3. Львівська область: відгуки про готелі
Львівська область Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Aparthotel NA DOBU Оцінка за відгуками: 9

“Відпочивали удвох із дитиною. Нам все сподобалося. Розташування чудове. У готелі є все для зручностей,сподобалася кухонька,посуд весь новий і чистий. Є пральна машина(нам згодилася бо дитина у грязюку впала 😁).номер чистий і зручний,є все необхідне.Неодмінно повернемося ще.“

• Готель СВ Оцінка за відгуками: 6

“Сніданок починався з 8:00, тому поснідати я не встигав. З 7:40 можно було випити тількі каву. Бармен працював на відмінно.“

• Capsule Hotel Constellation 89 Оцінка за відгуками: 7

“Спочатку порада для тих, хто хоче зупинитися тут. Обов'язково запитуйте капсулу з товстим матрацом. У деяких капсулах матраци дуже тонкі і навіть за вагою 50кг болить спина. Може людині, у якої клаустрофобія капсула не підійде. Але мені дуже сподобалось. Ти як у дитинстві в будиночку, в халабуді зробленої з ковдри, тільки в твоїй халабуді розетки, 2 типи освітлення, вентиляція, дзеркало та полиця для речей. Адміністратори та прибиральниці гідні окремої подяки – ви неперевершені, велике спасибі вам за вашу роботу. Окремого захоплення вартує тропічний душ. У мене волосся до талії і я мало де наважуюсь мити голову. Але тут прийняти душ і вимити голову – суцільне задоволення. І фени добре працюють. Ще хочу відзначити терасу зі столиками та смачні сніданки. А ще я звернула увагу які у нас у виховані та інтелігентні молоді люди. Я до цього дуже близько не спілкувалася з молоддю і дуже вражена - всі дотримуються порядку проживання, прибирають за собою, поводяться тихо в зоні тиші і навіть чистять зуби по 2 хвилини! Я пишаюся своїм поколінням, що виховало таких дітей, з ними приємно знаходиться в хостелі - чистота, порядок і тиша. Ти знаходишся в капсулі ніби в космосі – нікого не чути і ніхто не заважає. Матраци для моєї ваги дуже зручні. Можливо, для великих чоловіків вони не підійдуть. Поруч є все потрібне, навіть опера. )))“

• Hotel Rafael Готель Рафаель Оцінка за відгуками: 2

“Розташування та сніданок були не погані“

• Hotel Kopa - Lviv Оцінка за відгуками: 10

“Приємне місце. Смачні страви з мангалу.“

• Delice Оцінка за відгуками: 4

“Все подобалося до крайнього візиту.“

• Jam Hotel Hnatyuka Оцінка за відгуками: 9

“Чудове місцезнаходження, багато кафе поруч. Дуже привітний персонал. Гарний сніданок: є гаряче, закуски, солодке, фрукти.“

• Capsule Hotel Constellation 91 Оцінка за відгуками: 9

“Це перший мій досвід із хостелом і я дуже вражена. Може людині, у якої клаустрофобія капсула не підійде. Але мені дуже сподобалось. Ти як у дитинстві в будиночку, в халабуді зробленої з ковдри, тільки в твоїй халабуді розетки, 2 типи освітлення, вентиляція, дзеркало та навіть розкладний столик для ноутбука (це взагалі вау!). Адміністратори та прибиральниці гідні окремої подяки – ви неперевершені, велике спасибі вам за вашу роботу. А ще я звернула увагу які у нас у виховані та інтелігентні молоді люди. Я до цього дуже близько не спілкувалася з молоддю і дуже вражена - всі дотримуються порядку проживання, прибирають за собою, поводяться тихо в зоні тиші і навіть чистять зуби по 2 хвилини! Я пишаюся своїм поколінням, що виховало таких дітей, з ними приємно знаходиться в хостелі - чистота, порядок і тиша. Ти знаходишся в капсулі ніби в космосі – нікого не чути і ніхто не заважає. Матраци для моєї ваги дуже зручні. Можливо, для великих чоловіків вони не підійдуть.“

• Готель Едельвейс Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зручне розташування, бо ми були з дитиною і всього в 300 метрах є великий дитячий майданчик. Добрий сніданок - на різні смаки є і сирники, й каша, яйця та інше. Є дві бесідки, щоб відпочити на свіжому повітрі. В цілому досить велика територія готелю. В нас виникли деякі питання, але все дуже швидко вдалося вирішити. Дякую за оперативність всьому персоналу!“

• Arta City Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель,знаходиться недалеко від кордону, чисто, охайно, стильно! Дуже привітний персонал та смачна їжа у ресторані, рекомендую подорожуючим та просто для відпочинку!“

30 найкращих готелів в регіоні Львівська область