3. Rethymno hodnocení hotelů
Rethymno Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Marinos Beach Hotel Průměrné hodnocení: 9

„Velmi příjemné ubytování se skvělým a usměvavým personálem. Nádherný výhled na bazén a moře. Západy slunce na pláží jsou nádherné 👌“

• Melidoni X Village Průměrné hodnocení: 9

„Skvela lokalita s vyhledem na hory. Vyborne dispozicne resene “vilky” se zachovanim temer absolutniho soukromi, ocenujeme ticho v noci i ve dne. Majitel pecnivy, velmi vstricny, snidane a la carte ale moc chutne a dostacujici. K mori autem cca 15-20 min. Vse velmi prakticky a vkusne zarizeno, kvetiny, vune jasminu …“

• T Hotel Premium Suites Průměrné hodnocení: 9

„Krásné docela luxusní ubytování v kopcích. Velice dobré jídlo a pěkný bazén.“

• Captain's House Hotel Suites & Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Úklid, personál“

• Nautilux Rethymno by Mage Hotels Průměrné hodnocení: 10

„Všechno bylo nad naše očekávání, personál byl velice vstřícný a přátelský. Pláž byla naprosto dostačující a klidná stejně jako zahrada hotelu. Jídlo bylo výborné a obrovský výběr. Vyzkoušeli jsme i wellness a byl to opravdu skvělý zážitek se špičkovým servisem.“

• Areti Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Lednice a konvice na pokoji“

• Theartemis Palace Průměrné hodnocení: 10

„Hotel krásný, čistý, měli jsme dva spojené pokoje (2dospělí + 2 děti), s pohodlným posezením na balkoně, výhled na bazén směrem k moři. Personál na jedničku, milý a ochotný (byly jsme před začátkem sezony). Strava vynikající - velký výběr formou bufetu - snídaně i večeře. Poloha ideální - kousek od hlavní trasy autem, v zástavbě v druhé řadě budov od pláže a docházková vzdálenost do historického centra po pobřežní promenádě (cca 30min).“

• Lines Concept Accommodation Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování nové, čisté. Blízko do centra.“

• Rethymno Village Průměrné hodnocení: 7

„Lokalita je fajn, pres ulici je pláž, dobre výchozí místo pro výlety po ostrově a do města kousek.“

• Olympic Palladium Průměrné hodnocení: 10

„Výborná lokalita, skvělá snídaně. Moc příjemný personál.“

Rethymno – 30 nejlepších hotelů