиха ни бебешка кошара с всичко необходимо за нашето дете, за което сме безкрайно благодарни.

• Отрицателна част на отзива

В апартамента в който бяхме беше доста шумно. Изгледа беше към съседна сдрада и се наложи да седим с пуснати пердета (прилагам снимка). Има какво да се желае като поддръжка на стаите/апартаментите. Дивана в хола беше твърд като дъска.

Оценено на: 18 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
  • TAVEE Guesthouse

Средна оценка от отзиви: 9
    • Положителна част на отзива

Хареса ни, че хотелът е на много тиха и зелена уличка. Има приятно дворче, традиционен интериор, закуската също беше добра. В близост има спирка за лодките по реката, така че локацията е удобна за разглеждане на забележителностите в стария град на Банкок. Баните и тоалетните, макар и общи, бяха удобни и чисти.

• Отрицателна част на отзива

Бяхме в стая с вентилатор и беше доста задушно. През мрежата на прозорците нощем влизаха и комари. Най - много не ни допадна обаче, че няма шумоизолация и вечер може да е много шумно, заради съседните стаи.

Оценено на: 24 април 2024 г. Престой през март 2024 г.
    Mila България
  • The Palms Residence - SHA Extra Plus

Пукет, Тайланд

Средна оценка от отзиви: 7.8
    • Положителна част на отзива

Всичко беше повече от отлично - ежедневно почистване на стаите, отношението към гостите те кара да се чувстваш най-специалният човек, WiFi сигнал има на всеки етаж и смея да твърдя, че е доста бърз... Всичко е отлично, даже се чудя защо хотела е в категорията "2 звезди".

• Отрицателна част на отзива

Единственото, което може да се отбележи в графата с неща, които не са ни харесали е, че водата в басейна в последните 2 дни беше се замърсила, но аз отдавам това на личната хигиена на някои от гостите, иначе всичко беше прекрасно.

Оценено на: 20 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Георги България
  • Seabed Grand Hotel Phuket - SHA Extra Plus

Пукет, Тайланд

Средна оценка от отзиви: 8.4
    • Положителна част на отзива

Персонала от рецепцията беше много внимателен и дружелюбен. Помолихме да ни сменят стаята с гледка към басейна и веднага се съгласиха, разбира се с доплащане в избора. Както и ни повикаха такси от хотела до летището.

• Отрицателна част на отзива

Персонала от бара на басейна бяха много разсеяни и бавни в доствянето на поръчките. В цената за настаняване в хотела имахме включени фиксирани отстъпки на храни и напитки, но те въпреки това на всяко посещение "забравяха" за тази отстъпка и всеки път трябваше да им се напомня.

Оценено на: 23 април 2024 г. Престой през март 2024 г.
    Lina България
  • Nasa Bangkok - SHA PLUS Certified

Средна оценка от отзиви: 8.1
    • Положителна част на отзива

Хотелът е с добра локация - съвсем близо до метрото, както и само на 20мин с кола до летище Suvarnabhumi. Хареса ни и че има денонощна рецепция и при нужда може да имаш съдействие.

• Отрицателна част на отзива

Хотелът е доста стар и доста неща са занемарени. Хладилникът беше доста шумен, не сме пробвали климатика, но беше доста стар също. Най не ни допадна, че стаята ни миришеше на цигари.

Оценено на: 24 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Mila България
  • Amara Bangkok Hotel

• Положителна част на отзива

Персонала от рецепцията беше мил и дружелюбен.

• Отрицателна част на отзива

Местоположението на стаята ни беше с ограничена гледка, поради наличната външна фасада. Пише, че басейна работи до полунощ, а когато ние искахме да влезем във водата към 21:00часа, не ни разрешиха, казаха, че работи само ресторанта.

Оценено на: 23 април 2024 г. Престой през март 2024 г.
    Lina България
  • Patong Lodge Hotel - SHA Extra Plus

Средна оценка от отзиви: 7.4
    • Положителна част на отзива

Нищо не ми хареса освен масажа.

• Отрицателна част на отзива

Изключително шумни стаи към главен път. Обслужване със скоростта на костенурки в ресторантаМравки в стаите и настаняване в стая с обща междинна врата без да сме поискали.Dirty, noisy rooms and slow service in the restaurant

Оценено на: 27 април 2024 г. Престой през април 2024 г.
    Albena България