3. Chania – opinie o hotelach
  4. Frangokastello – opinie o hotelu
Grecja Frangokastello Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miły i pomocny personel,wygodne łóżko, bardzo czysty i funkcjonalny pokój,doskonaly widok,pokoje położone w gaju oliwnym, wyciszone,totalny spokój i relax w zgodzie z naturą.”

• Studios Stavris Ocena: 8,5

„Lokalizacja to po prostu inny świat, doskonale sobie zdawałem sprawę czego oczekuję - chciałem uciec od zgiełku miasta i z całą stanowczością stwierdzam, że to miejsce jest dokładnie takie jakie chciałem wręcz idealne. (oczywiście wypowiadam się poza sezonem)”

• Zorbas Rooms Ocena: 9,5

„Rodzinna atmosfera lokalizacja posiłki”

• Kallicrates Village Ocena: 9,2

„Basen bardzo przyjemny”

• Vrachos Apartments Ocena: 9,2

„Bardzo dobra miejscówka !!”

• „Super miejsce, pięknie położone przy plaży z ogromnym zielonym terenem i przestrzenią ! Tawerna 3 kroki od apartamentu. Apartament czysty, przestronny, dobrze wyposażony( ekspres do kawy, opiekacz, czajnik, lodówka ) taras z krzesełkami i stołem ! Bardzo polecamy ! Przemiła obsługa !! Rowery do dyspozycji gości !”

• Vrachos Apartments Ocena: 9,2

„Położenie.”

• Studios Stavris Ocena: 8,5

„widok z apartamentu na morze”

• „Super miejsce! Wszystko zgodnie z opisem - piękny widok na Morze Libijskie, przyjemny basen i przemili gospodarze. Polecam wszystkim.”

• „Fantastyczne miejsce! Cisza i szum morza wieczorami. Plaża urokliwa, a woda cudowna. Na pewno wrócimy!”

15 najlepszych hoteli w mieście Frangokastello