3. Rethymno hodnocení hotelů
  4. Platanes hodnocení hotelů
Řecko Platanes Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Marinos Beach Hotel Průměrné hodnocení: 8,8

„Velmi příjemné ubytování se skvělým a usměvavým personálem. Nádherný výhled na bazén a moře. Západy slunce na pláží jsou nádherné 👌“

• Rethymno Village Průměrné hodnocení: 8,5

„Lokalita je fajn, pres ulici je pláž, dobre výchozí místo pro výlety po ostrově a do města kousek.“

• Trefon Hotel Apartments and Family Suites Průměrné hodnocení: 8,5

„Snídaně, personál poloha vše byly super.“

• Marinos Beach Hotel Průměrné hodnocení: 8,8

„Velmi pěkný hotel, pokoj Deluxe se super výhledem na zahradu s bazénem a na moře. Moc se nám líbila zahrada s lehátky a bazénem. Snídaně byly moc dobré, jen bych ocenila lepší kávu. Personál velmi milý, hotel tak akorát velký a večer klidný, ale rušná hlavní ulice hned za rohem. Do Rethymna 15min autobusem. Deluxe pokoj s krásným velkým balkónem.“

• Mary Hotel & Mary Royal Suites Průměrné hodnocení: 9,2

„Všechno bylo moc fajn. Super bazény, uspořádání hotelu. Skvělé uvítání každé ráno, výborné snídaně, takové jsem v Řecku ještě nezažila. Velice milí a nápomocní recepční. Personál je snad vůbec zatím nejmilejší co jsem kde potkala a snaží se všem udělat příjemnou dovolenou. Moje dcery posílají pozdrav na bar :) Celá naše velká rodina byla nadšena přístupem všech lidí z hotelu. Hotel má skvělé umístění, je blízko pláže, kde jsou také úžasní pánové. Blízko je i pár obchodů a restaurací a hlavně kousek je zastávka autobusu do města. A ten nejúžasnější dárek nakonec byl skvělý olej, který se mi nakonec podařilo dostat domů v malých lahvičkách. Děkujeme.“

• Pinelopi Hotel Průměrné hodnocení: 8,5

„Rozmanita snidane po dohode, blizkost plaze a zaroven ruznych restauraci, moznost parkovani, cisty venkovni bazen, mensi hotel spis rodinneho typu.“

• Hotel Elida Průměrné hodnocení: 7,6

„Majitel byl moc milý chlapík.“

• Trefon Hotel Apartments and Family Suites Průměrné hodnocení: 8,5

„Výborná snídaně, skvělé místo, kousek na pláž a do restaurací.“

„Lokalita Bazén“

• Rethymno Village Průměrné hodnocení: 8,5

„Hotel je situován v dobré lokaci, nedaleko města Rethymna, v okolí hotelu je mnoho restaurací, barů a obchůdků se suveníry. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, jsou čisté, odhličněné. Co se týče jídla, pestrý výběr, každý den něco jiného. Velký výběr z nealkoholických nápojů, pivo dobré. Personál ochotný, usměvavý.“

15 nejlepších hotelů v destinaci Platanes