Kreta Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Minos Village Ocena: 9

„Bardzo mila obsluga. Codziennie świeże reczniki i sprzatanie pokoju. Śniadania smaczne.”

• Ledra Maleme Hotel Ocena: 10

„Bardzo zadbany, czysty hotel, pokoje sprzątane były codziennie. Bardzo blisko morza, nasz pokój był z widokiem. Bardzo spokojna okolica, idealna do wypoczynku. Miła obsługa”

• Elia Ocena: 10

„Niesamowity widok, przepyszne śniadania i bardzo życzliwy pomocny właściciel. Zdecydowanie polecam. Jeśli ktoś szuka wytchnienia, spokoju i pięknych widoków to znajdzie właśnie tutaj.”

• „Wygodny materac, czysto, okna umożliwiały przewiew. Klimatyzacja działała, chociaż nie trzeba było jej używać bo mieszkanie było przewiewne. W maju było mało ludzi. Mało osób przy basenie. Basen czysty. Dość tanio, a mniej ludzi niż w obiektach obok.”

• George's House Ocena: 6

„Normalne mieszkanie z pralką i kuchnią w pełni wyposażoną, łóżko nawet wygodne, ale za krótko na nim spaliśmy, żeby coś więcej powiedzieć. Był w łazience RAID na komary. Bardzo miła pani. Restauracje obok smaczne i klimatyczne.”

• Revekka Rooms Ocena: 10

„Christa 🤩 Niesamowita kobieta - dokładnie opowiedziała gdzie dobrze zjeść, gdzie najlepsza kawa czy piekarnia. Dała rozpiskę i mapy z wszystkim co warto zwiedzić w okolicy, jaką najlepiej trasą jechać, gdzie zaparkować, co zabrać ze sobą. Na powitanie dostałyśmy po butelce schłodzonej wody i ciasteczku, co też było fajnym gestem. Bardzo, bardzo miło będziemy ją wspominać. Sam apartament duży, przestronny, z dość wąskim balkonem, ale w 2 osoby dało radę siedzieć przy stoliczku. Posiadał wielką lodówkę, ekspres do kawy i czajnik. Łazienka dość duża, mało nowoczesna, ale czysta. Pokój codziennie sprzątany. Miejsce idealne jako baza wypadowa do Balos, Elafonissi, Samarii, Falasarny, Gramvousa, Chanii… Bardzo polecam!”

• „Bardzo miła obsługa, powitalny drink, dobra lokalizacja, bardzo blisko plaży, sklepów z pamiątkami i restauracji.”

• „Spędziliśmy cudowne 7 dni w Maleme, wszystko godne polecenia...basen, przestronny apartament, dbałość o czystość i lokalizacja dwa kroki od przepysznego jedzenia i morza. Dziękujemy za gościnę!”

• „Świetna lokalizacja przy uroczej uliczce, blisko portu, restauracji, sklepów i plaży. Bardzo mili i pomocni gospodarze. Mimo, że w centrum, było cicho. Balkon i lodówka w pokoju na duży plus.”

• „Bardzo dobre wyposażenie, duży taras i przestronne miejsce. Fajna lokalizacja.”