2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Cyclades - hodnotenia hotelov
  4. Imerovigli - hodnotenia hotelov
Grécko Imerovigli Overené hodnotenia od skutočných hostí

• „Odporúčame aj náročným klientom! Prišli sme až o 22,00 večer, čakali nás pred taxi, pomohli s batožinou. Na privítanie nám doniesli 2 poháre výborného vína. Krásne miesto , štýlová izba s terasou a úžasným výhľadom, aj barom a bazénom. V tomto hoteli je boží pokoj v porovnaní s miestami Fira ,alebo Oia kde sú davy turistov. Do centra je peši za pár minút. Celý personál je profesionálny, veľmi ochotná recepcia, chyžné .Všade čisto. Veľmi chutné raňajky nám nosili denne na našu izbovú privátnu terasu.“

• Akra Suites & Spa Priemerné hodnotenie: 9,4

„Krásny, čistý hotel, skvelé jedlo a drinky a nádherný výhľad“

• Honeymoon Petra Villas Priemerné hodnotenie: 9,5

„Výborná a kľudná lokalita, užasný personál, všetci boli veľmi milí a nápomocní“

• Heliotopos Priemerné hodnotenie: 9

„Nádherný výhľad, môžete sa kochať celý deň. Izby sú typické pre túto časť Santorini, takže sa pripravte na schody, turistov a obmedzené možnosti vybavenia hotela. Izby sú na začiatku sezóny celkom studené, takže máte pocit, že všetko je vlhké, včetne posteľného prádla, našťastie si môžete pustiť kúrenie.“

• Senses Suites Priemerné hodnotenie: 9,5

„Hotel prekonal moje očakávania, je na útese ale má svoje súkromie, teda aspoň Master Cave Suite, v ktorej sme bývali. Ubytovanie bolo blízko cesty, od parkoviska je to blízko, s neuveriteľným výhľadom, bazénom, vlastnou terasou a vírivkou. Raňajky sú samostatná kapitola, jedným slovom úžasné. Personál bol veľmi milý a rozhodne to stojí za opakovanú návštevu. Všetky zmysly budú uspojené.“

• Dome Santorini Resort & Spa Priemerné hodnotenie: 8,6

„výhľad“