3. Κυκλάδες κριτικές ξενοδοχείων

9,4

9,6

7,5

• Υποβολή σχολίου: 4 Σεπτεμβρίου 2023

«Ευχάριστη και άνετη διαμονή, πλαισιωμένη από πολύ φιλόξενους και ευγενέστατους ανθρώπους.»
    • Βίλα 1 Υπνοδωματίου

Το κατάλυμα παρέχει ησυχία και ιδιωτικότητα, άνετο πάρκινγκ, αυτόματη πόρτα με τηλεκοντρόλ στην είσοδο της αυλής που σου δίνει ένα επιπλέον αίσθημα ασφάλειας. Βρίσκεται κοντά σε δρόμο με εύκολη πρόσβαση με το αυτοκίνητο. Διαθέτει μεγάλο αύλειο χώρο, πολύ τακτοποιημένο και καθαρό με εξίσου ευρύχωρη επιπλομένη βεράντα και εξωτερικό ντουζ, ώστε επιστρέφοντας να απολαμβάνεις δροσιά και χαλάρωση. Ο εσωτερικός χώρος είναι εξαιρετικά καθαρός, με άριστη αισθητική και διακόσμηση. Η κουζίνα είναι πλήρως εξοπλισμένη με μεγάλο ψυγείο όπου μέσα έχουν φροντίσει να υπάρχουν για το καλοσώρισμα δροσερό νερό, χυμός και μία φιάλη επώνυμου κρασιού. Στην εσπρεσιερα 2 κάψουλες και φακελάκια με ζάχαρη. Το μπάνιο είναι ένα κόσμημα. Ο Άρης και η Αλίνα, οι δύο ευγενέστατοι και πρόσχαροι άνθρωποι που μας υποδέχτηκαν από την πρώτη κιόλας στιγμή μας έδωσαν όλες τις χρήσιμες πληροφορίες, συμβουλές και κατευθύνσεις για να απλοποιήσουμε τα πλάνα μας. Τους ευχαριστούμε θερμά για την καλοσύνη τους, την διακριτικότητα και την ευχάριστη φιλοξενία που μας πρόσφεραν!!! Φύγαμε από το νησί με τις καλύτερες εντυπώσεις αλλά και αξέχαστες και πανέμορφες αναμνήσεις!!! Με εκτίμηση Θωμάς και Ελένη

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 16 Αυγούστου 2023

«ΑΡΙΣΤΗ»
    • Βίλα 1 Υπνοδωματίου

ΤΙΠΟΤΑ

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΚΑΤΑΛΥΜΑ,ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑΚΑΘΑΡΟ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΑΛΙΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΠΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ ΣΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ! ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΗ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΡΩΙΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΑΜΕ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΑΝΤΑΠΟΚΡΗΘΗΚΕ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΛΙΝΑ.

Έμεινε: Αύγουστος 2023