2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Grécko - hodnotenia hotelov
Grécke ostrovy Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Kresten Palace Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„ranajky“

• STAY Rhodes Hotel Priemerné hodnotenie: 9

„Útulný, čistý hotel, izba s výhľadom na more, milý personál, dobrá lokalita.“

• Ladiko Suites - Faliraki Priemerné hodnotenie: 10

„Personál bol veľmi milý. Príjemne nás prekvapila pozornosť hotela v podobe uvítacieho nápoja a pohára domáceho džemu. Poloha hotela je perfektná. Veľká pochvala kuchárovi“

• Island Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Pekny cisty hotel, prijemny personal, vyborna lokalita a velmi dobra cena.“

• Helena Hotel Priemerné hodnotenie: 4

„Poloha bola skvela..“

• Istron Bay Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Krásna pláž s prístupom priamo z hotela. Veľmi ústretový personál. Dobré jedlo.“

• D'Andrea Mare Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel je situovaný bokom od hlavného ťahu to znamená že sme mali kľud žiadna frekvencia aút žiadne obchody žiadne reštaurácie s milión ľudí čo nám úplne vyhovovalo Na hotely sme našli všetko potrebné čo sme potrebovali na oddychovú dovolenku Chválim skvelý team fantastických animátorom ktorí sa starajú o hostí a robia výbornú atmosféru Strava bola na dobrej úrovni veľký výber jedál formou švédskych stolov každý si tam určite nájde to svoje obľúbené Boli sme veľmi spokojný a dovolenku sme si naozaj vychutnali a oddýchli si“

• Afandou Blu Priemerné hodnotenie: 10

„Páčila sa mi lokalita tichá pokojná krajina uprostred nej naozaj pekne zariadený hotel s úžasným prístupom k detajlom a krásne zariadeným exteriérom i interiérom. Kuchyňa veľmi dobre vybavená plná lokálnych produktov . Zemiaky priamo vykopané chutné , syry omáčky ktoré boli zeleninové . Kuchár zaslúži obdiv. Milé ženy na recepcii a aj barman na záhrade pri bazéne. More v okolí šíre teplé a plné pokoja. Priestor na parkovanie ******* Ďakujeme.“

• Deos Luxury Suites Priemerné hodnotenie: 10

„Nádherné miesto, na samote, v súkromí a pritom na skok do mesta. Krásna veľká luxusne zariadená suita, všetko voňalo novotou. Personál a majiteľ Kostas boli úžasní. Určite sa sem čoskoro vrátime! Ďakujeme za nádherný zážitok.“

• Helea Lifestyle Beach Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo podľa očakávaní. Naozaj sme si odpočinok užili.“

30 Najlepších hotelov v regióne Grécke ostrovy

podľa 1 341 041 hodnotení hotelov na Booking.com