3. Rethymno hodnocení hotelů
  4. Stavromenos hodnocení hotelů
Řecko Stavromenos Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Sea melody apartments Průměrné hodnocení: 9,2

„Ubytování bylo skvělé, nechybělo nám v něm nic, dokonce tam byly i hračky pro děti. Majitelé byli moc ochotní a komunikovali se mnou kdykoliv jsem něco potřebovala a vždy mi hned pomohli. Pláž byla blízko,“

• Nautica Hotel Apartments Průměrné hodnocení: 9,3

„Hotel je situován v těsné blízkosti moře, je u něj menší pláž s lehátky. Hotel je nově rekonstruovaný s vysokou úrovní čistoty. Jde o menší hotel, což vytváří příjemnou a klidnou atmosféru. Dále má hotel bazén se slanou vodou s lehátky. Apartmán byl prostorný, kuchyň základně vybavená, je ale třeba počítat s tím, že v kuchyni nejsou ani základní ingredience jako sůl a podobně. Snídaně se podává v částečně zastřešeném prostoru na terase s výhledem na bazén a moře. Snídaně je poměrně kvalitní. Velmi ochotná a nápomocná majitelka. V okolí je několik taveren, supermarket. 20 km od příjemného přímořského města Rethymno.“

• Eleven Boutique Suites Průměrné hodnocení: 9,6

„pokoj byl protorny, skvele vybaveny, cisty, velky balkon, moderni vybaveni. vlastni plaz a parkovani. majitel velmi vstricny, cekal na nas dlouho do noci kvuli zpozdenemu letu.“

5 nejlepších hotelů v destinaci Stavromenos