2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Heraklio - komentarji o hotelih
  4. Hersonissos - komentarji o hotelih
Grčija Hersonissos Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Lepo urejeni in dizajnirani apartmaji, ugoden dostop, lastno parkirišče, neposredna bližina plaže in trgovine. Gostitelj je bil prijazen,dostopen , odprt za morebitne dodatne prošnje. Restavracija z zajtrkom udobna, zajtrk razmeroma dober. Globok bazen, v katerem lahko dejansko plavaš.”

• “Udobna namestitev. Prijazno osebje. Nasvet za moto izlete s strani lastnika. Neposredna bližina morja. Zajtrk obilen in okusen. Priporočam obisk.”

• Anna Maria Village Ocena: 8,9

“Moderno opremljene, udobne, čiste sobe. Raznolik zajtrk in večerja. Bližina plaže.”

• “Soba je bila zelo velika in udobna. Imeli smo na razpolago tudi likalnik in desko za likanje. V neposredni bližini se nahaja lepa plaža. Vzdušje v hotelu in v okolici je zelo mirno in sproščeno. Na terasi smo imeli jacuzzi. Lepa restavracija z bogato izbiro hrane.”

• “Sobarica pridna,vsak dan očisti sobo in zamenja brisace. Bazen se nekako novejsi,ostalo pocprecno.”

• “Odlična hrana in lepa modrena soba.”

• “Hrana, postrezba, prenocitve”

• Ble Island Ocena: 8,8

“Apartma je bil velik in zelo prostoren za 5 ljudi. Všeč so nam bili visoki stropi, sobe v dveh nadstropjih in prijetni balkončki. Bazen je dovolj velik za osvežitev.”

• “Zelo prijazno osebje, super lokacija, dostop do morja samo 10m”

Najboljših 30 hotelov - Hersonissos

na podlagi 50.332 komentarjev hotelov na Booking.com