2. ОАЕ: відгуки про готелі
  3. Abu Dhabi Emirate: відгуки про готелі
  4. Абу-Дабі: відгуки про готелі
Об'єднані Арабські Емірати Абу-Дабі Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Khalidiya Palace Rayhaan by Rotana, Abu Dhabi Оцінка за відгуками: 8,8

“Величезний номер, з диваном та окремою спальнею, дуже зручне ліжко, в номері є абсолютно все, ванна, душ, всі приналежності, вид був на каср аль ватан, це було надзвичайно гарно. Хороший бассейн, спа, та свій пляж з комфортними лежаками.“

• Radisson Blu Hotel, Abu Dhabi Yas Island Оцінка за відгуками: 7,7

“Зручна локація. Поруч всі розваги, етіхад арена. Великий басейн з хорошою тінню в 1й половині дня.“

• The WB Abu Dhabi, Curio Collection By Hilton Оцінка за відгуками: 9,2

“Фантастичний досвід. Занурення в світ warner brothers в кожній деталі. Проживання тут посилює емоції від відвідування парку розваг WB“

• Centro Al Manhal by Rotana Оцінка за відгуками: 8,2

“Чудове помешкання, на даху невеликий та дуже теплий басейн. Маленький номер, ванна кімната знаходиться за скляною стіною. Поруч автовокзал та торгівельний центр. Їжа смачна. Персонал завжди готовий допомогти.“

• Rixos Marina Abu Dhabi Оцінка за відгуками: 8,7

“Новий і гарний готель. Попри великий розмір ніде не відчувається скупчення людей.“

• Jannah Burj Al Sarab Оцінка за відгуками: 8,4

“Готель для відпустки в квітні був заказаний у "чорну п'ятницю" зі знижкою, на якості послуг це не відзначилось, номер був дуже гарний і великий, велике дуже широке ліжко з чудовим матрасом. Фото повністю відповідало фактичному номеру. Вікно відкривалось для провітрювання. Під вікном мечеть, але нам не заважали звуки мечеті, ми із задоволенням дивились на місцеве життя. Від аеропорту добрались автобусом А1, далі йшли за навігатором крізь район, де живуть працівники індійці та пакистанці, дуже доброзичливі. Цю зупинку використовували для відвідування Гранд мечеті та президентського палацу Каср Аль Ватан, ці пам'ятки далеко від готелю. Сніданок перевершив наші очікування, декілька видів гарнірів, сирів, м'ясної нарізки. Випічка, фрукти, соки - все смачне та якісне. Дякуємо персоналу за відпочинок.“

• Radisson Blu Hotel & Resort, Abu Dhabi Corniche Оцінка за відгуками: 8,9

“готель хороший. мені сподобалося розташування - можна пішки прогулятися до кількох визначних памяток. Мажливо, що готель має свій власний пляж - невеликий, проте чистий. На пляжі розташовані також кілька ресторанів та СПА центр зі спорт залом. Також відразу там є басейни (і дитячі, і дорослі). Сніданки звичайні - одноманітні, вибір не великий. Близько 9 год завжди черги на сніданок - треба чекати, або приходьте раніше)))“

• Beach Rotana - Abu Dhabi Оцінка за відгуками: 8,5

“Готель дуже хороший, Обирайте вищі поверхи, щоб насолодитися чудовим краєвидом. Сполучений з торговим центром, тому можна гарно провести час, сходивши на шоппінг, а також в торговому центрі багато розваг для дітей!! Дуже хороші ресторани в самому готелі - особливо нам сподобався італійський. Обслуговування хороше“

• Millennium Al Rawdah Hotel Оцінка за відгуками: 7,5

“Готель дуже гарний, сніданок також був чудовий. Ми легко добрались з аеропорту до готелю. Крім того, ми вибирали готель, який буде знаходитись недалеко від Мечеті аль Заєда. День був похмурим, тому ми пішки пройшлися до мечеті і це зайняло нам 40 хв, хоча краще все-таки пересуватись на таксі.“

30 найкращих готелів - Абу-Дабі