3. Κυκλάδες κριτικές ξενοδοχείων
  4. Περίβολος κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Περίβολος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Villa Angelica Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Η υποδοχή ήταν άριστη! Μας περίμενε ένα καλάθι με διαφορά είδη για πρωινό (γιατί το κατάλυμα δεν προσφέρει πρωινό , αν θέλεις φτιάχνεις μόνος σου) . Στο σαλόνι υπήρχε ένα ξύλινο ποδοσφαιράκι επαγγελματικό και τα παιδιά μας (8,10,12 χρόνων) ξετρελάθηκαν και πέρασαν πολλές ώρες παίζοντας! Το τζακούζι είναι για 6 άτομα και είναι θερμάνομενο (!!!) και ήταν ήδη αναμένω με το νερό να είναι στους 25 βαθμούς! Πολύ αναζωογονητικό ! Ωραίος Κηπος εξωτερικά και πολύ ήσυχη τοποθεσία. Ιδανικό κατάλυμα για ξεκούραση !»

• Almira Luxury Suites Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Όλα! Η ησυχία, το τζακούζι, η καθαριότητα, φοβερή σχέση ποιότητα τιμής, πολύ ωραία διακόσμηση, παροχές, τέλεια!»

• Βίλα Μαρκεζίνης Βαθμολογία σχολίων: 9,2

«Φιλικό περιβάλλον , πεντακάθαρο , ο Κωνσταντίνος μας εξυπηρέτησε άψογα, φρέσκο πρωινό.»

• Marina's Studios Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Ήταν όλα τέλια»

• Electra Suites & Spa Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχο πρωινό και απίστευτο δωμάτιο !»

• Electra Suites & Spa Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραίο κατάλυμα ωραία μίνιμαλ διακόσμηση ήρεμο και ευχάριστο περιβάλλον και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.»

• Electra Suites & Spa Βαθμολογία σχολίων: 10

«Επισκέφτηκαμε την Σαντορίνη για δυο μερες χαλάρωσης και επιλέξαμε τα συγκεκριμένα δωμάτια επειδή ήταν καινούργια και μας άρεσε πολύ η τοποθεσία που βρισκόταν!! Εντυπωσιαστήκαμε απίστευτα από την διακόσμηση των δωματίων ,την ησυχία και την ηρεμία που είχαμε εκεί καθότι αυτό χρειαζόμασταν όπως επίσης την φιλικότητα και την προσοχή του προσωπικού που ήταν άψογη!!! Πεντακάθαρο υπερπολυτελής δωμάτιο με υπέροχο και πλούσιο πρωινό!!! Υπέροχο τζακούζι που έκανε την διαμονή μας εκεί παραμυθένια… Το μόνο σίγουρο είναι πως θα ξαναπάω ….Το συνιστώ ανεπιφύλακτα !!!»

• Electra Suites & Spa Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διαμονή μου στο Electra Suites and Spa ήταν μια απόλυτα χαλαρωτική εμπειρία. Το προσωπικό ήταν εξαιρετικά ευγενικό, η ησυχία απολαυστική και το πρωινό απλά υπέροχο. Το γεγονός ότι κατάφερα να κλείσω τελευταία στιγμή ήταν ένας ακόμα λόγος για να ενθουσιαστώ! Το τζακούζι ήταν η απόλυτη απόλαυση και αποτέλεσε τον ιδανικό τρόπο να χαλαρώσω και να ξεκουραστώ μετά από μια μακρά ημέρα. Όσον αφορά την ποιότητα του στρώματος, ήταν απλά εξαιρετικό. Ένιωθα σαν να αγκαλιάζεται απαλά και να μεταφέρεται σε έναν κόσμο άνεσης και χαλάρωσης.»

• Leon Lux Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολύ καλό προσωπικό και εξυπηρετικό ο ιδιοκτήτης ευχάριστος.Πολυ καλό ξενοδοχείο το συνιστώ»

• GTK Santorini Perivolos Beach House Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ άνετο και καθαρό διαμέρισμα, ακριβώς ότι χρειάζεσαι για να περάσεις καλά στις διακοπές σου, είναι ακριβώς όπως στης φωτογραφίες. Πολύ ευγενική και εξυπηρετικοί σέ όλα!!! Θα επανέλθουμε σύντομα.»

Τα 25 καλύτερα ξενοδοχεία σε Περίβολος

βάσει 10.309 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com