Ελληνικά Νησιά Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Ξενοδοχείο Αναστασία Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία είναι ιδανική για να κινηθείς στα σημεία ενδιαφέροντος της πόλης με τα πόδια. Το νεοκλασικό κτίριο του ξενοδοχείου σε ταξιδεύει πίσω χρόνο.»

• Ξενοδοχείο Ματογιάννη Βαθμολογία σχολίων: 10

«Σας ευχαριστούμε για την δωρεάν αναβάθμιση δωματίου! Ευχάριστο προσωπικό,πρόθυμο να μας ενημερώσει για την διαμονή μας στη Μύκονο»

• Sitia Beach City Resort & Spa Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το Φαγητό υπέροχο!!»

• Ξενοδοχείο Γουλιέλμος Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η θέα από το δωμάτιο και το χώρο υποδοχής του ξενοδοχείου ήταν εκπληκτική, καθώς έβλεπε σε όλη την Καλντέρα. Το βασικότερο θετικό στοιχείο όμως ήταν η ποιότητα της εξυπηρέτησης. Όλοι οι υπάλληλοι ήταν ευγενέστατοι, φιλικοί, αλλά ταυτόχρονα διακριτικοί. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.»

• Venus Minimal Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μεγάλη ποικιλία για το πρωινό ελεύθερο όση ποσότητα ήθελες να βάλεις χωρίς φόβο και πάθος , το προσωπικό πάρα πολύ ευγενικό.»

• Alexander Mountain Resort Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν όλα πεντακάθαρα. Όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου είναι ιδιαίτερα προσεγμένοι.»

• Local Hostel & Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το προσωπικό. Συγχαρητήρια. Ευγενείς και υπέρ του δέοντος εξυπηρετικοί. Με κάποιους γίναμε φίλοι. Αν και hostel είχε ανέσεις ξενοδοχείου. Προσωπικά έμεινα σε κοιτώνα οκτώ ατόμων αλλά υπήρχε πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα και μπορούσαμε να μαγειρέψουμε. Εξαιρετική και η κοινή με τους άλλους κοιτώνες εξωτερική αυλή , ήσυχη και μέσα στο πράσινο. Πολύ καλή και η τοποθεσία. Είναι δίπλα σε στάση αστικού λεωφορείου που πηγαίνει στο κέντρο της πόλης και από το αντίθετο ρεύμα σε κοσμική παραλία (Δασιά). Σε λογική αποσταση και τα δύο. Σε πολύ μικρή απόσταση με τα πόδια δύο πολύ μεγάλα σούπερ μάρκετ. Θα ήθελα να τονίσω πως είμαι άτομο ώριμης ηλικίας και είχα προκατάληψη για τα hostel . Δεν είχα μείνει ποτέ γιατί φοβόμουν να κοιμηθώ με ξένους στο ίδιο δωμάτιο. Ήταν η πρώτη φορά που πήγα σε τέτοιο κατάλυμα και αυτό έγινε εξ ανάγκης. Η διαμονή στο local hostel μου απέδειξε πως ήταν ηλίθιοι οι φόβοι μου. Όχι μόνο γνώρισα τα άτομα του ίδιου κοιτώνα αλλά και από άλλους. Άνθρωποι και των δύο φύλων, διαφόρων ηλικιών και από διαφορετικές χώρες. Με κάποιους έκανα παρέα και εκτός hostel (ας σημειωθεί πως έχω μείνει χρόνια στην Κέρκυρα και έχω πολλούς γνωστούς δηλαδή δεν έψαχνα παρέα). Με τους περισσότερους ανταλλάξαμε τηλέφωνα και σκοπεύω να συνεχίσω την επαφή Παιδιά να είστε καλά και θα τα πούμε. Γεωργία ευχαριστώ για όλα. Να συνεχίσεις να είσαι τόσο θετική.»

• Casa Grande Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωματιο ήταν πεντακάθαρο,όμορφο και το προσωπικό που εργάζεται στην επιχείρηση είναι πολύ φιλόξενο και ευγενικό. Το πρωινό πλούσιο και γευστικό. Το προτείνω σίγουρα σε και σε οικογένεια.»

• Diana Art Boutique Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν εξαιρετικά ! Πολύ καθαρό ξενοδοχείο , φοβερή εξυπηρέτηση από όλο το προσωπικό και σε πολύ βολική τοποθεσία στο κέντρο της πόλης !»

• D'Andrea Mare Beach Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Ελληνικά Νησιά

βάσει 1.330.758 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com