3. Πελοπόννησος κριτικές παραθεριστικών κατοικιών

Απλά τέλεια ❤️

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 28 Ιανουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

Το διαμέρισμα είναι καινούργιο, πανέμορφο και εξοπλισμένο πλήρως. Τα πάντα ήταν πεντακάθαρα. Οι οικοδεσπότες πολύ ευγενικοί και φιλόξενοι. Πραγματικά αξίζει να μείνει κάποιος εκεί.

Έμεινε: Ιανουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 22 Ιανουαρίου 2024

• Έμεινε 1 βράδυ

καταπληκτικο καταλυμα εξαιρετικος οικοδεσποτης!!οτι πρεπει για οικογενειες!θα το ξαναεπισκεφτουμε σιγουρα!

Έμεινε: Ιανουάριος 2024

• Υποβολή σχολίου: 22 Δεκεμβρίου 2023

«Το διαμέρισμα ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες μας και με το παραπάνω.»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το διαμέρισμα ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες μας και με το παραπάνω. Ήταν ένα άψογο διαμέρισμα, που το διακατείχε η καθαριότητα, η οργάνωση και η μοντέρνα διακόσμιση. Το διαμέρισμα από την αρχή σε έκανε να νιώθεις σαν το σπίτι. Οι οικοδεσπότες μας υποδέχτηκαν και ήταν εξαίρετοι. Ηταν εκεί για ότι μπορεί να χρειαζόμασταν και μας εξήγησαν που μπορούμε να βρούμε τι. Δεν μπορώ να μην τους ευχαρηστήσουμε για την υπέροχη υποδοχή με κρασί στο ψυγείο και σπιτικό κεικ. Το διαμέρισμα είναι ένα διαμάντι του Ναυπλίου.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 12 Δεκεμβρίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Πραγματικά ήταν καταπληκτικά. Δεν ξέρω από πού να ξεκινήσω..Η υποδοχή του Δημήτρη ήταν υπέροχη καθως και το κέικ με το κρασί που μας πρόσφεραν. Ο χώρος ήταν υπέροχος(φωτεινός και πεντακάθαρος)..Τα κρεβάτια ήταν τόσο μαλακά πού απλά δεν μπορούσαμε να ξυπνήσουμε...Το σημείο του διαμερίσματος φοβερά βολικό. Μεσα σε 5 λεπτά είσαι με τα πόδια στο κέντρο..Ακόμα και το υπόγειο κλειστό πάρκινγκ μας έβγαλε από τον κόπο και το άγχος της φύλαξης του αυτοκινήτου μας..Σίγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε σε επόμενη επίσκεψη στην πόλη του Ναυπλίου...

Έμεινε: Δεκέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 8 Ιουλίου 2023

Όλα υπέροχα!

Το σπίτι υπέροχο και πεντακάθαρο... Σύγχρρονο με ότι χρειάζεται μία οικογένεια! Μας περίμενε ένα κρασί και ένα σπιτικό κέικ γι τα παιδιά! Οι οικοδεσπότες εξυπηρετικότατοι... μας βοήθησαν αφάνταστα ώστε να προλάβουμε να δούμε το Ναύπλιο στην σύντομη επίσκεψή μας. Το σπίτι σε τέλεια και ήσυχη περιοχή, πολύ κοντά στο κέντρο με τα πόδια.

Έμεινε: Ιούνιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 20 Φεβρουαρίου 2023

«Εξαιρετική»
    • Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

Τι να πρωτοπώ για αυτο το κατάλυμα. Αρχικά σαν τοποθεσία ειναι πολυ κοντα στο κεντρο και σε ολα τα απαραίτητα καταστήματα, δηλαδη φαρμακειο, σουπερ μαρκετ. Το δωματιο ειναι πανεμορφο. Πολυ άνετο, πεντακάθαρο και πλήρες εξοπλισμένο. Ο ιδιοκτήτης ευγενέστατος, άνετος και παρα πολυ βοηθητικός. Η σύζυγος του μας ειχε φτιαξει κεικ για να μας καλωσορίσει, και στο ψυγειο μας περίμεναν μπουκάλια με νερο και ενα κρασι. Μακράν η καλυτερη εμπειρια απο καταλύματα στο Ναύπλιο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα, και σιγουρα θα το ξανα προτιμήσω!

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 8 Ιανουαρίου 2023

«Ανετη ευχάριστη και απροβληματιστη διαμονή. θα ξαναπήγαινα σίγουρα.»
    • Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

Εξαιρετικα ευγενικοί οικοδεσπότες, καινούργιος πεντακάθαρος χώρος, άνετο υπόγειο parking, ήσυχη γειτονιά δέκα λεπτά με τα πόδια από το κέντρο του Ναυπλίου.

Έμεινε: Ιανουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 21 Δεκεμβρίου 2022

«Πλήρως εξοπλισμένο κατάλυμα για οικογένειες, αλλά και ζευγάρια. Ευγενικοί & εξυπηρετικοί οικοδεσπότε»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Βολική τοποθεσία, κοντά σε καταστήματα και στο κέντρο του Ναυπλίου, τόσο το εμπορικό, όσο και την παλιά πόλη.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 18 Δεκεμβρίου 2022

«Άψογο»

Όλα τέλεια

Πολύ ωραίο και άνετο διαμέρισμα. Πεντακάθαρο. Ο Δημήτρης μας ενημέρωσε για τα πάντα. Μας περιμένε κέικ από την γυναίκα του νερό και φρούτα. Ευχαριστούμε για όλα και θα τα ξαναπούμε την επόμενη φορά.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 29 Νοεμβρίου 2022

«Η ΤΕΛΕΙΑ ΔΙΑΜΟΝΗ !!»
    • Παρέες φίλων
    • Έμεινε 1 βράδυ

Απλά τέλειο!! Οι ιδιοκτήτες είχαν φροντίσει να εφοδιασουν το ψυγείο με εμφιαλωμένο νερό (στο Ναύπλιο δεν είναι πόσιμο της βρύσης), μας προσφεραν φρούτα και επώνυμο κρασί για το καλωσόρισμα. Επίσης το διαμέρισμα είναι πολύ άνετο, καλόγουστο, φροντισμένο και πολύ καθαρό! Με τρεις κρεβατοκάμαρες οι οποίες είχαν δικό τους aircondition & TV και πολύ άνετα κρεβάτια. Στο διαμέρισμα υπάρχουν δυο μπάνια που εξυπηρετούν πολύ μια μεγάλη παρέα. Επίσης, στο χώρο του καθιστικού υπάρχει TV με Netflix και πολυ καλό Wi-Fi. Ιδανικό για ζευγάρια και οικογένειες. Είχαμε και στεγασμένο χώρο parking. Ευχαριστουμε πολύ για την υπέροχη φιλοξενία!

Έμεινε: Νοέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 26 Οκτωβρίου 2022

«άνετο και ολοκαίνουριο διαμέρισμα κοντά στο κέντρο»
    • Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

δεν είχε ολόσωμο καθρέφτη .

καινούριο .είχε μικρή αυλή .είχε air condition και τηλεόραση σε κάθε δωμάτιο .

• Υποβολή σχολίου: 23 Οκτωβρίου 2022

«Όλα ήταν υπέροχα»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Τα λόγια είναι περιττά. Υπέροχη φιλοξενία, υπέροχο σπίτι, πεντακάθαρο με όλες τις ανέσεις που χρειάζεσαι. Ιδανικό για οικογένειες με παιδιά. Πραγματικά οι άνθρωποι σε κάνουν να νιώσεις λες και είσαι στο σπίτι σου. Είναι σίγουρο που θα μένουμε από εδώ και πέρα όταν επισκεπτόμαστε το Ναύπλιο!

• Υποβολή σχολίου: 3 Οκτωβρίου 2022

• Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

Άριστη τοποθεσία, υπερπλήρες, ευγενεστατοι ιδιοκτήτες, πεντακάθαρο.

• Υποβολή σχολίου: 4 Μαΐου 2022

• Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

Αν και ο οικοδεσπότης είχε φροντίσει σχεδόν τα πάντα, δυστυχώς δεν υπήρχαν παντόφλες και είδη μπάνιου.

Το κατάλυμα ήταν ονειρικό, με απίστευτη άπλα χώρου και μοντέρνα διαρρύθμιση. Ο οικοδεσπότης ευγενέστατος μας καλωσόρισε με ένα κρύο μπουκάλι λευκό κρασί. Επίσης στο κατάλυμα υπήρχε πλυντήριο ρούχων και απορρυπαντικά, κάτι που έκανε τη διαμονή σε αυτό ακόμα πιο αυτόνομη.

Έμεινε: Απρίλιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 10 Μαρτίου 2022

• Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

Ότι χρειαζόμαστε υπήρχε μέσα στο κατάλυμα

Έμεινε: Μάρτιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 23 Φεβρουαρίου 2022

• Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

Δεν υπάρχει κάτι που να μη μου άρεσε!!!

Ήταν μια από τις καλύτερες επιλογές που θα μπορούσαμε να κάνουμε για το ταξίδι αναψυχής μας. Όλα ήταν υπέροχα το διαμέρισμα διαθέτει τα πάντα απο Εξοπλισμό ήταν πεντακάθαρο και το πιο βασικό ήταν Σε καλή τοποθεσία. Το συστήνω ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα ήταν επιλογή μου πάλι αν ξανά πήγαινε Ναύπλιο. Πολλά μπράβο στο Δημήτρη για την εξυπηρέτηση την φιλικότητα και την βοήθεια του που μας έκανε να νιώσουμε σαν το σπίτι μας!!!!

• Υποβολή σχολίου: 19 Φεβρουαρίου 2022

• Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

Η καθαριότητα ήταν εξαιρετική, το σπίτι πολύ φωτεινό σε τέλεια τοποθεσία για να μετακινηθείς! Κ ο ιδιοκτήτης ευγενεστατος κ επαγγελματίας.

• Υποβολή σχολίου: 13 Φεβρουαρίου 2022

• Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

Το ταξίδι μας στο Ναύπλιο έγινε ακόμα πιο ευχάριστο χάρη στη διαμονή μας στο συγκεκριμένο σπίτι. Το διαμέρισμα ήταν καινούριο, πεντακάθαρο και πολύ περιποιημένο με άνετους χώρους και εξοπλισμένο με ότι μπορεί να χρειαστεί κάποιος. Ιδανικό για παιδιά, στα συν η εσωτερική αυλή! Σίγουρα θα το επιλέξουμε ξανά.

• Υποβολή σχολίου: 21 Ιανουαρίου 2022

• Επαγγελματικό ταξίδι
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το κατάλυμα που επισκεφτήκαμε ήταν κάτι παραπάνω από εξαιρετικό! Με τον άντρα μου λόγω επαγγέλματος ταξιδεύουμε πολύ και αυτό το κατατάσσουμε στα καλύτερα! Το διαμέρισμα είναι φουλ εξοπλισμένο με ότι υπάρχει σε ένα νοικοκυριό. Επίσης διαθέτει και κλειστό υπόγειο πάρκινγκ. Ο οικοδεσπότης είναι πολύ φιλικός και εξυπηρετικός! Σίγουρα θα ξαναπάμε. το προτείνουμε ανεπιφύλαχτα! Ευχαριστούμε για όλα!

Έμεινε: Ιανουάριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 6 Ιανουαρίου 2022

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ,ΑΝΕΣΗ , ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ

Έμεινε: Ιανουάριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 1 Ιανουαρίου 2022

• Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

Η καθαριοτητα,οι παροχές του καταλύματος ,το σημείο και η υψηλή αισθητική του χώρου

Έμεινε: Δεκέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 20 Δεκεμβρίου 2021

• Έμεινε 1 βράδυ

Ηταν αριστο απο καθε αποψη.

Έμεινε: Δεκέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 28 Νοεμβρίου 2021

«Πολύ όμορφο σπίτι. θα το επέλεγα ξανά στο μέλλον.»
    • Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

Ήταν ένα ολοκληρωμένο σπίτι, είχε ότι χρειαζόμασταν, ήταν άνετο και πολύ καθαρό. Είχε πάρκιν. Ήταν κοντά στο κέντρο. Ο οικοδεσπότης πολύ καλός και ευγενικός. Ιδανικο για οικογένεια με παιδιά.

Έμεινε: Νοέμβριος 2021