3. Dodecanese: відгуки про готелі
  4. Лардос: відгуки про готелі
Греція Лардос Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Lardos Bay Hotel Оцінка за відгуками: 8,3

“Найбільше сподобався персонал ресторану, особливо Віта, Анна, Данило, Аіда, та всі, без виключення. Дитина 1,5 років просто закохалась в Віту. Всі усміхнені, приємні. Ти тільки встигаєш подумати, а офіціянти одразу читають думки. Кухня бездоганна. Свіжі, гарячі, різноманітні страви. Багато грецької кухні, ітілійскої, грильоване м'ясо, риба... Шеф кухар виходить до людей, розмовляє. Хочеться відмітити смажене ягня на вертелі. БЕЗДОГАННО! ДУЖЕ ПО РОДИННОМУ, ЗАТИШНО ТА СПОКІЙНО. Отримали велике задоволення. Вийшло відпочити, як хотіли-в спокою та в затишку.“

• Olive Garden Hotel Оцінка за відгуками: 7,7

“Хороший готель. Чисті номери та смачна кухня.“

• Sun Beach Lindos Оцінка за відгуками: 7,3

“Готель для сімейного відпочинку. Пляж супер. Чисто, приємний персонал. Дуже сподобалося. Співвідношення ціни та якості адекватне. Я приїду ще!“

• Sun Beach Lindos Оцінка за відгуками: 7,3

“Чиста, прозора вода, 26 градусів. Пісчаний пляж. Не багато відпочиваючих у кінці жовтня. Щоденно прибирання номерів. Дочка нам зробила лебедів з рушників, а по поверненню в номер були приємно здивовані, як персонал з прибирання прикрасив їх і зробив їх ще краще.“

• Sun Beach Lindos Оцінка за відгуками: 7,3

“Сніданок дуже скромний, посуд та особливо стакани були брудні. Кава розчинна, чай лише чорний та не смачний. Соки з порошку.“

• Olive Garden Hotel Оцінка за відгуками: 7,7

“Просторий, доволі новий номер, зручні ліжка, доволі хороша їжа, привітний персонал, в основному відпочиваючи це британці та поляки, дуже багато персоналу з України, ціна відповідає якості.“

• Lardos Bay Hotel Оцінка за відгуками: 8,3

“Нам усе сподобалося. Персонал привітний, готовий вирішити всі запитання. Розташування- за 2 хвилини біля моря. Їжа смачна. Ми брали сніданки і вечері, обідали десь в іншому місці, подорожуючи по острову. Аніматори Ема та Ігор - просто неперевершені. Дякую!“

• Elements Villas Оцінка за відгуками: 9,7

“Бездоганний краєвид, просторі апартаменти. Тихо. Є все для комфортного відпочинку та ідеальної відпустки.“

• Olive Garden Hotel Оцінка за відгуками: 7,7

“готель гарний,прибирання кожного дня,заміна рушничків і постільної білизни(можливо не повністю). Годують дуже добре,великий вибір їжі,також великий плюс це піца з 11 до 17 і коктейлі які входять у «все включено». Ввечері розваги для дітей та дорослих. є дитячий майданчик,а ще аквапарк,дитина була в захваті. До моря 5 хвилин пішки.“

15 найкращих готелів - Лардос