Σαντορίνη Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Santorita Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το σημείο ήταν ήσυχο κάτι για εμένα σημαντικό μετά από την πολυκοσμία του κέντρου οπότε μπορούσες να ξεκουραστείς να ηρεμήσεις και να απολαύσεις το τοπίο ο χώρος και εννοώ τα πάντα (δωμάτια και εξωτερικό χώρο)ήταν πεντακάθαρα οι οικοδεσπότες απλά ΥΠΕΡΟΧΟΙ Μαργαρίτα και Γεωργία απίστευτοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ με τρομερή ενέργεια και θέληση να σε εξυπηρετήσουν για τα πάντα»

• Aelia Luxury Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραίο ξενοδοχείο, καλό φαγητό, πλούσιο πρωινό, πισίνα και θερμενομενο τζάκουζι εξαιρετικά για χαλάρωση και διασκέδαση!»

• Golden Star Βαθμολογία σχολίων: 10

«Άνετο ξενοδοχείο, πεντακάθαρα,,ευρύχωρο δωμάτιο, ιδανική τοποθεσία, ευγενεστατο προσωπικό»

• HOTEL MOHITERO Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η Ειρήνη στην υποδοχή του ξενοδοχείου είναι υπέροχη!!!»

• Arck Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διαμονή μας ήταν εξαιρετική. Η όψη του καταλύματος ανταποκρίνεται στις φωτογραφίες , οι άνθρωποί του ευχάριστοι, ευγενεστατοι και υπόδειγμα επαγγελματιών. Η τοποθεσία είναι εξαιρετική, απίστευτα κοντά στην Οία, απόσταση ιδανική για μια όμορφη βόλτα με τα ποδια, κοντά στην στάση λεωφορείου, σε μια πολύ φιλήσυχη γειτονιά, με ωραία θέα. Όλα αυτά συνέβαλαν στο να μείνει η εμπειρία μας αξέχαστη και μοναδικά ευχάριστη. Θεωρώ πως η σχέση ποιότητας - τιμης αλλά και τοποθεσίας του καταλύματος το κάνουν είναι το ιδανικότερο μέρος και το προτεινω ανεπιφύλακτα!»

• Aldea Βαθμολογία σχολίων: 9

«-Δωμάτιο,καθαριότητα,πισινα»

• Danae Villa Βαθμολογία σχολίων: 9

«Όλα υπέροχα!η.κ.Ευη πολύ εξυπηρέτικη και κατατοπιστική!Μας έκανε και δωρεάν αναβάθμιση δωματίου!Bonus το δωρεάν καφεδάκι με κέικ για πρωινό παρότι δεν παρέχει πρωινό γενικά!Φεύγοντας μας έκανε κ ένα δωράκι συμβολικο σουβενιρ που πολύ το εκτίμησα!Καθαρό δωμάτιο,μείναμε για δύο βράδια και άλλαξαν πετσέτες και καθάρισαν και την δεύτερη μας μέρα!πολύ καλή σχέση ποιότητας και τιμής! Ευχαριστούμε για όλα!»

• Asimina Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο ήταν όμορφο, καθαρό και στο κέντρο της πόλης. Όλοι ήταν πολύ εξυπηρετικοί και το πρωινό πολύ νόστιμο!»

• Anatoli Hotel & Spa Βαθμολογία σχολίων: 10

«Έκλεισα το ξενοδοχείο αυτό από το Νοέμβριο του 23. Προφανώς είχα μεγάλη διαύγεια εκείνη τη στιγμή 😊 α. Είναι σε εξαιρετικό σημειο των Φηρών. Πανω σε κεντρικό δρόμο, δεν αγανακτείς με στενάκια, σκαλάκια, ανηφόρες κατηφόρες. Όχι ότι θα τ αποφύγεις κατά τη διάρκεια της διαμονής στο νησί αλλά τουλάχιστον φτάνεις άνετα. Πολύ κοντά στα ΚΤΕΛ. β. Σαν χωρος-υποδομες είναι υπέροχο. Έχει άπλετος και πολύ ωραία διαμορφωμένους εξωτερικούς χώρους. Όμορφη πισίνα. γ. Άψογο προσωπικό! Σπάνια συναντάς τόσο πρόθυμους να σε εξυπηρετήσουν ανθρώπους. Δεν κάνουν απλά της δουλεια του. Αγαπούν να κάνουν τη δουλειά τους. Ειδικά όταν τα ξοδεύεις μόνος, είναι πολύ σημαντικό αυτό. δ. Το δωμάτιο άνετο και ευχάριστο με ωραίο μπαλκονακι.»

• Venus Sunrise Suites & Villas Βαθμολογία σχολίων: 9

«Κάθε μέρα μας άλλαζαν πετσέτες, πεντακάθαρο δωμάτιο, τζακούζι έξω πολύ ωραίο και ζεστό ακόμη και το βράδυ, και από τα πιο σημαντικά ότι μας εξυπηρέτησαν με early check in αλλά και early check out! Φιλικότατα τα παιδιά στη ρεσεψιόν!»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Σαντορίνη

βάσει 199.547 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com