3. Львівська область: відгуки про помешкання для відпустки
Львівська область Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Romari Коперника 19 Оцінка за відгуками: 9

“Позитив починається з вулиці - затишно, поруч магазинчики, кафе, парк, палац Потоцького, до центра кілька хвилин. Під'їзд - великий, атмосферний і з дзеркалом. Номер надзвичайно гарний, затишний і стильний, відповідає картинці. Дуже чисто, просто все блищить. Чисті поверхні, посуд, чиста та незношена білизна і рушники. Кухня простора, є все для готування їжі. Місткий холодильник. Пралка працює так тихо, що спочатку злякалася, чи я її не зламала) В одній зі спалень є балкон, і вийти на нього після сну у ковдрі - чисте задоволення. Два чистеньких санвузли, при кожній спальні. Гаряча вода є завжди. Чисто зовні перевершив усі сподівання. Адміністратор завжди на зв'язку і готова допомогти.“

• Golden Rose ! Apartments Lviv S Оцінка за відгуками: 10

“Майже все“

• Роксолани 16 Апартаменти Оцінка за відгуками: 10

“Чиста, світла, простора, комфортна“

• Two-bedroom apartment in 10 min to the Opera Theatre Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарно та чисто в помешканні! Власник дуже легкий та комфортний у спілкуванні ! Обовʼязково будемо ще повертатися !“

• Antresol Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий апарт-готель в самому центрі міста. Кожен раз тут зупиняємося сім’єю. Затишно бо у дворі, чисто, охайно. Привітний персонал, допомогли з усіма питаннями, що виникали, включно з паркуванням авто. Загальні враження тільки позитивні“

• Aquamarine apartments Lviv Оцінка за відгуками: 10

“Було чисто, приємна господиня, зручне та безпечне розташування, бо апартаменти на 1 поверсі, є обігрівач та бойлер. Я подорожувала з мамою та сестрою, тому було комфортно , що було і ліжко, і диван, а також велика кількість рушників.“

• Von Cruss apartments in Lviv Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось! Дуже чиста, охайна квартира, в самому центрі. В квартирі є абсолютно все для комфортного проживання. Як справжня дівчина, я забула купу речей, але на місці було все і навіть більше) окреме дякую власниці квартири❤️“

• Тиха квартира в центрі зі світлом Оцінка за відгуками: 10

“Все було супер. Дуже чисто, дуже гарно нас зустріли. Була парковка для авто у закритому дворіку. Це дуже важливо для Львова. багато спальних місць, свіжа, чиста постільна білизна. Є посуд, якщо є потреба готувати щось. Господар квартири завжди на зв'язку.“

• Luxury flat in downtown Оцінка за відгуками: 10

“Нам дозволили раннє поселення. Ми задоволені“

• Біля цирку (Near the circus) Оцінка за відгуками: 7

“Місцерозташування дуже зручне, сподобався окремий вхід в помешкання, затишна квартира зі всім необхідним.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Львівська область

на основі 171 594 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com