3. Lasiti – opinie o hotelach
  4. Mochlos – opinie o hotelu
Grecja Mochlos Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Menelaos Ocena: 9,9

„Magiczne miejsce pieknie urządzone,czyściutko. Wszystko co niezbędne w zasięgu ręki. Bardzo wygodne położenie. 3 kroki do morza ,baru i taverny. Tutaj odpoczywa dusza i cialo. .. Właściciel rozpieszcza gości codziennymi słodkościami. Na przywitanie lunch z owoców morza. Bardzo polecam to miejsce !!!!”

• Remezzo Ocena: 8,6

„Widok,blisko tawern,miły, uśmiechnięty i sympatyczny właściciel :) Super pokój z balkonem i wyposażeniem :)”

• „lokalizacja basen pokoje taras”

• Creta Sun Mochlos Ocena: 9,1

„Cisza , spokój , porządek !!! Ogólnie to ósmy raz w Grecji ( kontynent , wyspy ) , ale pierwszy raz wszystko było tak czyste i wysprzątane , bardzo mili właściciele i bardzo miłe koty :-) Apartament wyposażony we wszystko co potrzeba , klima sprawna , moskitiera w oknie co też często się nie zdarza ! Do centrum Mochlos 18 minut spacerkiem , dobry punkt wypadowy do zwiedzania wschodniej Krety ( plaża Vai , Sitia , Ierapetra ) .”

• Creta Sun Mochlos Ocena: 9,1

„Wyjątkowo miły, choć krótki pobyt. Bardzo dobre warunki i w pełni wyposażony pokój. Bardzo czysto. Miła niespodzianka na przyjazd czekała na nas w pokoju. A w czasie pobytu dostaliśmy bardzo smaczne ciasto. Blisko do miasta, choć ze względu na temperatury drogę zamiast pieszo, pokonywaliśmy samochodem.”

• Mochlos Blue Ocena: 9,4

„Cisza, widoki i barek, no i Pani kelnerka 😁. Blisko do uroczych knajp z pysznymi owocami morza, z których każda ma zejście do morza.”

20 najlepszych hoteli w mieście Mochlos