3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων

Βάσει 22 σχολίων για διαμερίσματα

• Υποβολή σχολίου: 17 Οκτωβρίου 2023

«ΟΝΕΙΡΙΚΑ»
    • Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Tα παντα ηταν υπεροχα!!!!Απιστευτη θεα,ησυχια,το σπιτι παραμυθενιο,ολες οι παραλιες και τα ορεινα χωρια σε πολυ κοντινη αποσταση,πολυ γραφικα!!!Διαφορα καλουδια μεσα στο σπιτι μας περιμεναν!!Σαν να ειμασταν στο δικο μας εξοχικο!! Ειδικη μνεια στους οικοδεσποτες μας,ο ορισμος της φιλοξενιας και τις ευγενειας!!!

• Υποβολή σχολίου: 4 Σεπτεμβρίου 2023

«Εκπληκτική διαμονή!!»
    • Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Το κατάλυμα είναι παραδοσιακό, έχει πολλές παροχές και ξεπερνάει τις προσδοκίες. Πολύ άνετο και καθαρό. Η θέα μαγευτική. Οι οικοδεσπότες πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί!!

• Υποβολή σχολίου: 23 Αυγούστου 2023

Όλα ήταν υπέροχα

• Υποβολή σχολίου: 9 Αυγούστου 2023

«Αξέχαστη Δυτική Μάνη»
    • Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Δεν έχω κάτι να προσθέσω, πολύ όμορφη δουλειά με πολύ μεράκι

Εξαιρετική τοποθεσία. Πανέμορφο σπιτάκι, δροσερό και ηλιόλουστο. Είναι 2 λεπτά από την θάλασσα με το αυτοκίνητο και τον υπέροχο παραθαλάσσιο οικισμό του Αγ.Νικόλα. Όι ιδιοκτήτες δίνουν άλλη διάσταση στην έννοια φιλοξενία, έχοντας προνοήσει να μην λείψει τίποτα. Τα απογεύματα στην βεράντα μαζί με το σπιτικό κρασάκι είναι απλά μαγικά!

• Υποβολή σχολίου: 27 Ιουλίου 2023

«Ονειρικό σπίτι ιδανικό για διακοπές !!!»
    • Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Δεν υπάρχει κάτι που δεν μας άρεσε. Όλα ήταν άψογα !!

Πεντακάθαρο σπίτι με άνεση και παροχές που δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από ένα πολυτελείας μεγαλύτερης αξίας!! Ο ιδιοκτήτης κος.Γιωργιος από τους πιο φιλόξενους και ευγενικούς που έχουμε συναντήσει τόσα χρόνια!! Πολύ βολική τοποθεσία και ένα μπαλκόνι φανταστικό με θέα και δροσιά για να απολαύσετε τα καλοκαιρινά βράδια !! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα, ελπίζουμε να το επισκεφτούμε!! Ευχαριστούμε πολύ για όλα τους ιδιοκτήτες για αυτή την υπέροχη διαμονή που είχαμε!!

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 26 Ιουνίου 2023

«Ένα υπέροχο σπίτι»
    • Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Δεν υπάρχει τηλεόραση στο υπνοδωμάτιο

Η Θέα όπως και το Σπιτι ήταν υπέροχα με όλες τις ανέσεις

Έμεινε: Ιούνιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 17 Απριλίου 2023

• Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Πολύ όμορφο και ζεστό σπιτάκι !! Στο βουνό με θεα τη θάλασσα!!!! Πολύ ωραίο κλίμα !! Ευγενικότατος ο οικοδεσπότης!!! Θα επιστρέψουμε οπωσδήποτε !

Έμεινε: Απρίλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 2 Μαρτίου 2023

• Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Όλα ήταν εξαιρετικά! Ο κύριος Γιώργος ένας εξαιρετικός άνθρωπος, ευγενής. Είχε εφοδιάσει το σπίτι με τα πάντα ώστε να μην μας λείψει τίποτα. Πάντα διαθέσιμος για οποιαδήποτε πληροφορία. Ήταν ό,τι καλύτερο. Θα επιστρέψουμε σίγουρα. Και ειδική μνεία στην κυρία Σταυρούλα (μητέρα του κυρίου Γιώργου) που μας συνάντησε πριν φύγουμε και μας έδωσε δώρο βότανα από το βουνό για να φτιάξουμε αφεψήματα. Στο πρόσωπο των δύο αυτών ανθρώπων καθρεφτίζεται η ευγένεια και η καλοσύνη.

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 3 Αυγούστου 2022

• Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Όταν έβλεπα τις κριτικές πριν κάνω κράτηση, μου έκανε εντύπωση η υψηλή βαθμολογία από όλους τους επισκέπτες. Τώρα που μείναμε, μπορούμε και εμείς να επιβεβαιώσουμε: άριστα, 10. Ένα πανέμορφο, φωτεινό σπίτι και μια καταπληκτική φιλοξενία από τον Κο Γιώργο. Καθαριότητα, πλήρως εξοπλισμένο, υπέροχη βεράντα με άπλετη θέα στη θάλασσα για τον πρωινό καφέ ή το βραδινό κρασί. Βρίσκεται σε ήσυχο σημείο και κοντά στα σημεία ενδιαφέροντος της περιοχής. Ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία!

• Υποβολή σχολίου: 27 Ιουλίου 2022

«Ονειρεμένα Άνω Ρίγκλια.»

Όλα ήταν άψογα.

Στο κατάλυμα μας άρεσαν τα πάντα. Είμαι κατενθουσιασμένη, δεν έχω λόγια για να περιγράψω τη φιλοξενία αλλά και την ευγένεια και τη γενναιοδωρία του οικοδεσπότη, κ. Γιώργου. Συστήνω ανεπιφύλακτα το πανέμορφο πέτρινο σπίτι της Σταυρούλας.

Έμεινε: Ιούλιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 6 Σεπτεμβρίου 2021

• Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Δεν υπάρχει κάτι που δεν μας άρεσε! Ήταν όλα τέλεια!

Το σπίτι είναι φανταστικό! Ευρύχωρο, ευάερο, ευήλιο, με παράθυρα από όλες τις πλευρές με καταπληκτική θέα στη θάλασσα, στο βουνό αλλά και σε ενδιαφέροντα σημεία του οικισμού. Είναι όμορφα επιπλωμένο και πλήρως εξοπλισμένο με ό,τι μπορεί να χρειαστεί! Επίσης, βρίσκεται σε πολύ καλή θέση, σε ένα ήσυχο χωριό και ταυτόχρονα πολύ κοντά στη θάλασσα, καθώς και σε ορεινούς προορισμούς! Ο οικοδεσπότης μας ο Γιώργος ήταν άμεσος, ευγενέστατος και πολύ περιποιητικός. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα και θα ξανάρθουμε!

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 26 Ιουλίου 2021

• Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Υπέροχο πέτρινο σπίτι, με άψογη αισθητική,σε ένα γραφικό χωριουδάκι,με μοναδική θέα! Ευγενέσταστοι οικοδεσπότες! Σίγουρα το συστήνω ανεπιφύλακτα!

• Υποβολή σχολίου: 26 Ιουλίου 2021

• Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Ένα εξαιρετικό σπίτι σε ένα ήσυχο μέρος πάνω από τον άγιο νικόλαο. Υπέροχη θέα στη θάλασσα, κοντά σε όλα στην περιοχή και ο οικοδεσπότης ευγενικός, διακριτικός και πολύ κατατοπιστικός σε ότι ρωτήσεις. Το σπίτι έχει αισθητική, είναι πεντακάθαρο και είχε όλα όσα χρειαστήκαμε και με το παραπάνω. Σίγουρα θα ξαναπάμε.

• Υποβολή σχολίου: 21 Ιουλίου 2021

• Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Δεν μου άρεσε που δεν έκλεισα και τις υπόλοιπες μέρες των διακοπών σε εσάς…άκουσα τα παιδιά που ήθελαν πισίνα και στο τέλος δεν ήθελαν να φύγουμε…

Πολύ όμορφο διαμέρισμα με υπέροχη θέα η οποία δεν περιγράφεται με τις φωτογραφίες.μας καλωσόρισε θερμά ο κύριος γιωργος και μας μετέφερε στο ήρεμο κλίμα των διακοπών με την γνώμη του για κάποιες βόλτες να είναι to the point αφού την ακολουθήσαμε και δεν χάσαμε!ο ύπνος υπέροχος χωρίς a/c με ανοικτά παράθυρα.πράγματι ένα εύκολο 10 στην αξιολόγηση!ευχαριστουμε!πολυ ωραία κίνηση το κέρασμα στο καλωσόρισμα και στην αναχώρηση!

• Υποβολή σχολίου: 29 Αυγούστου 2021

• Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Ήσυχο και φιλόξενο μέρος για ξεκούραστες διακοπές. Ο κύριος Γιώργος εξυπηρετικός και πρόθυμος να βοηθήσει σε ότι χρειαστεί για το σπίτι αλλά και για πληροφορίες για τη περιοχή ,η μαμά του κυρία Σταυρούλα πολύ γλυκιά μας φίλεψε τοπικές λιχουδιές . Το σπίτι ήταν πολύ καθαρό και πλήρες για τη διαμονή μας. Φανταστική θέα από τη βεράντα όπου κάθεσαι για πρωινό αλλά και για να καθίσεις το βράδυ . Θα το συστήναμε άνετα σε φίλους και γνωστούς .

Έμεινε: Αύγουστος 2021

• Υποβολή σχολίου: 25 Αυγούστου 2021

«Υπέροχη διαμονή με μοναδική θέα ….»
    • Παρέες φίλων
    • Διαμέρισμα με Μπαλκόνι

Η υπέροχη τοποθεσία-ηρεμία-καθαριότητα και άνεση του καταλύματος θα μας μείνει αξέχαστη και σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε. Το σπίτι βρίσκεσαι στην Άνω Ριγκλια Μεσσηνίας , η τοποθεσία του είναι κοντά στις πιο όμορφες παραλίες - εστιατόρια και ότι χρειαστείς το βρίσκεις… το ψαροχώρι του Αγ.Νικόλαου βρίσκεται στα 5’ με αυτοκίνητο όπου θα βρείτε super market,φαρμακείο - φρέσκο φαγητό,ψάρι,γλυκό - οι παραλίες της Στούπας - Φονέας - Δελφίνια - Ρίτσα και άλλες Ο κύριος Πετριάς είναι εξυπηρετικότατος και πολύ φιλόξενος -διακριτικός. Σε ότι χρειαστήκαμε ήταν εκεί άμεσα να μας βοηθήσει σε ότι του ζητήσαμε… το συνιστώ ανεπιφύλακτα…

Έμεινε: Αύγουστος 2021

• Υποβολή σχολίου: 28 Αυγούστου 2023

• Υποβολή σχολίου: 31 Οκτωβρίου 2022

Έμεινε: Οκτώβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 8 Σεπτεμβρίου 2022

Εξαιρετικό

• Υποβολή σχολίου: 31 Αυγούστου 2022

«Ευγενέστατος ο κύριος Γιώργος και η κυρία Σταυρούλα. Εξαιρετικό το σπίτι.»
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης

• Υποβολή σχολίου: 28 Αυγούστου 2022