3. Львівська область: відгуки про помешкання для відпустки

№20 з 1 543 помешкань для відпустки - Львів

На основі 28 відгуків про апартаменти

9,9

• Відгук від 24 травня 2024

З задоволенням повернемося знову!
    • Апартаменти-студіо

Ми з чоловіком зупинились у цих апартаментах. Все необхідне для проживання (провели там 10днів)в апартаментах було, до дрібниць. Нам не прийшлось ні про що думати. Власник завжди готовий допомогти в любому запитанні, за що окрема подяка! До центру рукою подати, поруч магазини, ресторани, кафе,аптека…все є:)

• Відгук від 16 травня 2024

• Апартаменти-студіо

Квартира чиста і комфортна. Є все необхідне для приготування їжі. Власник приємний і завжди на зв'язку готовий допомогти за потреби.

• Відгук від 11 квітня 2024

Все було супер, з радістю повернемось ще!
    • Апартаменти-студіо

Чудовий власник, прекрасне розташування, у квартирі є все необхідне і навіть більше, зручне ліжко. Телебачення звичайне, не смарт, хотіли підключити трансляцію з телефона, не підтримує телевізор. Все решта на висоті, власник Ярослав все покаже і розкаже, будь-яке питання вирішувалось за 5хв. Квартира дуже комфортна.

• Відгук від 11 січня 2024

Прекрасна квартира і надзвичайно гостинний господар
    • Апартаменти-студіо

Квартира знаходиться в затишному місці, чудова шумоізоляція, дуже затишно і тепло, (всюди тепла підлога), зручне ліжко, швидкий інтернет. В квартирі є абсолютно все необхідне для проживання, 5 хвилин до Львів Форум, 10-15 пішки до центру. Хочу сказати величезне дякую господарю Ярославу, який під час заселення надав всю необхідну інформацію по квартирі, а також місцях, які варто відвідати у Львові.

• Відгук від 9 січня 2024

Рекомендую, приїздим ще раз сюди однозначно))

Не було такого

Дякую за гостинність, було затишно як вдома, гарне місцерозташування, в самому центрі і тихо одночасно. Господар Ярослав дуже приємний і уважний, рекомендую)))

• Відгук від 26 грудня 2023

Господар Ярослав дуже привітний та ввічливий. Допоміг з валізами та одразу ж розказав куди можна піти смачно поїсти та п

все

• Відгук від 13 листопада 2023

• Апартаменти-студіо

Неймовірно комфортний номер, все продумане до дрібниць. Охайний, чистий, теплий, все є, навіть бокали для вина і фільтр для води.😍 Власник житла найкраща людина, яку ми зустрічали!

• Відгук від 26 вересня 2023

Чудова квартира
    • Апартаменти-студіо

Дуже затишна, чиста та приємна квартира недалеко від центру (10 хвилин пішки). В квартирі тихо (коли закриті вікна), тож можна гарно виспатись. Поруч є ТЦ Форум, де можна і поїсти і щось собі придбати. Уважний та ввічливий господар квартири - Ярослав, все показав та розповів по квартирі, а також дав поради, на що можна подивитись та які заклади відвідати у самому мість Львові. Все сподобалось, однозначно рекомендую.

• Відгук від 21 серпня 2023

• Апартаменти-студіо

Дуже сподобалось, що зупинилися саме в цьому помешканні. Чистота, наявність всього, що потрібно для проживання, зручне розташування. Поруч Тц Форум в якому є Сільпо з величезним вибором товарів та продуктів харчування. До центру ходили пішки, приблизно 10 хвилин. Дуже дякуємо за чудові умови і звісно рекомендуємо!

• Відгук від 16 квітня 2023

• Апартаменти-студіо

Немає тільки міні версій гелю для душу, шампуню і тд., щоб можна було прийняти душ після дороги.

Дуже затишна та охайна квартира біля ТРЦ «Форум», до центра 10 хв максимум. Є все необхідне для проживання більше ніж на тиждень. Коли приїхали, вже не потрібно було набирати питну воду, чи купляти пакети для мусора, що не може не радувати.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 1 березня 2023

Ідеальна квартира для двох

Недоліків немає

Дані апартаменти повністю відповідають опису та перевищують усілякі очікування. Почуваєшся як удома. Прекрасний господар – чуйний, люб'язний і дуже спрямований. Продумано все до дрібниць, у квартирі є абсолютно все! Меблі та сантехніка у відмінному стані, тепло, затишно, комфортно. Розташування ідеальне, транспортна розв'язка, магазини (Форум Львів – дві хвилини ходьби), центр – все під рукою. Є безкоштовна парковка на вулиці під вікнами і в 10 метрах платна стоянка.

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 29 січня 2023

Рекомендую це помешкання.
    • Апартаменти-студіо

Квартира затишна , в якій продумані всі дрібниці. Є все необхідне для тимчасового і, навіть, довготривалого перебування. В помешканні тепла підлога. Господар дуже приємний та уважний,

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 24 січня 2023

• Апартаменти-студіо

Квартира чиста, все необхідне єсть. Постіль білосніжна. Таке відчуття як вдома. Дуже сподобалось, а головне місце снаходження квартири зручне! Як кажуть (ТАК ПОДОМАШНЕМУ, НЕ ХОЧУ УЕЗЖАТЬ!)🙂 Львівський народ взагалі дуже добрий та класий !

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 18 грудня 2022

• Апартаменти-студіо

Все дуже сподобалося. Квартира чиста, гарна, компактна, має все необхідне для проживання. Ярослав це людина з великим серцем, і доброю душею. Велике дякую! Моїй сім'ї дуже сподобалося. Мій син якому 4 роки каже, що хоче жити у Львові)))

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 3 грудня 2022

Якщо повернусь до Львова, то тільки сюди ))

Недоліків НЕМАЄ

Проживали родиною 10 днів. Квартира дуже сподобалась: затишна, доволі велика, з приємним запахом, тепла, сучасна, зручна, з новими меблями. Укомплектована усім необхідним, до найменших дрібниць. Навіть під час блекауту було комфортно та тепло) Зручне розташування: до оперного театру 5 хв пішки, в 100м величезний торговый центр з магазинами, фудкортами і тд. Окрема подяка власнику Ярославу-людина з великої літери "Л", доможе і підскаже у всіх ваших особистих. питаннях

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 20 травня 2022

Ідеальні апартаменти.

Не було такого.

Ідеальні апартаменти: чистота, наявність всього необхідного( і навіть більше), дуже тепле, гарне приміщення, гостинний і привітний господар, чудова локація, все на 10+.

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 30 грудня 2021

• Апартаменти-студіо

Усе дуже сподобалось! Просто супер помешкання! Було супер комфортно і приємно проживати. Було усе необхідне. І на кухні і у ванні і у кімнатах! Помешкання досить просторе, тепле, не відчувалось ніяких обмежень. Окрема подяка власнику! Дуже приємна і комунікабельна людина, приємна у спілкуванні. Підкаже що відвідати у Львові. Дуже Дякую! 😊 Безумовно рекомендую! 👍👍

Дата проживання: Грудень 2021

• Відгук від 20 вересня 2021

• Апартаменти-студіо

Квартира більша, ніж здавалось на фото. Модернова, затишна і освітлена. В квартирі є все необхідне. Відмінний Wi-Fi. Вікна виходять на тиху вулицю, де можна припаркувати авто. Поряд є ТРЦ Форум. Приємний господар, з радістю порадить вам де можна гарно провести час у Львові.

Дата проживання: Вересень 2021

• Відгук від 3 серпня 2021

• Апартаменти-студіо

Відмінне, затишне помешкання, дуже гостинні власники, зручне розташування. Окремо підкреслю, що чистота на самому високому рівні. В цю квартиру хочеться повертатися! Дякую за все господарям)

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 19 лютого 2024