3. Lasithi: відгуки про готелі
  4. Ієрапетра: відгуки про готелі
Греція Ієрапетра Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Fani's Family House Оцінка за відгуками: 8,8

“Приємні господарі, тихе місце,поряд з пляжем, магазинами,до центру пройтися 10 хвилин. Апартаменти просторі, чисті, ліжко зручне, сніданок смачний,як удома. З балкону відкривався гарний вигляд на гори та частково видно море. Було все необхідне для комфортного перебування. Інтернет працював добре Рекомендую для відпочинку“

• New-B Apartment Оцінка за відгуками: 8,9

“Апартаменти знаходяться в центрі міста,поруч є кав'ярні,ресторани.Господар приємний,підказав де можна смачно поїсти. Апартаменти затишні,дуже чисті,можна приготувати їжу, поставити продукти в холодильник. В фільтрі помешкання не вказувалася ванна,але вона є. Рекомендую для відпочинку!“

• Enorme Santanna Beach Оцінка за відгуками: 9,1

“Дуже гарна локація. Стильний і комфорний готель. Велика територія і пляж. Дуже смачна кухня. Максимально привітний і вічливий колектив, який з радістю вирішить будь які ваші питання.“

• Oniro Home Оцінка за відгуками: 9,4

“Дужє зручне розташування. Недалеко від моря. Нас чекав дужє приємний презент від власнука фрукти +солодощі. Було все необхідне для конфортного розташування. Дякую велике за гостиність😘“

• El Greco Hotel Оцінка за відгуками: 8,9

“Постора кімната, якісні матеріали, чисто та затишно. гарне розташування. дуже хороший сніданок.“

30 найкращих готелів - Ієрапетра