3. Львівська область: відгуки про помешкання для відпустки

• Відгук від 3 травня 2024

Дуже комфортне проживання

Чисто, комфортно, зручне розташування

• Відгук від 25 квітня 2024

Задоволена проживанням та обслуговуванням.
    • Апартаменти з 1 спальнею

Розташування, наявність всього необхідного, бездоганне обслуговування.

• Відгук від 23 квітня 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Дуже добре власниця! Неймовірно приємна жінка! Квартира чиста, гарна, дійсність відповідає фотографіям! Дуже сподобалось!

• Відгук від 28 березня 2024

Гарні апартаменти.
    • Апартаменти з 1 спальнею

Запах каналізації у ванній кімнаті, але це мабуть через те, що стара будівля; замало місця у ванній кімнаті нам було зручно з донькою, але більш громіздким чоловікам буде не зручно.

Дуже гарне місце розташування, від оперного театру 5хв. не поспішаючи. Привітна господиня, особисто передзвонила поцікавилась щодо нашого приїзду та часу заїзду, зустріла нас показала та розповіла моменти заселення та перебування у апартаментах. Будь-які моменти можна було вирішити по телефону, йде на зустріч, дякую за це.

• Відгук від 11 січня 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Неприємний сморід каналізації в ванній, який інколи посилювався (Марія одразу про це попередила) та недостатньо тепло в кімнаті взимку.

Дуже привітна господиня. Так як прибули до Львова вранці, Марія заселила раніше, що дуже порадувало. Апартаменти чисті, сучасні меблі, є все необхідне для проживання. Великим + виявилась тепла підлога в кухні, туалеті та ванній кімнаті, так як на вулиці було -12, -17, приємно стати на теплу підлогу після прогулянки😊

• Відгук від 17 грудня 2023

Обов‘язково повернусь
    • Апартаменти з 1 спальнею

Дуже комфортно та чисто, є все необхідне

• Відгук від 12 грудня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Трішки мінус неприємний запах каналізації.

Дуже приємна пані Марія. Була зі мною на зв'язку 24/7, дякую за допомогу, роз'яснення та підтримку. Чудове місце знаходження квартири та відношення до гостей міста. Рекомендую ♥️👍

• Відгук від 25 листопада 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Апартаменти чудові, є все необхідне для проживання. Хороше розташування, привітна власниця, допомагала з будь-якими питаннями.

• Відгук від 17 листопада 2023

Прекрасна Господиня, чудове затишне помешкання.
    • Апартаменти з 1 спальнею

Є все необхідне для бюджетного комфортного відпочинку. Як на мене, зручне розташування. В цілому, побувавши тут, кожен знайде для себе приємні фішечки. Спілкування з Господинею заряджає позитивом на весь час перебування. Пані Марія, то любов з першого погляду!;) Єдине, чого мабуть хочуть всі , щоб вартість оренди житла у Львові була лояльнішою, принаймні для українців, а також щоб відійшов у небуття святковий коефіцієнт Х2. Останнє не стосується даного помешкання, оскільки я тут не зупинявся на свята і відповідно не маю морального права ствержувати, що всюди у львівських помешканнях фінансова політика однакова!)

• Відгук від 12 листопада 2023

Гарна та затишна квартира
    • Апартаменти з 1 спальнею

Єдиний недолік це те що у ванній трішки тхне каналізацією, але нас попередили одразу і попросили за це вибачення А так все прекрасно

Неймовірно затишне і гарне помешкання, все що треба є і навіть більше. Дуже приємна ціна для помешкання й дуже чисто. Хазяйка дуже ввічлива й гарна людина

• Відгук від 4 листопада 2023

Ідеальне помешкання з ідеальною господинею
    • Апартаменти з 1 спальнею

Дуже чисто і у самому центрі Львова

• Відгук від 2 листопада 2023

Все сподобалось
    • Апартаменти з 1 спальнею

Є все необхідне. Розташування просто супер, поруч зупинка трамвая, зручно добиратися. Близько до центру, поруч є магазини. Чисто, охайно, дуже привітлива господиня.

• Відгук від 28 жовтня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Сама найприємніша власниця, котру я тільки зустрічала за весь час користування букінгу :) Квартира дуже чиста, затишна, розташування ідеальне. Все сподобалось :)

• Відгук від 26 жовтня 2023

Загалом все чудово та виправдало мої очікування
    • Апартаменти з 1 спальнею

4 -ий поверх і відсутній ліфт. На це варто звернути увагу, якщо плануєте подорож з літніми людьми. Це більше як не мінус, а особливість будинку. Ще б додала одну теплу ковдру та, можливо, щоб була баклага питної води. Це як побажання. Загалом все чудово та виправдало мої очікування

Дуже привітна господиня апартаментів. Моментально зв'язалася зі мною. Пішла на зустріч з приводу прохання заселитись на 2 години раніше. Коли приїхала, то в квартирі не було води до певної години, бо поруч проводили планові ремонтні роботи. Власниця апартаментів принесла питну та технічну воду, вибачилась за такі незручності. Дуже гостинна та приємна людина. Апартаменти чисті та охайні, багато рушників, є автономне опалення, тепла підлога. До центру пішки 8-10 хвилин. Вночі тихо та спокійно

• Відгук від 19 жовтня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Дуже приємна та привітна власниця. Розташування 10/10. Біля оперного театру. Площа ринок і тп у пішохідний доступності 10-15хв. До жд вокзалу 10-15хв на трамваї. Чиста, світла, тепла квартира. Тепла підлога, кондиціонер, гаряча вода цілодобово. Фен, рушники, додаткова тепла ковдра. Необхідне кухонне приладдя. Найприємніші враження. Дякуємо за гостинність.

• Відгук від 7 жовтня 2023

Взагалом перебуванням дуже задоволена)
    • Апартаменти з 1 спальнею

Запах в туалеті, але це проблема не самої квартири, тому що на вулицях в деяких місцях теж був неприємний запах стічних вод

Розташування та самі апартаменти дуже чудові, все необхідне було для проживання)

• Відгук від 5 жовтня 2023

Дуже приємна власниця. Апартаменти супер є все що потрібно. Рекомендую

• Відгук від 3 жовтня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Дуже задоволені апартаментами та спілкуванням з власницею. Мінусів не знайшли, обов‘язково повернемося ще 🥹❤️

• Відгук від 27 вересня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Дуже привітна власниця, у номері було чисто і навіть зі знаком "продезинфіковано". Розташування ідеальне, близько від Ринкової площі, поруч багато туристичний місць. Ми прекрасно відпочили. Залюбки повернулися б ще!

• Відгук від 18 вересня 2023

Дуже маленька, але комфорна квартира. Продумано все до дрібничок, навіть більше

помешкання в центрі міста

• Відгук від 3 вересня 2023

Гарні та компактні апартаменти для двох

Бездоганно

Компактні апартаменти з усіма можливими зручностями. Чисто та прибрано, гарне разташування, вічлива власниця. 10/10❤️

• Відгук від 22 серпня 2023

Дуже дякуємо за гарну зустріч та чудову квартиру, будемо зупинятись і надалі)

Абсолютно все сподобалось))

• Відгук від 22 серпня 2023

Перший візит
    • Апартаменти з 1 спальнею

4 поверх без ліфта, то не велика проблема, але після важкої дороги з речами ми ледь піднялися. Кондиціонер працював, але не охолоджував, більше як вентилятор і достатньо шумно. Чоловік не може спати коли душно, а я коли шумно) В апартаментах дійсно було трохи душно, наприклад, для мого чоловіка це дуже важливий момент.

Апартаменти дуже компактні, але ми зупинились тільки на одну ніч погуляти по вечірньому Львову та переночувати. Локація супер, апартаменти в реальності були гарніші ніж на фото, стильний дизайн. Все облаштовано таким чином, що ні з якого питання не потрібно турбувати господиню. Гарний посуд. Балкончик виходить у внутрішній двір, краєвиду немає, але можна вийти в домашньому одязі, бо і вас ніхто не бачить. Місце для парковки біля дому було, спочатку трохи далі довелось поставити машину, але вже в 19:00 перегнали майже до під'їзду без проблем. Наступного разу будемо знову тут зупинятися, якість повністю відповідає ціні.

• Відгук від 4 серпня 2023

Рекомендую ці апартаменти! Господиня привітлива, все дуже зручно і класно. Дякую 🧡
    • Апартаменти з 1 спальнею

Є все, що потрібно, чисто, розташування супер. Все в пішій доступності. Забула годинник, то без проблем надіслали одразу як його знайшли 🥰