3. Πελοπόννησος κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Πελοπόννησος Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Andromachi House By Greece Apartment Βαθμολογία σχολίων: 10

«Στο σπίτι μείναμε τρία άτομα, ένα ζευγάρι και εγώ, που κοιμήθηκα στον καναπέ του σαλονιού. Μπορώ να πω οτι βολεύτηκα μιά χαρά παρότι είχα φόβο ότι ο καναπές δεν θα είναι άνετος. Το σπίτι πεντακάθαρο, με όμορφη θέα σε μιά αλάνα, κοντά στο κέντρο και υπερπλήρες όσων αφορά τις παροχές και τους χώρους. Είχε μάλιστά και κάποια τρλοφημα για πρωινό τα οποία εκτιμήσαμε και οι τρεις μας.»

• Ζεστό παραδοσιακό σπιτι Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία ήταν πολύ βολική. Είναι πολύ κεντρικό το σπίτι. Υπάρχουν μάρκετ κοντά, εστιατόρια και καφετέριες καθώς και στάση λεωφορείου.»

• Ξενοδοχείο Τσόκας Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν όλα τέλεια.. πολύ κοντά στην παραλία και στην αγορά της Φοινικούντας , πλήρες εξοπλισμένο με πισίνα, γυμναστήριο... Άριστο!! Όλα τα λεφτά η Στέλλα πολύ εξυπηρετική όπως και το υπόλοιπο προσωπικό»

• Fragos Garden Studios Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καταπληκτικό κατάλυμα, πρόσφατα ανακαινισμένο, μέσα σ' έναν πράσινο παράδεισο, πολύ καθαρό με όλα τα απαραίτητα για την παραμονή μας. Ο οικοδεσπότης είναι εξαιρετικός, γνωρίζει πολύ καλά πώς να σε κάνει να νιώσεις άνετα και ευπρόσδεκτος, πολύ φιλικός, επικοινωνιακός, φιλόξενος και πάντα δίπλα μας σε ότι χρειαστήκαμε. Τέλεια εμπειρία! Είναι ότι καλύτερο με διαφορά! Δεν χρειάζεται να ψάξετε άλλο. Συγχαρητήρια Κωνσταντίνε! Σ'ευχαριστούμε πολύ!»

• Casa Albastra Rooms & Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ο οικοδεσπότης, κος Μιχάλης ήταν ευγενέστατος και πολύ κατατοπιστικός με το μέρος. Η τοποθεσία του διαμερίσματος είναι δίπλα στη θάλασσα και απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια απο όλα τα μαγαζιά και την πλατεία. Και τέλος, το κατάλυμα στο εσωτερικό του ήταν πλήρως ανακαινισμένο και πεντακάθαρο.»

• Gythio townhouse Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπεροχη τοποθεσια , απιστευτη θέα. Ισως το πιο καθαρό σπιτι που εχουμε μείνει. Ο Marcus πολυ φιλικός και ευγενικός.»

• Korona Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Γραφική τοποθεσία, άνετο κρεβάτι, εξαιρετικό πρωινό.»

• Lido Apartments Tolo Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο»

• Central Comfy Home Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ανετο και πολυ βολική τοποθεσια»

• Kalomoira's Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η Κυρία καλομοίρα ήταν πάρα πολύ φιλόξενη ο χώρος ήταν πολύ ωραία διακοσμημένος με όλες τις ανέσεις...»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Πελοπόννησος

βάσει 194.228 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com