3. Rethymno hodnocení penzionů a B&B
Rethymno Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Studio Manousos Průměrné hodnocení: 9

„Krásné ubytování v soukromí, kde jsou jen 4 pokoji. Velmi pohodlná postel, krásná a nová koupelna (na rozdíl od většiny ubytování velký prosklený sprchový kout, takže po sprše nebyla v koupelně povodeň. V kuchyňském koutě bylo vše, co bylo potřeba, lednice tichá. Pokoj má velkou terasu se sušákem na prádlo. Na uvítanou jsme v pokoji objevili domácí sušenky. Starý pán domácí nás ubytoval, jakmile jsme přijeli. Za rohem se nachází velké veřejné neplacené parkoviště, což je super, pokud máte půjčené auto jako jsme měli my. Vzhledem k tomu, že je to malé rodinné ubytování nad tavernou, do půlnoci je rušno, což nám ale nevadilo. Snídaně je servírovaná, ale výborná. Vzhledem k tomu, že se jedná o rodinné ubytování i rodinnou tavernu, nehraje se zde na nějaké pevně stanovené hodiny snídaně. Kdykoliv jsme (většinou po desáté), slezli ze schodů, už u nás byla paní domácí, popřála nám hezký den, usadila nás ke stolu na snídani a ptala se nás, co si dáme. Každý den jsme dostali kávu (lze i frappé), čerstvě vymačkaný pomerančový džus (mňam) a láhev vody, vejce, chleba, máslo a džemy. Poprosili jsme o jogurt s ovocem, paní domácí se omluvila, že nemají, ale hned druhý a také další den nám jej nachystala a bylo to výborné. Hostitelé neumí moc anglicky, ale na všem podstatném jsme se domluvili. Na pláž jsme jezdili jinam, ale je to asi 2 minuty chůze.“

• Archontika Apartments Průměrné hodnocení: 8

„Milý personál. Super cena, za pokoj s balkonem, koupelnou, pračkou a lednicí.“

• Costas Inn Průměrné hodnocení: 10

„Menší hotel, dostali jsme pokoj s balkonem směrem do hor. Klidné, pohodlné. Snídaně dobré, vynikající obsluha, paní domu je velmi milá. Půjčené auto jsem parkoval asi 50 m od hotelu, bez problémů.“

• Costas Inn Průměrné hodnocení: 10

„Úžasná horská vesnice s obchůdky a tavernami. Možnost horkých výletů i návštěvy krásných pláží.“

• Avra Průměrné hodnocení: 10

„Doporučujeme. Ubytovani skvele. Personal uzasny. Krasny vyhled z balkonu na more. Co se tyka pláži v blizkem okolí, tak jsme spise jezdili na jine plaze“

Rethymno – 20 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 5 906 recenzí B&B a penzionů na Booking.com