2. ОАЕ: відгуки про готелі

• Coral Beach Resort Sharjah

Шарджа, Об'єднані Арабські Емірати

Середня оцінка за відгуками: 8,2
    • Позитивна частина відгуку

Чудове розташування готелю, привітний персонал, який завжди готовий допомогти. До різних моллів їздять автобуси безкоштовно. Чистий номер після ремонту, всі необхідні аксесуари були в наявності, гарне прибирання та вчасна заміна рушників. Смачна їжа в ресторані, багато різноманітних тістечок та фруктів. На пляжі завжди допомагають з пошуком шезлонгу або його перенесенням в інше місце. По території готелю гуляють кролики та павичі. Чистий пляж, навіть коли до берега принесло водорості, працівники їх відразу розпочали прибирати

Tetiana Україна
  • Radisson Blu Hotel & Resort, Abu Dhabi Corniche

Середня оцінка за відгуками: 8,8
    • Позитивна частина відгуку

готель хороший. мені сподобалося розташування - можна пішки прогулятися до кількох визначних памяток. Мажливо, що готель має свій власний пляж - невеликий, проте чистий. На пляжі розташовані також кілька ресторанів та СПА центр зі спорт залом. Також відразу там є басейни (і дитячі, і дорослі). Сніданки звичайні - одноманітні, вибір не великий. Близько 9 год завжди черги на сніданок - треба чекати, або приходьте раніше)))

Відгук від 26 квітня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    myroslava Україна
  • Premium location, cozy apartment

• Позитивна частина відгуку

Сподобалося все ,оптимальний варіант для відпочинку сім'ї,розташування поблизу пляжу,поруч магазини ,метро,трамвай,в квартирі є все необхідне, комфортно усім розміститися по окремим кімнатами,зручна вітальня,великий обідній стіл ,на кухні весь необхідний посуд,тостер,мікрохвильова піч,плита,духовка. Найкраще співвідношення ціни та якості.Дякуємо.

• Негативна частина відгуку

Якщо можна так сказати то це тупі ножі і давно занедбана невимита кавоварка

Volodymyr Об'єднані Арабські Емірати
  • City Seasons Suites

Середня оцінка за відгуками: 8,6
    • Позитивна частина відгуку

Мала пересадку в Дубаї 26 годин, тож забронювала даний готель. Хороше розташування біля метро. Поряд є великий торгівельний центр. Є невеликий басейн, що після подорожі саме то для релаксу. Рушник з номеру брати не потрібно, дадуть там. Окремо хочу відмітити персонал. Дуже уважні і ввічливі. Допомогли з таксі, з багажем, під сказали маршрут.

Ivanna Україна
  • Beach Rotana - Abu Dhabi

• Позитивна частина відгуку

Готель дуже хороший, Обирайте вищі поверхи, щоб насолодитися чудовим краєвидом. Сполучений з торговим центром, тому можна гарно провести час, сходивши на шоппінг, а також в торговому центрі багато розваг для дітей!! Дуже хороші ресторани в самому готелі - особливо нам сподобався італійський. Обслуговування хороше

Відгук від 26 квітня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    myroslava Україна
  • Millennium Al Rawdah Hotel

Середня оцінка за відгуками: 7,5
    • Позитивна частина відгуку

Готель дуже гарний, сніданок також був чудовий. Ми легко добрались з аеропорту до готелю. Крім того, ми вибирали готель, який буде знаходитись недалеко від Мечеті аль Заєда. День був похмурим, тому ми пішки пройшлися до мечеті і це зайняло нам 40 хв, хоча краще все-таки пересуватись на таксі.

Зауважень немає

Yaryna Україна
  • Dusit D2 Kenz Hotel Dubai

Середня оцінка за відгуками: 9
    • Позитивна частина відгуку

Все було чудово. Номер великий і дуже чистий, Чудовий сніданок та вечері. Крім того, готель знаходиться відразу біля виходу з метро, що дуже полегшувало пересування по місту.

• Негативна частина відгуку

Були проблеми з картками від номеру. Без цієї картки не піднімешся у ліфті на свій поверх. Але впродовж тижня у дітей були проблеми, коли вони самі піднімались - карта не спрацьовувала і діти просто їздили у ліфті, чекаючи, що хтось їх "підвезе" на потрібний поверх

Yaryna Україна
  • Jumeirah Creekside Hotel

Середня оцінка за відгуками: 8,7
    • Позитивна частина відгуку

Старенький готель , вентиляція шумна занадто . Затертий і потертий ремонт вже .

• Негативна частина відгуку

Гарні вигляди та смачний сніданок

Andrey Україна
  • Ramada Hotel, Suites and Apartments by Wyndham Dubai JBR

Середня оцінка за відгуками: 8
    • Позитивна частина відгуку

Сподобався персонал, і локація. Все близько.

• Негативна частина відгуку

Готель потребує ремонту і оновлення меблів, дитяче ліжко дуже погано пахло, наче то був чийсь туалет а не матрас. Коли попросили змінити, але нам казали це не можливо, але після розмови поміняли. Ще помітили що пускають в номери жінок давньої професії. Для нас це взагалі не прийнято , ми були з дитиною і не хотіли щоб дитина це спостерігала… Тому адміністрація повинна якось змінити підхід.

Відгук від 24 квітня 2024 Дата проживання: Квітень 2024
    Hakkı Туреччина
  • Wyndham Dubai Marina

• Позитивна частина відгуку

Все як завжди на вищому рівні!

Відгук від 21 квітня 2024 Дата проживання: Березень 2024
    Yurii Україна