3. Львівська область: відгуки про помешкання для відпустки

9,9

9,5

• Відгук від 31 травня 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Все сподобалось, в помешканні все чисто, фото повністю співпадають з реальністю, постіль, рушники, чай, кава, інтернет все є. Дуже привітна хазяйка, до центра хвилин 15, найщиріші рекомендації.

• Відгук від 15 травня 2024

Апартаменти сподобались, буду приїжджати ще)
    • Апартаменти з 1 спальнею

З несуттєвого- двері у ванну трохи шурхають і чути як ходять люди в підʼїзді (якщо не закривати двері в спальню кімнату). Мені було зручніше спати на дивані, тому що матрац дуже мʼякий, але то моя особиста думка

Було чисто, приємна господиня, зручне та безпечне розташування, бо апартаменти на 1 поверсі, є обігрівач та бойлер. Я подорожувала з мамою та сестрою, тому було комфортно , що було і ліжко, і диван, а також велика кількість рушників.

• Відгук від 4 квітня 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Розташування комфорне і чудово що перший поверх! Приємна господиня)

• Відгук від 14 березня 2024

Чудове помешкання для сімʼї!
    • Апартаменти з 1 спальнею

Сподобалось все. Хіба для удосконалення то добре було б додати поличку у душ і можливо сушку для посуду. І трошки двері у ванну шуркають )

Хороше розташування, чисто, тихо. Є все для проживання. Швидка та легка комунікація з приємною власницею.

• Відгук від 5 лютого 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Комфортна квартира у тихому районі, чисто та є все необхідне. До центру міста 10-15 хв

• Відгук від 4 січня 2024

Загалом враження від першої подорожі до Львова залишились незабутніми в тому числі і завдяки місцю нашого перебування
    • Апартаменти з 1 спальнею

Дуже чисто, комфортно, охайно. Сучасний дизайн. Тепла підлога у кухні, і в цілому теплі апартаменти. Є все необхідне для комфортного перебування. Помешкання знаходиться на першому поверсі і має дуже масивні стіни, тож наразі може бути безпечним укриттям. Знаходиться у центрі міста і майже до усіх памʼяток можна дістатися своїм ходом за 10-20 хвилин.

• Відгук від 30 жовтня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Затишна квартира з чудовим ліжком та зручностями

• Відгук від 27 вересня 2023

Трохи слабкий інтернет

Дуже затишні, чисті апартаменти в центрі міста. Є все необхідне для комфортного проживання. Також дуже актуально в цей час, що квартира знаходиться на першому поверсі і є підвал одразу біля входу. Це є великий плюс. Хазяйка дуже привітлива і турботлива. Все було чудово. Я рекомендую ці апартаменти :)

• Відгук від 25 вересня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Все було чудово, комфортні чисті апартаменти, відкрита й люб'язна господарка, зручне розташування

• Відгук від 7 вересня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Дуже дякую за можливість поселення раніше. Дуже чиста і затишна квартира, все необхідне в наявності. Єдине, порадила б облаштувати вікна москітною сіткою.

• Відгук від 28 серпня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Зупинялися в даному помешканні вдруге. Все сподобалося!

• Відгук від 18 серпня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Чисто, комфортно, гарно в помешканні. Все, що треба, є, і навіть більше. До центру 8-10 хв. Рекомендую для бронювання.

• Відгук від 4 липня 2023

👍
    • Апартаменти з 1 спальнею

Чудове, тихе місце для відпочинку. Ідеальна чистота, є все необхідне, дуже приємна господиня, яка дбає про комфорт проживаючих.

• Відгук від 1 липня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Ми були влітку (кінець червня), проте в помешканні було прохолодно за рахунок міцних стін з цегли. Звісно, в цю пору року нема опалення, від якого працює сушарка для рушників у ванні - давало трохи дискомфорту. Проте є обігрівач та сушилка для одягу (ми вішали її над обігрівачем, і так сушили речі). Це додає трішки клопіт, але адаптуватись більш ніж можна. Ми потрапили під шалену зливу, тому цей аспект запам’ятався, проте не завадило гарному враженню від помешкання.

Апартаменти дійсно відповідають фотографіям. Дуже охайно, все необхідне було під рукою. З господаркою завжди були на зв‘язку, при виникненні питань завжди мали змогу звернутись та все вирішити. Окремий жирний плюс щодо місцерозташування: поблизу є атб (великий магазин, що для Львову є свіжим ковтком повітря), багато крамничок, закладів (звісно, ресторани сконцентровані в центрі, але є щось по типу випічки, львівських круасанів, навколо величезна кількість кебабів). На мою думку, це ідеальне місце, де можна сховатись від шумних вуличок, грохоту транспорта по бруківці, купи людей, але неподалік від цього епіцентру. Не можу не згадати про укриття в наш час: квартира, хоч і «на поверхні», дуже захищена за рахунок неймовірно товстих стін, а також у самому домі є відкрите укриття, що викликає довіру, тому причин для хвилювання не було зовсім.

• Відгук від 12 червня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

У квартирі є в наявності пральна машина, але немає де сушити речі. Наявність сушарки (навіть розкладної) була б доречною.

Чиста квартира з необхідним мінімумом для проживання та відпочинку. Приємна та уважна господиня Вікторія.

• Відгук від 6 червня 2023

Комфортна квартира в історичній частині Львова

Все сподобалося.

Все необхідне для комфортного проживання є в даному помешканні.

• Відгук від 4 червня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Прекрасні апартаменти. Дуже чисто і охайно. Є все необхідне для комфортного перебування. Зручне ліжко, достатня кількість рушників. Хазяйка помешкання - дуже приємна пані.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 31 травня 2023

все було добре

Гарна квартира, приємна господарка. Зупинялись лише на 1 ніч, були з дитиною і лабрадором, але все було супер, змогли виспатись після довгої дороги)

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 24 квітня 2023

Рекомендую сім‘ям з дітками

Все сподобалося!

Власниця помешкання неймовірно привітлива і чудова жінка.Пішла нам на поступки.Квартира чиста,охайна і має все необхідне для перебування з дітками.Рекомендую!

• Відгук від 17 квітня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

В квартирі було все що потрібно,зручне ліжко,зручна душова кімната,опалювальний сезон закінчився але в квартирі було тепло є обігрівач полотенця питна вода,ще обов'язково заплатіть за паркування бо буде штраф)

• Відгук від 10 квітня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Дуже чисте місце. Є все необхідне для відпочинку. Також є все для приготування їжі. Велика душева кабінка.Добра та ввічлева хазяйка.

• Відгук від 8 квітня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Дуже приємна господиня помешкання яка зустріла на ранньому заїзді! Охайна, прибрана,чиста, затишна квартира.Для сирої пори року квартира має індивідуальне опалення, теплу підлогу, бойлер з гарячою водою. В квартирі наявний мінімальний набір всього необхідного на кухні, ванній та туалетній кімнаті. Господарка квартири володіє історичними даними про помешкання та частини міста де розташована будівля. Ми рекомендуємо дане помешкання для перебування у Львові.

• Відгук від 26 березня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Дуже уважна та гостинна господиня. Все продумано до дрібниць. Затишна, охайна та дуже приємна атмосфера самого житла. Будемо з радістю рекомендувати це помешкання друзям та знайомим. Наступного разу обов'язково повернемось до пані Вікторії.

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 12 березня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Гарні та чисті апартаменти з усіма зручностями. Дуже приязна господиня пані Вікторія, зустріла нас, все пояснила. Дякуємо за відпочинок.

Дата проживання: Березень 2023