3. Rethymno hodnocení hotelů
  4. Agia Galini hodnocení hotelů
Řecko Agia Galini Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Areti Hotel Průměrné hodnocení: 8,4

„Lednice a konvice na pokoji“

• The Maxine Hotel Adults Only Průměrné hodnocení: 8,6

„Hotel je pěkný, na krásnem, klidném místě, nádherný výhled, personál milý a ochotný, postele pohodlné, pokoje velmi prostorné, uklid každý den. Snídaně super, každý den víceméně to stejné, ale vybrali jsme si vždy a to jsme tam byli 15 dní. Všude čisto, bazén udržovaný s možností zakoupení sváči nebo drinku. Městečko je taky moc pěkné, ale chodili jsme tam jen na večeře, jinak jsme měli auto a jezdili si na různé pláže a místa“

• The Maxine Hotel Adults Only Průměrné hodnocení: 8,6

„Celkové prostředí hotelu a jeho umístění mimo rušnou část letoviska, k níž byl dobrý přístup podél pláží. Ideální místo pro objevy jižního pobřeží a střední části ostrova. Krásné výhledy při snídani z terasy restaurace v nejvyšším patře hotelu. Vkusné a klimatizované pokoje. Příjemná zahrada s bazénem a posilovnou. Ochota majitelů, dvou sester - zapůjčení sklenic na víno, příborů, ručníků. Pravidelný úklid. Zajímavé a zde vítané zaměření pouze pro dospělé hosty. Zrekonstruovaný retro hotel - doporučujeme majitelům inspiraci a srovnání s horskými hotely OREA resortů v České republice.“

• Areti Hotel Průměrné hodnocení: 8,4

„Bazen, servis, pokoje“